"Като две капки вода" по Нова ТВ - 2

  • 59 738
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 747
Гъмов повече ми приличаше на Георги Христов,но пък,каквото и да е,е страхотен!

# 721
  • София
  • Мнения: 23 077
Снощи имах чувството, че Албена ще припадне. Не изглеждаше никак добре. А Гъмов въпреки, че не пя, направи шоу и пак взе галсове.  Joy Joy Joy
Много ми харесват превъплащенията на Рафи! Simple Smile Изключително талантливо момче!

# 722
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ох, не може ли поне един път Гъмов да е на челна позиция егати.... Ми харесвам си го пък! Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 3 675
И мен Гъмов много ме кефи, но е винаги ощетен.Диана и Алекс са слабички, но са стараят хората да покажат най-доброто от себе си, за разлика от Мария, която разчита на факта, че е фаворит на журито.

# 724
  • София
  • Мнения: 23 077
И мен Гъмов много ме кефи, но е винаги ощетен.Диана и Алекс са слабички, но са стараят хората да покажат най-доброто от себе си, за разлика от Мария, която разчита на факта, че е фаворит на журито.


 newsm10 Абсолютно вярно!  Grinning

# 725
  • Мнения: 6 566
Гъмов в началото не беше ли на първо място?  newsm78

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 7 453
Гъмов в началото не беше ли на първо място?  newsm78

Май никога не е бил първи.

# 727
  • Мнения: 10
Защо по дяволите тва жури вечно ощетява Гъмов Rolling Eyes
Вечно ни бутат тая Мария а за мен тя и Диана са най-слабите там.
Снощи най-ми харесаха
Гъмов и Рафи. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 3 502
Аз не можах да гледам предаването снощи, мислех да си го пусна сега, ама като ви чета, че Гъмов не се е справил много с пеенето, чак не ми се иска да гледам Simple Smile. Много ли ще се разочаровам, при положение че той ми е фаворит Simple Smile? Само снимки видях, този път май гримьорите добре са се справили с всички участници.

# 729
  • София
  • Мнения: 23 077
Аз не можах да гледам предаването снощи, мислех да си го пусна сега, ама като ви чета, че Гъмов не се е справил много с пеенето, чак не ми се иска да гледам Simple Smile. Много ли ще се разочаровам, при положение че той ми е фаворит Simple Smile? Само снимки видях, този път май гримьорите добре са се справили с всички участници.



Той почти не пя, но пък направи шоу и зрителите дадоха доста гласове за него.

# 730
  • Мнения: 3 502
Той почти не пя, но пък направи шоу и зрителите дадоха доста гласове за него.
За разлика от журито, зрителите явно го харесваме Simple Smile. Не знам защо не е пял, ще си пусна след малко предаването. Имам усещането, че всеки път, когато журито го прати на последните места, а после зрителският вот го вдига нагоре в класацията, Гъмов много се кефи. Даже съм виждала (или ми се е привиждало  Grinning), че отправя ехидни и доволни усмивчици към журито. Все едно им казва - "не ми пука от вашите оценки, важното е, че хората ме харесват" Simple Smile.

# 731
  • Мнения: 6 566
На мен Рафи ми е фаворит като певец, а Гъмов като имитатор. Милица също добре се справя  Peace

# 732
  • София
  • Мнения: 1 510
Гъмов беше гвоздеят на вечерта, задължително трябва да го гледаш. Peace

# 733
  • Мнения: 9 710
Надявам се Гъмов да е попадал на нашата тема.  Laughing Мисля, че това ще му е достатъчно.  Wink

# 734
  • София
  • Мнения: 23 077
Страхотен стимул за него беше снощи аплодисментите на публиката и гласовете.

Общи условия

Активация на акаунт