Покажете си детските стаи - тема 19

  • 78 139
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 459
Икейските кошари са 60/120, да знаете.
Моят син спеше в такава до около 3г, малко по-малко. Към 1.5 махнахме решетката. Не е падал тогава. Но и ниското ниво на кошарите е доста ниско. После взехме това. Падал е няколко пъти - 3-4 и спря да пада. Екстра му е.
Сега мисля да купя това, но на първо време ще се ползва като диван и за гостуващи баби.

Иначе не мога да си представя до 3-4 години да държа детето с решетки на леглото. Не знам, прекалено ми е някак...

fisholina, страхотно е!

# 226
  • Мнения: 3 634
fisholina, не очаквах да ми хареса понеже досегашните примери все ми се струваха притрупани. В случаят обаче се е получило много добре!  thumbsup

# 227
  • Мнения: 5 297
fisholina , много е хубаво това дръвче   bouquet!

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не знам дали сте преглеждали тази статия, но мен много ме впечатли http://dete.bg/n/detski-stai-ot-razlichni-kraishta-na-sveta.9267.html

# 229
  • Мнения: 11 747
Интересна статия, но както в коментарите пише, че стаята на първото американско дете не е типична американска, то и на китайското дете съвсем не е типична китайска стая.

fisholina, разкошно е! Много ми харесва!

Благодаря ви за коментарите за кошарите! Знаех си аз, че няма универсален отговор.

# 230
  • Мнения: 40
Благодаря ви Hug
И на мен много ми допада Simple Smile

# 231
  • Мнения: 494
fisholina,много сладурско се е полу4ило!
4акам с интерес да покажеш цялата стая!

# 232
  • Мнения: 40
fisholina,много сладурско се е полу4ило!
4акам с интерес да покажеш цялата стая!

С удоволствие!
Въпреки, че ремонтирахме стаята преди година, дъщеря ми " се нанесе " в нея преди месец и нещо.
От тогава все нещо ми хрумва и допълвам Simple Smile
Интересно се получава така.
Сега и една питанка. Имам едни фризове , от хартия са. Чудя се дали да ги лепя?!
Ако го правя съм решила да ги лепна на 30-40 см от тавана newsm78

Ето го

# 233
  • София
  • Мнения: 973
 Peace запис от мен в темичката да Ви следя, защото ни предстои ремонт.
Аз все още се двоумя за цвета на стаята  ooooh! , като реша какъв ще е се надявам другите неща да ги измисля по-лесно и бързо.
fisholina много сладко се е получило наистина. Ако лепиш все пак фризовете...гледай да са далеч от детските ръчички  Grinning . Аз нашия фриз уж го бях сложила така, как го докопаха, как го унищожиха още се чудя. Направо опустошиха стаята, единственото оцеляло са звездичките на тавана  Laughing

# 234
  • Мнения: 8 999
Ау, тия звездички на тавана са моето проклятие. Сега децата вече са на друга вълна, далеч от всичко бебешко, и като решихме да махнем звездичките, те падат, ама с част от мазилката. Засега остават + няколко дупчици от онези, които махнахме. Изобщо не ми се занимава с шпакловане на таван, а боядисване на таван съвсем не ми влизаше в сметките.

# 235
  • Мнения: 8 892
fisholina, готино е дървото! На мен фриза много ми харесва сам по себе си. За нашия тапет е идеален. На снимките реални ли са цветовете на стената и фриза? Ако търсиш още някакви детайли, какво ще стане ако сложиш в клоните на дървото нещо - примерно листенца, плодчета или птички. Нещо нетрапливо, не повече от 3 елемента, но реално не мога да си го представя, може и претрупано да е.

# 236
  • Мнения: 40
fisholina, готино е дървото! На мен фриза много ми харесва сам по себе си. За нашия тапет е идеален. На снимките реални ли са цветовете на стената и фриза? Ако търсиш още някакви детайли, какво ще стане ако сложиш в клоните на дървото нещо - примерно листенца, плодчета или птички. Нещо нетрапливо, не повече от 3 елемента, но реално не мога да си го представя, може и претрупано да е.
И аз се притеснявам да не се претрупат стените.
Цветовете на фриза са реални, на стените не.
Едната стена е цикламена, но не натрапчиво , а останалите са бледо розови.
Относно дървото, не ми се иска да му слагам нищо. За момента много ми харесва така.
 

# 237
  • Мнения: 8 999
Вчера за пръв пък посетих превеликата Икея. Няма да споделям мисли и чувства относно асортимента, но имаше едни лампички, малки топки, някои имаха вид на мандаринки. Едни такива лампички по дървото на стената и ще стане чудесна нощна лампа или нощно осветление. Или просто забавление.

# 238
  • Мнения: 653
Змейковица, стаята е станала много хубава Grinning! Промяната много ми харесва! Hug

За различния цвят под да споделя. В старото ни вкъщи бяхме с ламинат навсякъде, бял, състарен, подобен на показания Скрита Фуста. Никакви драскотини не личаха, и мръсно не личеше, перфектен.
Настоящия ни под е много тъмно кафяв, дюшеме. Всичко личи. Е, не всичко, но деруги колкото желаете Crazy. Включително имаме място, което е толкова надрано, че изглежда мръсно, сякаш посипано с трохи... Но на мен това ми харесва Blush... Общия клош-вид Mr. Green Laughing
Въпрос на вкус.

Фишолина, дървото ти е станало много кокетно Heart Eyes. Браво!

Една от тийн-момичешките стаи, които Пина е пуснала ме подсети за тази фирма
http://www.bm2000.net/ Имат симпатични неща Grinning

Пина, сваля се преградата на икейските кошарки. Цък

# 239
  • Мнения: 11 747
Визи, на конкретния модел кошара не се сваля, поне така пише в сайта им. Но както и да е, ние кошара вчера (снощи) купихме  Simple Smile  Ще я покажа, когато я сглобим, но много сме доволни - стабилна, масивна кошара, с решетки от всички страни.

 fisholina, фриза е симпатичен, но не осирай стаята с него. Ще пресолиш манджата. Цветни стени, суперското дърво с рафтчетата - толкова е хубаво! Кому е нужен и тоя фриз сега?!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт