"Като две капки вода" по Нова ТВ - 2

  • 59 739
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 864
Маги пял ли е скоро,май съм пропуснала....заради това ли си е бил обръснал катинарчето

не, обръсна го, за да е Данчо Караджов
Караджов е с брада катинарче,защо Маги ще се бръсне заради него....

Значи е моя грешка!

Сега пуснах предаването от миналата седмица- обръснал се от солидарност към Рачков и Зуека, че са с голи глави.

# 46
  • Мнения: 14
Нова темичка си имаме, а и доста сте изписали. Не можах да гледам на живо предаването, но сега си го пускам на запис да го изгледам, в neterra.tv вече е качен епизода от тази вечер Wink. Ще ви чета после, за да не си развалям изненадата кой е победител.

# 47
  • Мнения: 11 605
Тази вечер бяхме на гости и изтървах цялото предаване, но ви изчетох и не се съмнявам, че е било интересно. Другата седмица пък ще е още повече.  Heart Eyes  Утре ще го потърся да го изгледам на запис някъде.

# 48
  • España
  • Мнения: 1 310
Задобряват със всяко следващо предаване! Брилянтни попадения и на "бутона а ужаса"! " Свят и живот давам " да видя следващите им превъплащения!
А " Аксел Роуз" беше У НИ КА ЛЕН!

# 49
  • Мнения: 8 336
Другата седмица ще е голям купон. Чакам я с нетърпение. Яд ме е за Гъмов, надявам се слледвщия път да не го порежат така грозно.

# 50
  • Мнения: 200
Георги Низамов беше невероятен. Харесвам все повече шоуто като цяло. Най-много снощи ми харесаха Гъмов и Рафи. Диана ме изненада приятно. Мъжът ми беше удивен колко си приличат Графа и Гъмов, дори ме попита кой е оригинала. Рафи много е пъргав. Някой по-едър и нетрениран от участниците нямаше да се справи с този танц и пеенето. Наблюдавах го и се чудех дали ще направи онова движение с приклякането и докосването на пода отзад. И той го направи.  coolcool
Очаквам другата сряда да е много весело.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 7 458
Само на мен ли Мария досега нито веднъж не ми е харесала? Защо я бутат напред? Аз всъщност знам де,ама толкова явно айде моля ви.Овсен това ми е адски лигава и като дават нейните репетиции и спирам гласа на телевизора. Гъмов, пък горкия всеки път го подценяват. Когато пее Диана,не занм тя ли се мъчи повече или аз Simple Smile

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гъмов, като беше с Иван и Андерей го мислих за човек от тяхната черга. Добре, че се откъсна от тях и сега се развива много добре!
Точно там никак не го харесвах.
Аз пък нямам никакъв спомен за представянето му там....
Помня само един Мирон дето много ме дразнеше с това "боговете ми го говорят"..... #Crazy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 249
От снощните изпълнения фаворит определено ми е Рафи. Невероятен.
Албена, Милица и Гъмов също се справиха отлично.
Стефан - най-доброто му представяне досега, но не беше такова предизвикателство. Най-трудно им беше на Милица и на Рафи според мен.

Диана защо така се прегърбваше?

Мария май с връзки получава задания от бутона. Досега всичко е лесно за имитиране и й подхожда.
 
Ако трябваше да класирам всички изпълнения на сцената - Аксел щеше да е на първо място. Heart Eyes

Впечатлена съм от Милица, не бях я гледала в сериала, сигурно и като актриса е чудесна. Пее страхотно, имитацията й на Адел беше разбиваща. А и има страхотно чувство за хумор, много чаровна, отлично попадение за шоуто.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 340
Не ми харесва Мария Sad

Маме,   bouquet

# 55
  • Мнения: 279
Само на мен ли Мария досега нито веднъж не ми е харесала? Защо я бутат напред? Аз всъщност знам де,ама толкова явно айде моля ви.Овсен това ми е адски лигава и като дават нейните репетиции и спирам гласа на телевизора. Гъмов, пък горкия всеки път го подценяват. Когато пее Диана,не занм тя ли се мъчи повече или аз Simple Smile
Ха-ха! Това все едно съм го писала аз Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 607
Аз снощи го проспах шоуто, сега гледам в Нова Плей. Blush

Алекс въобще не ми хареса, той по принцип не ми харесва. Май единствено като Рей Чарлз биваше. Tired
На Албена не ми хареса гримът, липсваше ми малко заряд, но като цяло беше много добре. Heart Eyes Милица по ми хареса. Heart Eyes
Рядков нищо особено не беше, но поне не дразнеше много ухото. Mr. Green
Гъмов е жесток както винаги! Няма какво да коментирам просто. Heart Eyes
Дианка по-биваше, но все така не и се получава. Rolling Eyes
Рафи и предишният път блесна, а сега съвсем заблестя! Браво! Heart Eyes
Мария се справи много добре за възможностите си, браво! Heart Eyes
Mилица приличаше на клошар, но се справи много добре, както винаги. Heart Eyes

Аз си ги подреждам: Рафи, Гъмов, Албена, Милица, Мария, Стефан, Диана и Алекс.

Гъмов не заслужава 4 точки. Crossing Arms Диана на второ място, Стефан на трето след гласуване на журито и участниците. Shocked

Аксел бешеее страхотен, браво! Heart Eyes

Другата седмица ще е мазало! Crazy

# 57
  • Мнения: 1 517
Айде и аз в новата тема. Другата седмица ще е голямо шоу. Много съм щастлива, че ще съм там, нищо, че не знам още къде е студиото Crazy
браво на Рафи. Толкова са готини и положителни всички. .
Много се смях , когато Милица каза ми то космоса е голям пазар" Joy

# 58
  • Мнения: 3 675
От вчерашните изпълнения, най-много ми харесаха тези на Гъмов, Албена, Милица и Стефан.Рафи определено се представи по-добре от миналата седмица.
Според мен Диана не може да пее / но поне се старае/, Мария също, но нея ей така от колегиалност й пишат високите оценки.

Залагам на следния избор на песни

Бруно Марс - Just the way you are
Валя Балканска то е ясно коя- Излел е Дельо Хайдутин
Мариус - Ти-ри-ри рам
Риана -California King bed
Bognada - Dano

За другите имитации не знам, тях не съм ги слушала.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 10:40 от gitadam

# 59
  • Мнения: 29
леле Рафи вчера ме разби..и Албена...абе много готини бе!!!!
Вече съм 100000% фен на  това предаване -дано стане традиционно за ефира!!!

Общи условия

Активация на акаунт