Истанбул - 20

  • 34 817
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 286
По спирките пише Li на английски. И от таксим до лалели на автобуса какво пише I ако знаете кой номер е автобуса?

# 736
  • Мнения: 3
Здравейте,
Моля за малко помощ,лошото е че го правя в последния момент,довечера пътувам за Истанбул.
Искам утре да се разходя на Азиатския бряг,за Чамлъджа стана ясно как да го посетя,но ми се иска и къщата от Листопад, нещо се обърквам във форума,а нямам време.....
Ако имате идеи и предложения какво си заслужава да разгледам там и как да стане......
Благодаря ви предварително!!!!!!!!!!!!!!!

# 737
  • Мнения: 366
Танче, много благодаря за прякото включване,  Heart Eyes Hug
Мацки, бърз път довечера, слънчево време, слънчеви усмивки, слънчеви снимки, изпълнени проглами на 100 %, и не бързайте много много да се връщате  Grinning.

Ассамарис, нищо не сме се разбрали за място още, за срещата в събота.
Хайде около мене - "Добро" става ли?
http://www.dobro-bg.com/index.php?action=document-restaurant&restaurantid=17

# 738
  • Мнения: 6 031
Шебече, сготви ли новата тема?
Аз ти правя снимчици.

ASSAMARIS за мен мястото е без значение.

# 739
  • България, София
  • Мнения: 1 756
Таня, чудесно включване от мястото на събитието. Пожелавам ви времето да се затопли, а вятърът да утихне, за да се наслаждавате на разходки из любимия град.
Пиперът - половин килограм е ОК.

На всички заминаващи днес пожелавам хубаво време, красиви емоции, мнооооого лалета и снимки, в които да оплакнем после очи  Hug
Беличке, дано Истанбул те излекува, щом илачите не са помогнали особено и да си изкараш чудесно.

# 740
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
По спирките пише Li на английски. И от таксим до лалели на автобуса какво пише I ако знаете кой номер е автобуса?
Деница в по-предни страници ти се дадоха конкретни указания.Попрочети и ще разбереш.

Даниел78Ди-За къщата на Листопад-вземате кораблика до Юскюдар.
Автобусите са точно срещу пристанището.Номер15 С или още производни,като кажете
Бейлербей  палас и шофьора ще ви упъти.Спирката е първата след подстъпите на моста.
Слизате и вървите отдясно на платното.Вляво е брега с люлки и военно поделение или база.
Виждате МАДО.Срещу него са и стълбите за улицата на къщата,катерите се и за 5 минути сте там.
Айде успех и ще разказваш ппосле дали е ремонтирана вече,да не е със скелета още?

Таня,благодаря за снимките и включването.

На всички пътуващи днес желая хубаво време,много усмивки и приятни емоции в нашия Истанбул!
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да се завърнете живи и здрави,с вълшебни снимки и разкази!
Добруджанче,успех с newsm10 photo photo smile3509 новия ЦРФ!

Беличке ясно коя е панацеята,но сложи и илачи в торбата! Hug

Сега аз на гарата да чакам с бели маратонки и изтъркани джинси ли? Mr. Green newsm78
Нерде ке биде апойнтмънта бе,Кедилер?

# 741
  • Мнения: 6 031
...
Сега аз на гарата да чакам с бели маратонки и изтъркани джинси ли? Mr. Green newsm78
Нерде ке биде апойнтмънта бе,Кедилер?

Шебече, ако искаш мога да те посрещна на гарата.  Hug

# 742
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
...
Сега аз на гарата да чакам с бели маратонки и изтъркани джинси ли? Mr. Green newsm78
Нерде ке биде апойнтмънта бе,Кедилер?

Шебече, ако искаш мога да те посрещна на гарата.  Hug
    Mr. Green Mr. GreenОт Солунската ли? Mr. Green Crazy Laughing

Да не питам и аз като Деница на спирките пише ли на български......

# 743
  • Мнения: 6 031
А, Редемче, аз съм си в София. До Солун/Гърция може би за празниците или лятото.

# 744
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
А, Редемче, аз съм си в София. До Солун/Гърция може би за празниците или лятото.
Анджек я!

 Hug Party Simple Smile

# 745
  • Мнения: 3
Благодаря много за безценната информация!!!!!!!
Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 746
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=715758.new#new

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт