Аватарно - велико любовна / Тема No 25

  • 18 769
  • 716
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 16 176
Оф,още малко остравитянско-о.Корфу и Ахилеон-двореца на императрица Сиси.Тя е на аватара,а на подписа е Ахил със страла в петата.Последното са музите на изкуствата.

# 406
  • Мнения: 111
Sause baus! защо махна прелестите от подписа си...?

# 407
  • Мнения: 16 176
Малко разнообразие Joy
Ахил ми е любим ,особено в тази поза.Пък и все го свързвам с Брат Пит Embarassed
Шегата настрана-статуята наистина ми допада много.

# 408
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, този Ахил се е изпънал като Николета Лозанова на корица на "Плейбой" Joy.

# 409
  • Мнения: 796
аз го помислих за Атина  Joy, а Брат беше готин Ахил, въпреки филма Laughing

# 410
  • Мнения: 2 201
Мдаа, този Ахил се е изпънал като Николета Лозанова на корица на "Плейбой" Joy.
Joy
Искрено ме разсмя.

# 411
  • Мнения: 16 176

Тъкмо щях да напиша,че на живо Ахил е в път по-красив Joy Joy Joy
Ми опънал се човекът ,с таз стрела баш у петата.Винаги съм се чудила,как точно там го уцелил Парис newsm78
Явно божествена работа Joy Joy Joy

# 412
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
аз го помислих за Атина  Joy, а Брат беше готин Ахил, въпреки филма Laughing

 Joy Joy Joy Верно беше готин Simple Smile Но гледах наскоро негови сегашни снимки ... хич не остарява хубаво според мен ... За мен най-хубаво остарява Шон Конъри Simple Smile На о/о 60 ми харесва повече от на 30 Simple Smile

# 413
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Е, как защо в петата, нали са му подшушнали, че там е еднственото място на Ахил, което не е божествено и само уцелен там може  да умре, защото като малък майка му като го потапяла еди къде си, не мпомня, за да стане неуязвим го държала за петите и само това място останало уязвимо, нали затова казваме ахилесова пета за слабите ни места. Иначе то се вижда, че и аз съм голям фен на Ахил.  Mr. Green

# 414
  • Мнения: 2

Тъкмо щях да напиша,че на живо Ахил е в път по-красив Joy Joy Joy
Ми опънал се човекът ,с таз стрела баш у петата.Винаги съм се чудила,как точно там го уцелил Парис newsm78
Явно божествена работа Joy Joy Joy

Според древногръцката легенда, майката на Ахил е искала да го направи непроницаем за вражеските стрели и копия и като бебе го е топила в реката Стикс. Само петата, за която го е държала, не успяла да се намокри с водите на реката и затова тя останала единственото уязвимо място в тялото му, единственото място, на което при раняване той можел да умре.  Blush (книжен плъх на хоризонта)

# 415
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Vanilla Nights - мерси за интересното допълнение Peace
Ла вида лока - хайде, преобличай се, нали ще участваш Peace

# 416
  • Мнения: 796
аз го помислих за Атина  Joy, а Брат беше готин Ахил, въпреки филма Laughing

 Joy Joy Joy Верно беше готин Simple Smile Но гледах наскоро негови сегашни снимки ... хич не остарява хубаво според мен ... За мен най-хубаво остарява Шон Конъри Simple Smile На о/о 60 ми харесва повече от на 30 Simple Smile

е що, на рекламата Шанел не е лош, но иначе си права - рядко остаряват като Шон Конъри:love:

Ахил е пич Laughing, в Zeus /играта/ все му правих храмове, за да се трепе за мен Laughing

# 417
  • Мнения: 30
Може ли съвет за комбинацията Rolling Eyes

# 418
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Пращай де Hug Hug HugЩо питаш въобще,като знаеш,че аз съм винаги тук  Crazy

# 419
  • Мнения: 30
А, знам ли те, може и да те няма точно в момента Mr. Green
Пращам Peace

Общи условия

Активация на акаунт