Скоро ще се учим да пълзим, "реда" във вкъщи ще разнообразим!

  • 31 400
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 478
Милите ви свекърви Simple Smile Аз поне нямам такива проблеми Simple Smile
Днес обаче като съм станала толкова рано денят ми се точииии толкова бавно. Ако бях станала нормално сега вече щеше да е 11 часа и да се глася да излизам.

Пловдивски мами днес ще се ходи ли към центъра или ще си стоим в квартала ?

# 691
  • Мнения: 1
Добро утро чудесни закуски и кафенца сте поднесли, и аз ще се възползвам, Мишито ми се буди и върти така всяка нощ от както се е родил, а сега ми е по трудно,преди бутах цица и той заспиваше веднага ,а сега с чая е малко по-бавно ,но пак заспива до след час Mr. Green максимум два. Може би просто свикнах да не спя и през деня съм ок, но сутрин ми е малко криво преди кафето Laughing. Хайде и аз да ставам да излизаме че моето момче мрънкоти пак.
А за дрехите през нощта и аз май много го навличам Embarassed, спи с боди и пижамка и завит с олекотена пеленка , е доста е тънка но все пак, а и спи с мен на спалнята,та понякога и моето олекотено е върху него, е сутринта беше без чорапи ,но защото сам си ги е събул от ритане. Ще се замсля и аз как да го посъбличам по малко newsm78. Хубав ден момичета.

# 692
  • Мнения: 175
Аууу какви закуски Simple Smile искам и аз да съм на морето ммм.....и едно жарко слънце...
.  Сега приспивам Емма и тя ме събуди в 6 сутринта...

# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 121
Добро утро!И Дени е станал от 7.30 за игра,но сега спи.Аз чакам да стане и дим да ни няма,че ако събудим вуйчо му,ще ни  #2gunfire направо,че беше нощна смяна.А и навън е напекло едно слънчице и не ми се стой в нас.
Фейт дадох му правена супа,измислена от мама,и оо чудо,яде.С купешки повече не съм го пробвала,че са голяма гадост.
Нубче,днеска ще видим дали ще яде пак или е било нещо временно вчера.
За спането аз го оставям по боди с дълъг ръкав,пижамка и тънко спално чувалче,че много рита и се отвива.Радиатора е включен на най-слабото в Шумен,а в Търново климатика беше на 21-22.Още не сме спали без,но скоро ще го спирам май,че става много топло.
Хайде лек ден,че моето чаве се събуди и чака да го обличам за разходка и изчезваме.

# 694
  • Мнения: 201
Мама  13 провет и от мен!
Лелелееее Фейт, не мога даповярвам че Пламенаки спи толкова леко облечен. Ние отдавна не пускаме радиатора в спалнята, ама си спи още с чорапи и пижама.
И при нас кус-куса се изяде, ама на мен нещо не ми хареса, много безвкусен ми се стори.
Нещо мен пролетната умора ме наляга, та ще видим дали ще събера сили да стигна до Главната, а и Ники не спа снощи съвсем и съм леко зомбирана.

# 695
  • Мнения: 3
Алекс цяла зима си спи без чорапи,защото ги събува,винаги се отвива.сега вече спи по боди и клинче,но гледам да е по-свободно,за да не й стяга нощем
Ставаме си всяка сутрин в 7 без 10 като по часовник,смао че тя дремва към 10 сутринта,а аз готвя или сме навън и ми се спи страшно много
хубава закуска,искам и аз на морето

# 696
  • Мнения: 175
Копирам този пост от чужбинката група:
Такааааааа , сега ви пускам пост от отчетната за да могат всички от вас отново да си обяснят , защо преди време поискахме всяка мама да се представи
цитат :
Снощи късно вечерта се е оказало, че едната "майка" - потребителка АНУМ е мъж с фалшив профил. Това е потребителката, която им пуска всички теми от началото насам, събирала е адреси и телефони за коледни подаръци! Момичетата са в паника, информирали са полиция, защото има прекалено много лична информация, но не се знае какво ще стане. Но аз направо настръхнах, говорим за човек, който 9 месеца ежедневно ги е лъгал за бремеността си и за раждането си (понеже от 10 дни вече се води родила), задава въпроси към ЛЛЛ и т.н.
Тази АНУМ беше пуснала няколко поста и в бременните и дори беше изявила желание да поеме темата . Та , моля - бъдете предпазливи .

