Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Бягай дале4 и не се обръщай никога на зад.Нима една жена засложава това.Вземай зе в ръuе. Peace
-------------------------------------------------------------------------------------------
Не си заслужава да smile3511.Знай,че някъде те чака човек,който ще те обича истински. smile3521

# 16
  • Мнения: 625
  Много е лесно да се даде такъв съвет-бягай и т.н.,сигурно даже е правилен,но...........
  Имам едни познати,които бяха насрочили дата,покани,рокля и т. н,но в последния момент свекървата нещо се опъва и сватбата се отменя newsm09.
  Аз лично не бих простила НИКОГА такъв позор,но те все още са заедно,вече 13г,макар и без брак.
  Така че........

# 17
  • Мнения: 116
Те това е истински мъж, не като някои други дет се женят по десетина пъти.
На въпроса - може да е малечок още за женене - мене ме чакаха маса години докато узрея.
И доказва, че нещо не го познаваш - или е по умен или по глупав отколкото изглежда. А това трябва да си го изясниш сама, бързо и безпристрастно

# 18
  • Мнения: 791
 Weary Аз мисля че го е страх да се обвърже и търси от другите одобрението за своите постъпки! А би трябвало да поговори с теб какво го притеснява и от какво го е страх.Успех   1dating

# 19
  • Мнения: 535
Струва ми се малко странно да обсъжда бъдещият си съвместен живот с теб заедно с бившата си любовница, но има и  такива мъже. Странно е, че казваш "бивша любовница", а не приятелка, ако ти се чувстваш като настоящата му любовница, определено нещо ви убягва... ако пък са имали някакви отношения в миналото, но не е имало чувства, значи смята тази жена за много добър съветник. Преди всичко трябва да седнете и да поговорите като сериозни хора за бъдещето си. Да ти кажа, аз още не съм се решила на тази стъпка и нямам желание да сключвам брак. Затова пък се престраших да имам дете и да живея с приятеля си. Все пак всичко си е до човек... Wink

# 20
Мъж,който не знае какво иска,дали свобода или брак,не е наясно със себе си и се страхува да направи крачката!

# 21
  • Мнения: 1 215
Това мъж ли е ?
Ти това ли искаш за теб?
ХУбаво си помисли, какво те чака с такъв човек?

# 22
  • Мнения: 6 164
Леле, ужас - да трябва да го принудиш едва ли не да се омъжи за теб.  #Crazy Ами ако успееш, как ще живееш с мисълта, че всичко е станало със зор, без желание? Аз никога не бих се почувствала спокойна, ако бракът ми е резултат от такива кански усилия. no
Ако мъжът ми не ме беше преследвал с безкрайно валящи предложения за женитба, никога нямаше да кажа "Да"! Naughty

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Леле, ужас - да трябва да го принудиш едва ли не да се омъжи за теб.  #Crazy Ами ако успееш, как ще живееш с мисълта, че всичко е станало със зор, без желание? Аз никога не бих се почувствала спокойна, ако бракът ми е резултат от такива кански усилия. no
Peace Peace Peace

# 24
  • Мнения: 7 914
А той ли ти предложи?
Понеже ми се струва че по някакъв начин "двамата" ( по голям% от теб) сте стигнали до решението и той сега се чуди как да те разубеди....Може да ти се струват студени думите ми но аз така я "виждам" ситуацията....
.. но това не пречи да ти кажа че той заслужава  bash или #2gunfire -  все пак да не се е съгласявал!

Помисли си добре какво чувстваш и дали той е Човека за теб! newsm12

# 25
  • Мнения: 394
Леле, ужас - да трябва да го принудиш едва ли не да се омъжи за теб.  #Crazy Ами ако успееш, как ще живееш с мисълта, че всичко е станало със зор, без желание? Аз никога не бих се почувствала спокойна, ако бракът ми е резултат от такива кански усилия. no
Peace Peace Peace
Три пъти  newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 39 775
И аз бих заложила на страха. Моя мъж беше голям треПерушко на сватбата Simple Smile
Лично аз не харесвам хората, които не знаят какво искат от живота. Поговори си с него, разберете от какво се притеснява и ще си изясниш положението.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 18:33 от AnMary

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Моя мъж беше голям трешерушко на сватбата Simple Smile
Това какво означава?  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 39 775
Диди Треперушко трябваше да пише там  Joy
Чак сега прочетох к'о съм написала Simple Smile Ша са поправя.
И вярно беше треперушко. Чудя се как ми оцели пръста, че да ми сложи халката  hahaha

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Явно сватбата не се е състояла все още, от ЯНУАРИ нямаме отзиви от авторката!
Така, че няма нужда от съвети.

Общи условия

Активация на акаунт