Мнение за курсовете в Давитоз

  • 18 538
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,дали някой от вас е карал курс за маникюр в Давитоз.моля за мнения

# 1
  • Мнения: 79
И аз търся мнение за този център, но на повечето места попадам от видимо рекламни такива- писани по един и същи начин, с рекламни хвалебствия, без нищо конкретно. А няколко, които са видно, че са реални и писани от различни хора, не бяха положителни. Изобщо дали подбират качествени преподаватели, защото заплащането е много ниско? Много често пускат обяви, че търсят преподаватели, явно не се задържат. Загледах се в една тяхна обява, там бяха посочили, че един курс е 3-4 месеца, а когато ги питах, казаха че е 1-2 месеца.

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте. Аз искам да се оплача от тая фирма. Оказа се, че няма договор за курса по немски. Превеждаш им парите и почвате по скайпа. Платих за А1 и след това ми се заявява, че фактически това което съм заплатил не е за А1 ами за А1.1 Sad егати прецакнята. Не се лъжете по ниските им цени.  Outta Joint

# 3
  • Мнения: 0
Имате ли някаква информация за курсовете по масажи, защото мисля да записвам курса. Една позната завърши курса по масажи преди един месец и беше изключително доволна от преподавателя. Искам да чуя и друго мнение. Благодаря предварително   Laughing

# 4
  • Мнения: 52
И аз не съм доволна от онлайн езиков курс в Давитоз.
Говорихме за едно, след като платих в съвсем друга група ме сложиха.
Преподавателката беше мила, но слабо подготвена.
Накрая нямаше изпит.
Обучението се води през Скайп, съответно аудиото се пуска и е с лошо качество....
Мога да определя курса са като загуба на време и средства, за мен лично.

# 5
  • Мнения: 1
Курсове в Давитоз, за каквото се сетите в един център. Сега осмислям,че е трябвало да питам като вас  ,преди да се запиша.Ако имате излишни пари ,дайте ги на някой нуждаещ се,не и там.  Close

Последна редакция: сб, 30 юли 2016, 22:33 от удави тоз

# 6
  • Мнения: 52
Курсове в Давитоз, за каквото се сетите в един център. Сега осмислям,че е трябвало да питам като вас  ,преди да се запиша.Ако имате излишни пари ,дайте ги на някой нуждаещ се,не и там.  Close

Така се чувствах и аз след изкарания курс!

# 7
  • софия
  • Мнения: 17
Здравейте, обмислям започване на курс по маникюр в давитоз, имате ли впечатления за него? Притесняват ме негативните коментари Sad

# 8
  • Мнения: 1
Наистина бих искала да прочета мнение за курса за Помощник възпитател. Ако някой има мнение , нека го изрази тук. Моля ви.

Общи условия

Активация на акаунт