# 697
  • Мнения: 175
По последни данни е жена, но няма дете и работи в КГБ....разследват е в момента...

# 698
  • Мнения: 2 802

Лелелееее Фейт, не мога даповярвам че Пламенаки спи толкова леко облечен. Ние отдавна не пускаме радиатора в спалнята, ама си спи още с чорапи и пижама.

Мдааа .... вечер е направо печка, но духне ли го вятър през деня - знаеш какво става  Mr. Green


И при нас кус-куса се изяде, ама на мен нещо не ми хареса, много безвкусен ми се стори.

Ахам ... аз за това вместо да го посолявам леко за да добие вкус, просто си оставям сиренето без да е обезсолено и става една идея по-добре  Mr. Green


Иначе днес не ми се ходи нещо на главната, утре може  Heart Eyes
Викам да се подвизаваме малко по парковете  Mr. Green


Копирам този пост от чужбинката група:
Такааааааа , сега ви пускам пост от отчетната за да могат всички от вас отново да си обяснят , защо преди време поискахме всяка мама да се представи
цитат :
Снощи късно вечерта се е оказало, че едната "майка" - потребителка АНУМ е мъж с фалшив профил. Това е потребителката, която им пуска всички теми от началото насам, събирала е адреси и телефони за коледни подаръци! Момичетата са в паника, информирали са полиция, защото има прекалено много лична информация, но не се знае какво ще стане. Но аз направо настръхнах, говорим за човек, който 9 месеца ежедневно ги е лъгал за бремеността си и за раждането си (понеже от 10 дни вече се води родила), задава въпроси към ЛЛЛ и т.н.
Тази АНУМ беше пуснала няколко поста и в бременните и дори беше изявила желание да поеме темата . Та , моля - бъдете предпазливи .

 Shocked Shocked Shocked сти абееееееееееееееееееееееееееее ooooh! егати ужаса  ooooh!
.... дано наистина не стане нещо сериозно  Praynig

Спокойно момичета - аз не съм Мъж  Mr. Green


По последни данни е жена, но няма дете и работи в КГБ....разследват е в момента...

Ужас, ужас, ужас  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
А ка са я разбрали  newsm78


Мама 13 ... явно му е топличко и се събива сам  Mr. Green или другия вариант е да е от тези с по-шавливите крачета  Hug




# 699
  • Мнения: 2 802
Ева ... де го чете това, дай линк  Heart Eyes

# 700
  • София
  • Мнения: 76



Спокойно момичета - аз не съм Мъж  Mr. Green




smile3501 smile3532

# 701
  • Мнения: 2 802

 Mr. Green ми тъй де  newsm03

Шегата на страна, ама верно си е опасно ... дано наистина да няма проблем за момичетата  Hug


Хайде всички излизайте и да мерим днес улиците ... а довечера докрллад кой колко пари изхарчи   Joy

# 702
  • Мнения: 175
разбрали са след като установили, че снимките които пуска от месеци ( на себе си, на стаята, на бебето) са снимки на някаква моделка мисля от САЩ, която е била бременна....



Това е ника  й http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=396988  а под него може да й проследите публикациите и съответно бременната тема където е пишела, че нещо ми зацикли и не мога да го отворя...

# 703
  • Мнения: 1 783
Докоригирам поста си от предишната страница. На 30 април майчинството ще е по сметките ни. Така са ми отговорили. То иначе като се замисли човек е безмислено да ни го забързват и пускат през април.  Grinning
Все пак похвално е, че са съобразили нещата и ще имаме достатъчно пари за празниците.  bouquet

# 704
  • Мнения: 6
Привет и от мен,в това хубаво време по-цял ден сме на вън,и успявам само да ви изчета вечер,но все не остава време за писане.
мама_13 здравей,и ние като вас вървим по-едички,а до преди 20 дена бяхме само на кърма.Нашето педи е на мнение че щом е кърма може и през ноща да си яде детето.Аз също се мъча да го залъгвам с чай,но не винаги се получава.Ще видим сега в петък на косултацията,но аз си го меря вкъщи и вече е 9 и 600.
От тази седмица вече ядем и морков,и бавно бавно продължаваме със захранването.
За спането и ние снощи за пръв път спахме без климатик,иначе го обличам с боди и ританки и мисля че си му е добре,но вече се чудя за навън,дали да му слагам къс ръкав или още е рано.

Общи условия

Активация на акаунт