Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 72~

  • 33 737
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Интервюто го води тая Нурана, дето после се мерна в АФК като съквартирантка на Фери. А после доста дълго се въртя около Чаги. То не беше в Бодрум, та чак и на камерния му рожден ден Хмммм.

Ето обаче за кого си мисли Чаги /надявам се де Mr. Green/ абсолютно съвършена, дори и без грим

# 676
  • Мнения: 22
Надуфче  Hug
От снощи, след това инфо, избуяха някакви микроскопични надеждички в мен, за нещо в бъдеще - щом няма сигурно още....

И при нас е слънчево - от 100 дни за първи път/да не го урочасам/

# 677
  • Мнения: 22
Добро утро,  

 Надуфче  Hug,Илда  HugГанушка Hug,Капризче Hug, мишенце Hug,неви  Hug,  Лава Hug, Манка Hug

 sun sun

# 678
  • Мнения: 22
Тая снимка не е от сериала, не е и от АОрли, някой да знае откъде е  newsm78

# 679
  • Мнения: 22
Тая снимка не е от сериала, не е и от АОрли, някой да знае откъде е  newsm78


от вкъщи е  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 22
Demy, е не, обаче не може сама да го каниш, трябва и за другите да помислиш Mr. GreenДай още такива снимки...
Ще се връщам на тръстиката. Лек ден на всички!

# 681
  • София
  • Мнения: 30 253
Аз нямам търпение Чаатай най-после да се появи в публичното пространство  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 5 138
Аз нямам търпение Чаатай най-после да се появи в публичното пространство  Heart Eyes
ПОВЯРВАЙ МИ сестро не си сама

# 683
  • Мнения: 0
Неви Hugаз се ладвам че има договол с тая за мен най доблата компания Laughingпък длугото ще се се наледи Laughing

Деми Hug  bouquet

# 684
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
няма милосттттттттттттт никаква  Twisted Evil

ох много смешно това интервю Манка мерси.... Hug
 Той чак го хвана страх какво може да му кажат,вцепени се Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 727
Аз нямам търпение Чаатай най-после да се появи в публичното пространство  Heart Eyes
ПОВЯРВАЙ МИ сестро не си сама
smile3515 smile3511 smile3516

дано някой папарак го е снимал снощи на вечерята със Серенайката....че вече почвам да си мисля за други работи #2gunfire

# 686
  • Мнения: 727
Неви Hugаз се ладвам че има договол с тая за мен най доблата компания Laughingпък длугото ще се се наледи Laughing

Деми Hug  bouquet
Joy Лени много ти липсваше туй твойто Л

# 687
  • Мнения: 727
няма милосттттттттттттт никаква  Twisted Evil

ох много смешно това интервю Манка мерси.... Hug
 Той чак го хвана страх какво може да му кажат,вцепени се Joy Joy Joy
наистина супер неподготвен беше..абе като цяло в интервютата е гола вода,вечно го хващат по без гащи...ъката мъката..какъв беше въпроса блябля...дано се научи Peace

# 688
  • Мнения: 22
Demy, е не, обаче не може сама да го каниш, трябва и за другите да помислиш Mr. GreenДай още такива снимки...
Ще се връщам на тръстиката. Лек ден на всички!

ми сам си идва много е нахален  Laughing

# 689
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
няма милосттттттттттттт никаква  Twisted Evil

ох много смешно това интервю Манка мерси.... Hug
 Той чак го хвана страх какво може да му кажат,вцепени се Joy Joy Joy
наистина супер неподготвен беше..абе като цяло в интервютата е гола вода,вечно го хващат по без гащи...ъката мъката..какъв беше въпроса блябля...дано се научи Peace
Като бавноразвиващ е,ами нали за това се покри,да учи не да блее,и да се разсейва с каки,маки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт