На море в Черноморец 2013

  • 87 828
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 179
Здравейте влизам с молба при вас, търся къща вила бунгала нещо прилично ние сме 4 ма възрастни с 3 деца на 4 г, 8г и на 13 г. Търся за края на юни мога да вляза и до 4 юли 10 нощувки, искам само хладилник да има и нещо като кухненски кът-нося си малък газов котлон затова ми трябва къта и то най вече заради малката.Момичета предлагайте нещо.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 394
Касита, чудех се къде си Grinning

Морето ще се дръпне назад, но плажната ивица пак ще си остане малка, това е положението Wink

Благодарим за комплимента!
Много сте хубави, наистина. Heart Eyes

А точно този плаж не е особено голям по начало, но пък с години не е изчезнал, няма да изчезне и сега.

# 32
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
охххх любим Черноморец надявам се да минем през теб тази година

# 33
  • Мнения: 1 807
Здравейте,
търся студио или апартамент, в което да  има кът за готвене- прилични условия(не тип бунгало) и по възможност да е максимално близо до плажа(може и да не съвсем до центъра)! Simple Smile Ние сме двама възрастни и едно дете на 3,5 години - не е необходимо допълнително легло - тя си спи при нас!

Ще се радвам да дадете идеи!  Simple Smile Praynig

# 34
  • Мнения: 10 547
Апартаментите на първа линия. Има връзка със собствениците в Почивка. бг. Цените са от 80-100 до към 120 лв.

# 35
  • Мнения: 1 807
Благодаря - погледнах, но вече съвсем се обърках - може ли нещо по-конкретно - което е изпитано вече! Simple Smile

Естествено харесах СВ. Никола, но там ми е скъпо - ще ми се да е нещо като Х-л Градина например - този плаж Градина - много ли е претъпкан, има ли чадъри!? Има ли нещо подобно до централния плаж!?

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 12 394
Благодаря - погледнах, но вече съвсем се обърках - може ли нещо по-конкретно - което е изпитано вече! Simple Smile

Естествено харесах СВ. Никола, но там ми е скъпо - ще ми се да е нещо като Х-л Градина например - този плаж Градина - много ли е претъпкан, има ли чадъри!? Има ли нещо подобно до централния плаж!?
В Свети Никола отдавна няма места, освен това.
Плажа е претъпкан през лятото, да. До централния плаж също има много квартири и апартаменти, повечето вероятно още имат свободни места.

# 38
  • Мнения: 1 807
Касита - благодаря - изглежда наистина добре вътре!  bouquet

Бояна - благодаря!  bouquet

# 39
  • Мнения: 21
Здравейте дами, ненадейно се провалиха всичките ми планове за море (щяхме да ходим в началото на юни в Гърция) и сега по спешност организирам почивката ни тук. След дълго чудене реших да избера района на Черноморец, тъй като не ми се пътува много, защото на малката й става лошо и пътуваме с безброй спирания. Много ми се почива обаче, ама много. Искам тишина, спокойствие, не ми се бута по улиците, затова се загледах в комплекс Св. Никола. За съжаление обаче там няма свободни места за 10-15 юни, а няма как да си променим отпуските с мъжа ми и сега съм в чуденка. Комплексът ми допадна, тъй като има много тревни площи, басейн и детски кът за дребосъчка и не на последно място е на самия плаж.
Та може ли да ми препоръчате нещо друго подобно в района? Гледах Коста Булгара, но за там четох недобри отзиви за ресторанта им, наблизо е и Гардън Бийч, някой има ли идея там как е положението? Въртят се и едни много примамливи оферти за хотел Аклади, четох в старите теми, че има чудесни пици там, но иначе като хотелско настаняване как е? Лесно ли се стига до плажа? Мога ли да пускам дребната свободно да се разхожда наоколо?

И накрая един малко специфичен въпрос. Мъжът ми е рибар и много ми се иска да има условия и за него да ходи за рибка. Ако имате идея, може ли да ми кажете дали правилно съм се ориентирала, има ли в този район удобни места за риболов?

Безброй прегръдки и благодарности на всеки, който си направи труда да ми отговори!!!

# 40
  • Мнения: 1 280
Jaded, според мен х-л Аклади е на изключително неудобно място за стигане до плажната ивица  Rolling Eyes В това отношение не бих избрала него, но признавам, че нямам идея вътре как е като условия. В Коста Булгара съм била и ми хареса, но бяхме само една вечер, имаше наистина недобри отзиви миналата година. От Гардън Бийч нямам никакви впечатления, въпреки, че имам близка работеща там. Останала съм с убеждението, че винаги е пълен с руски, полски, чешки и т.н. групи  Thinking /освен, ако не бъркам комплекса де  Embarassed аз асоциирам името с един синьо-жълт след Коста Булгара/
  За риболов - кеят в самото градче е винаги пълен с рибари. Местните ходят и на някакъв язовир, но не знам къде е точно. А наши близки, запалени рибари, много често ходят до Созопол. Някъде точно преди входа към стария Созопол имало подходящи местенца.
 Не бях особено изчерпателна, дано се включат и други  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 12 394
Jaded, подобно на св. Никола в района е само Санта Марина, пак е комплекс с басейни, площадки и тн. Хотел Аклади е на локалното на магистрата, изглежда ужасно, далече е от плажа, пред него е поле. Коста Булгара не е довършен, пред него си стои опакован строежа на втората му част вече няколко години, вероятно са закъсали финансово. Към къмпинг Градина има разни хотели, но там зоната не много добра, в другия край на плажа хотел Лагуна бийч е доста приличен.

# 42
  • Мнения: 21
Ах момичета, отчаяхте ме... Но все едно, то каквото имаше става, стана... Моят половин по принцип никога не взима участие в каквито и да било подготовки и наскоро даже имахе мини семеен скандал по повода. Снощи, разглеждайки оферти и хотели, пак не участваше особено дейно и аз му се фръцнах вечерта и му се нацупих. Днес сутринта ставам и той ми се хили като ряпа, доволен и щастлив и ми съобщава, че е купил ваучера за х-л Аклади и е резервирал. Да ви кажа, много се зарадвах заради жеста и желанието му да ме изненада и да поеме веднъж той инициативата за нещо, обаче сега като видях отзивите ви и ми се изпари ентусиазмът...

Както и да е, надявам се все пак да изкараме хубаво, поне като знам какво да очаквам няма да се разочаровам в последния момент, а ще отида подготвена  hahaha hahaha hahaha. Пък съм забелязала, че като се настроя по-скоро негативно, после по-лесно се изненадвам приятно и от най-дребните неща Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Надявам се все пак да има как да стигаме сравнително бързо до плажа, да не е тотална мизерия вътре и храната да е прилична... Пък за догодина вече ще си правя плановете от по-рано.

Иначе аз в Санта Марина съм била, даже организирах навремето едно служебно събитие там и няма да повторя, ужасно бях разочарована от обслужването и контактите ми с управата, дано са се променили, но си ми е останал един кофти спомен от там и това си. Иначе е красиво, уютно и стаите са прекрасни, ама...

# 43
  • Мнения: 210
Тъкмо се канех да отговоря и виждам, че Jaded вече е с резервация, дано имате чудна почивка и да дадеш отзиви за Аклади, като се върнете. миналата година и аз го заглеждах, но ме спря местоположението му, че не ми се ходеше на плаж с кола.
Та аз да си кажа, миналия юни бяхме в Черноморец, в хотел "Адена", доволни от стая, хигиена, персонал, има басейн с детско отделение и детска площадка с люлки и пързалка. Стаята на 3-ти етаж с голяма тераса и частичен изглед море. До градския плаж стигахме за 7-8 минути. Той по това време около 20 юни не беше пренаселен и намирахме място, даже строихме пясъчни замъци без да включваме в арматурата съседите по хавлия Simple Smile.

Недостатък - нямат ресторант, обаждах им се, няма да успеят да го пуснат и тази година. Хранехме се в заведения из Черноморец, вечер обаче не беше най , най-удобно, че след хапката и минаването през разни въртележки и колички, ситното предпочиташе да се направи на уморено и биваше често носено, а обратният път е "нагоре"! Confused

Ще хвърлям по око на темата, макар тази година да сменяме дестинацията.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 394
Ах момичета, отчаяхте ме... Но все едно, то каквото имаше става, стана... Моят половин по принцип никога не взима участие в каквито и да било подготовки и наскоро даже имахе мини семеен скандал по повода. Снощи, разглеждайки оферти и хотели, пак не участваше особено дейно и аз му се фръцнах вечерта и му се нацупих. Днес сутринта ставам и той ми се хили като ряпа, доволен и щастлив и ми съобщава, че е купил ваучера за х-л Аклади и е резервирал. Да ви кажа, много се зарадвах заради жеста и желанието му да ме изненада и да поеме веднъж той инициативата за нещо, обаче сега като видях отзивите ви и ми се изпари ентусиазмът...

Както и да е, надявам се все пак да изкараме хубаво, поне като знам какво да очаквам няма да се разочаровам в последния момент, а ще отида подготвена  hahaha hahaha hahaha. Пък съм забелязала, че като се настроя по-скоро негативно, после по-лесно се изненадвам приятно и от най-дребните неща Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Надявам се все пак да има как да стигаме сравнително бързо до плажа, да не е тотална мизерия вътре и храната да е прилична... Пък за догодина вече ще си правя плановете от по-рано.

Иначе аз в Санта Марина съм била, даже организирах навремето едно служебно събитие там и няма да повторя, ужасно бях разочарована от обслужването и контактите ми с управата, дано са се променили, но си ми е останал един кофти спомен от там и това си. Иначе е красиво, уютно и стаите са прекрасни, ама...
Е, не се отчайвай, имаше миналата години и добри отзиви от Аклади, особено от ресторанта, на мен просто не ми харесва като местоположение. А Санта Марина не им знам обслужването, просто те са единствения друг комплекс от този тип, а и там обикновено имат места, докато Свети Никола началото на февруари вече не остават никакви свободни места освен за май и септември.

Хубаво да си изкарате и не го мисли повече!

Общи условия

Активация на акаунт