Покажете си детските стаи - тема 19

  • 78 138
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 324
Аууу, момичета, разкошни дръве!  Laughing Ех, защо съм толкоз гъзоръка  Confused

Не си се захванала, не си направила разкошнотии. Малко усилия, няколко съсипани неща (в повечето случаи поправими Wink) и ще видиш как започват да излизат от ръцете ти чудеса.  Peace

# 196
  • Мнения: 617
Страхотни дървета браво.  Hug
Аз пък сега се боря с рисунките които преди две години нарисувах на стената в стаята на сина ми. Той е голям фен на тръбите. Обикновените pvc тръби за канализация, обича да си играе с тях и да ги нарежда, сглобява и т.н. Вкъщи имаме повече тръби от колкото коли  Laughing. Обаче сега реших да боядисваме стаята в бяло и понеже тези тръби са правени със оцветител за латекс, та ме е страх да не избие като боядисаме с бяло. И така вече два дена шкуркам тея ми ти тръби едва ги махам  Sad. Така че никакви рисунки по стените вече  Crossing Arms.

# 197
  • Мнения: 27
Много сладко!

# 198
  • Мнения: 265
Много хубави стаи. И дръвчетата са много хубави Hug
pina можеш да си изрежеш шаблон от картон. С него няма как да объркаш и изкривиш  Peace Или пък да си изрежеш дръвче от бяла стикерна хартия и поле само лепиш на стената.

# 199
  • Мнения: 5 393
Днес взехме мебелите от Икеа- гардероб, бюро, библиотека, една етажерка и пердета.
Утре започва голямото сглобяване. Всъщност половинката се захвана с бюрото от сега, интересно му е и се кефи- той обича да се занимава, особено когато има качествени сглобки. Ще докладвам пак  Simple Smile

# 200
  • Мнения: 3 634
Аз много обичам да си сглобявам мебелите от Икеа. Триумф на еманципацията са и ме карат да се чувствам всемогъща.  Laughing

# 201
  • Мнения: 5 393
Girl power, Окти Grinning   bouquet

# 202
  • Мнения: 11 747
Аз пак един неарденталски въпрос - кошарата за бебето, с решетките, нали в един момент се маха решетката и остава открито. На каква възраст се случва това, горе- долу, предполагам, че е различно?


И, за да съм и малко полезна  -  за малки деца стаи  за по- големи деца стаи

# 203
  • Мнения: 3 787
Зависи от детето синът ми е на 3,5 и още стои с решетка и обиколници,защото се върти ужасно по цяла нощ  и още не смея да ги махна.

# 204
  • Мнения: 11 747
Гъбка, а когато оправяш чаршафите махаш ли решетката, за да ти е по- лесно или както си е го оправяш?

# 205
  • Мнения: 3 787
Надигам дюшечето.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз махнах решетката може би към 2годинки, но нашето легло имаше възможност три от пръчките да се махнат и през дупката детето да минава. В един момент  има риск да се преметне от "зор" да излезе само.
За мен межу другото това е най-неуспешната покупка за бебето. В последствие купихме и от сгъваемите кошари и детето през повечето време спеше там. Дъвеното легло го ползвахме първите месеци и след това само за минаване през решетката  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 7 947
Синът ми е почти на 7 и до ден днешен като спи на по-тясно - пада от леглото  Crazy
На нашето креватче махнахме решетката към 3тата година, но така и не спа в него. Според мен тези легла с ширина 70 са тесни за децата, защото обикновено те се въртят много на сън. Та според мен ако към 4тата година вземеш нормално единично легло - това е по-добрия вариант, отколкото да махаш решетката и да очакваш, че леглото ще се ползва до първи клас примерно...

# 208
  • Мнения: 11 747
Явно зависи и кой с каква кошара се е снабдил. Гледам, че сега голяма част от предлаганите са 120см и още на по 3 години ги сменят хората, за първи клас и дума не може да става  Thinking
На мен дерта ми е, че загледахме най- евтината кошара в Икеа, но на нея не ѝ се сваля решетката. Т.е. стои си с решетки от 4-те страни и туй то. Не знам за оправяне как ще е  Thinking и за спане също в един момент, като не може да се махне. Да не стане точно с опити за прескачане, та лошо падане. Иначе за падането - аз като малка (и сега) много се въртях и може да се каже, че не спрях да падам до момента, в който не се оказах без никакви прегради и дори на сън го имах предвид. Докато разчиташ, че има какво да те възпре си се мяташ и това си е. После падаш няколко пъти и накрая спираш да падаш. На дърти години съм се прекатурвала.

# 209
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашето детско легло е 70/140. Дъщеря ми още си спи в него, може и още една година да спи като гледам.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт