Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 72~

  • 33 766
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 298
Цитат
Скрит текст:
author=nevi1968nikol link=topic=714583.msg24896932#msg24896932 date=1365664179]
Интервюто го води тая Нурана, дето после се мерна в АФК като съквартирантка на Фери. А после доста дълго се въртя около Чаги. То не беше в Бодрум, та чак и на камерния му рожден ден Хмммм.

Ето обаче за кого си мисли Чаги /надявам се де Mr. Green/ абсолютно съвършена, дори и без грим

Само на 22 е все пак. Ако сега не е съвършена без грим, то кога?
Лицето й излъчва една детска наивност, ама тук доста нещо е показала, пък викате била обрана ....

# 706
  • Мнения: 21 201
Здравейте Hug и благодаря за закуските, кафетата, и стиховете.


# 707
  • Мнения: 18 785
иим джанъм  Mr. Green доколкото е възможно  Joy

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
 
Скрит текст:
Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита:
- Миличка, ти гледала ли си "Титаник"?
- О, да! Даже няколко пъти!
- Коя сцена ти хареса най-много?
- Оная дето бяха на кораба!
Mr. Green

# 709
  • Мнения: 21 201
Цитат
Скрит текст:
author=nevi1968nikol link=topic=714583.msg24896932#msg24896932 date=1365664179]
Интервюто го води тая Нурана, дето после се мерна в АФК като съквартирантка на Фери. А после доста дълго се въртя около Чаги. То не беше в Бодрум, та чак и на камерния му рожден ден Хмммм.

Ето обаче за кого си мисли Чаги /надявам се де Mr. Green/ абсолютно съвършена, дори и без грим
Скрит текст:
[img width=400 height=600]http://prikachi.com/images/933/6114933X.jpg[/img
]

Само на 22 е все пак. Ако сега не е съвършена без грим, то кога?
Лицето й излъчва една детска наивност, ама тук доста нещо е показала, пък викате била обрана ....
Обрана е в поведението си в публичното пространство, а и така трябва да бъде за да не навлизат в личния й живот, който си е личен за всеки и откъм емоций(поне с това впечатление съм останала), но, че си има...... и дал Господ, е така.
Марги,  bouquet прекрасен завършек на предходната тема.

# 710
  • Мнения: 727
Той,чака при него да отидат,не той да им идва на крака Демми Mr. Green
Еее явно е отишъл пли нея сам Laughing
Еми Ренка то и на мен ми предложи брак,и а да приема и взех че се събудих Joy Joy
пфффууу ама вие сте голям майтап  Joy Joy Joy,ние само голинки си ортуваме,брак,приказки...тотална отживелица  Whistling

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Скрит текст:
Една жена се оплакала на приятелката си:
- Мъжът ми е отвратителен! Все говори за майка си - мама това, мама онова, мама така готви, на мама онова й харесва...
- Трябва да му напомниш, че и ти си жена, та да ти обърне внимание. Сложи си нещо по-секси и го изненадай.
Вечерта мъжът се прибира и жена му го чака по черни бикини, черен сутиен и черни ръкавици. Мъжът възкликва:
-   Боже! Цялата си в черно! Да не е станало нещо с мама?
 Joy Joy Ние и затова си я харесваме за нашето момченеце,има от всичко момичето,но не парадира с това Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 379
Ох кака пак се е развихрила с тоз Ча   Mr. Green Crazy txtloves txtloves txtloves На мен най-много ми харесва в ПЕ и в аферата с наркотиците  Mr. Green

Момичета аз изчезвам по задачи, довечера съм на линия  Hug Хубав ден  Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Той,чака при него да отидат,не той да им идва на крака Демми Mr. Green
Еее явно е отишъл пли нея сам Laughing
Еми Ренка то и на мен ми предложи брак,и а да приема и взех че се събудих Joy Joy
пфффууу ама вие сте голям майтап  Joy Joy Joy,ние само голинки си ортуваме,брак,приказки...тотална отживелица  Whistling
Ааааа ние сме от старата генерация,с по старички разбирания сме Mr. Green

# 714
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
иим джанъм  Mr. Green доколкото е възможно  Joy
туитъра върви ли,нещо да си струва Mr. Green

# 715
  • Мнения: 10
В унисон със слънчевото време и едно ново клипче с хубави ФЕмирски моменти  txtloves За настроение...

# 716
  • Мнения: 18 785
иим джанъм  Mr. Green доколкото е възможно  Joy
туитъра върви ли,нещо да си струва Mr. Green
никой не се е молил още  Joy

# 717
  • Мнения: 298
Наближава обяд - време за 2 в 1

# 718
  • Мнения: 943
Самопоздравявам се с тази песен Mr. Green



О Верче к'де се загуби душко....аз тука се пържя в ада да знаеш ooooh!

# 719
  • Мнения: 6 105
Давайте го новия епизод,где е? Sunglasses  Mr. Green Ама откакто съм с тоз момък,разсъблечения много агресивна станах  Joy

Да ви се оплача от систъра тая лавандулова премяна не й се отразява добре,вече й мъже ми забранява.Сис,какво е това наказание,кво е това чудо  Crossing Arms

Ама аз не съм виновна и не мога да изтърпя наказанието Grinning

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт