ЮЛИ не е далече - столчета, колички, дрешки купуваме вече - тема 21

  • 20 156
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Танче, Агнес, заповядайте в новата тема  Hug

# 721
  • Мнения: 4 841
Танче, Агнес, заповядайте в новата тема  Hug

че аз съм си в новата тема  Hug ама и тука си е забавно  Whistling

# 722
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Танче, Агнес, заповядайте в новата тема  Hug

че аз съм си в новата тема  Hug ама и тука си е забавно  Whistling

помислих, е не сте я видяли  Wink

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
не, не видяли сме я...ама нали Катенцето каза първо да изпишем старата преди да се включваме в новата та аз затова тук писах Simple Smile

Иначе за пазаруването от чужбина и аз съм за само да се комплектоваме всички за да излезе по евтино Simple Smile

За Джъмбо били по 3-4лв бодитата така ми каза моята дружка...вчера каза че видяла намаление, та затова се чудех за днес дали да не отскоча....

# 724
  • Мнения: 11 747
Понеже аз предложих за изписване боди с къс ръкав и чорапи + пелена и нищо друго, да поясня, че когато бях на Отворени врати в ОБ Варна старшата акушерка го каза това - за лятото с къс ръкав, много е топло, и без шапка - много е топло, само чорапи да има. И без ританки - питаха момичетата. На мен ми допада, не искам да го навличам бебето. Юли месец може даже и само по памперс и завивка, мен ако ме пита някой, пък като има боди, чорапи... че и завито...

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
не знам за това, на нас ни казаха задължително с покрити крайници изписваме....затова сега се чудя какво да купувам. А на лекциите казаха че първите 15-20 дена когато е адаптационния период било хубаво да е с дълъг ръкав и крачол докато терморегулацията се стабилизира...

# 726
  • Мнения: 4 841
в джъмбо по принцип бодитата са си по 3-4лв. Те в момента и в Карфур са по толкова. Е, там има и по скъпи. Иначе за тези пари по - добре от М&С да се поръчат бодита. Качеството им е невероятно, нищо че не са гъзарски с кой знае какви картинки.

# 727
  • Мнения: 11 747
Таничка, да аз знам, че от различни източници могат да се чуят различни варианти. Мисълта ми беше, не че това, което казвам аз е универсално, а че явно е възможно и също не е грешно. Иначе дори варианта с дебелото обличане е по- популярният, дали е по- правилният кой знае - горките бебета не могат да си кажат и търпят всичко.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
да, да пина разбрах те Simple Smile просто аз съм в няква чуденка още и ми се иска и аз да съм решила окончателно както теб примерно за да знам какво да купувам Simple Smile

Агнес, може и по-евтини да са били, каза че били намалени ама не знам какво значи това. А иначе какво е М&C?

# 729
# 730
  • Мнения: 1
karlie свадбата на която съм канена е в Карлово.. да не се окажем на една и съща свадба  Laughing

После, ще прочета останалите неща, че сега трябва да излизам. Благодаря много на всеки които ми е отговорил на запитването  Hug

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Рени, да не се обидиш, ама сваТба се пише с Т Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 802
Taнчето случайно да не объркат нейната буквичка  hahaha

Сайтчето много ми хареса, ама само дето ме привлякоха разни скъпарски неща  Crossing Arms
Като това:
http://www.marksandspencer.com/Piece-Autograph-Cotton-Dress-Knic … mp;qid=1366318128

и това:
http://www.marksandspencer.com/Piece-Autograph-Abstract-Print-Ou … mp;qid=1366318097

доста стерлингички  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 23:53 от Sandalka

# 733
  • Мнения: 4 841
Ако имаш нерви да чакаш намаленията... иначе в София до колкото знам в някой от Моловете го има магазина. Може и да греша все пак.

# 734
  • София
  • Мнения: 377
Има, знам ние сме ги проектирали М&C. Да търся ли в чертежите къде беше?
Единият беше в МОЛ Сердика, ходил съм там и останах много разочарована. Един пуловер беше над 100 лв.

Общи условия

Активация на акаунт