BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-8

  • 38 450
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Като влезеш в количката в червен правоъгълник пише Have a Coupon Code? Там кликваш и слагаш купона. След това натискаш бутона submit.

# 691
  • Мнения: 1
Така правя, но ми излиза съобщение да го ползвам следващия път, защото вече е начислена другата отстъпка...
Sorry, coupon cannot be used together with recommender, but you can use it within your next order.

# 692
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Промяна в отстъпката не виждаш ли 8% като пейстнеш купона?

# 693
  • Мнения: 20
В крайна сметка реших да поръчам това, но не мога да намеря откъде да сменя да ми вземе отстъпката от купона, а не от референта.
Здравей, понеже аз съм от малкото (а може би и единствената, която има и туки т88 и този таблет), ще си изкажа мнението. И двата продукта са хубави, но след като купих Т88 се чудя къде да продавам таблета. Ако сега се наложи да избирам, бих взела телефона. Екрана е голям, има същите функции, но батерията държи двойно повече. Като за капак - можеш и да говориш с него. Единствения минус, за който мъжа ми мърмори преди да го види (Т88) е липсата на българско меню (hyundai-а има такова). Сега обаче не се отделя от него, много го харесва, особено много се радва на GPS-a. В крайна сметка ти си решаваш за какво ще го ползваш, но в момента съм с 2 ръце за туки-то  Peace

# 694
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Potrebitel 1000,
Дава ми изтекъл срока на купона за таблети. Ако те устройва пробвай с купон за 5% TJCFEGXM - този наример.

# 695
  • Мнения: 1
chatNoir, благодаря ти за помощта  Hug То 5% и в момента има (заради референта). Исках да ползвам 8-те, та да падна под 100%, че не съм си верифицирала картата (ама то така или иначе излиза 103), та се обезсмисля акробатиката.
У дома настана война - бащата иска Тукито, детето - таблета. Хахахаха  Twisted Evil Още малко ще ги позяпам и ще останат и двамата на сухо Naughty.
s.i.l.v.e.t.o , точно по поръчка се включи. Хиляди, хиляди благодарности за безпристрастното сравнение!!! Ако решиш да продаваш таблета, пиши ми на лични за състояние и цена  Hug

# 696
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Този туки 88 май беше с по-ниска цена. Confused

http://www.buyincoins.com/new_en/details/new-woman-purse-fashion … roduct-27788.html Не съм очаквала кой знае какво, но ми беше необходим син цвят. Нищо особено.

Tooky T88 беше на много по-висока цена(около 145$),но изведнъж са свалили цената и е направо невероятно да се намери друг телефон с такъв екран и всички функции на тази цена.  Peace
Та той има 3G и GPS, 2500mA батериа, а и все пак не е ноунейм.

Онзи ден гледах новата брошура на Avon, там същите портмонета ги предлагат за 18 лева,а и повечето бижута ги намирам из китайските сайтове на 6-8 пъти по-ниска цена.

Potrebitel 1000,пробвай друг браузър,понякога има такъв бъг и за стари потребители. За да видиш дали ти хваща отстъпката,гледай най-долу вдясно под кошницата.

никид,няма много реплики на айфон при китайците. Телефонът Т1982 е със супер екран ретина със огледална подложка и си има 3G. За тази цена ще вземете само един ноунейм. Винаги може да се вземе още една батерия от Алито. Но и не забравяйте,че може да се случите на бройка със проблем със смс-и,за който сме писали доста(радвам се,че при повечето го няма,но имайте едно наум,моля).

Сега и аз проверих...за съжаление кодът за таблети вече не работи: DEFINE_NOTICE: This coupon has expired
Поръчвам за един колега от сумати време и не сме му верифицирали картата. Така че можеш да пробваш и без да го правиш

Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация или по време на плащане в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-12% отстъпка:
TJCFEGXM- 5% до 02.07
KIDAYS - 12% отстъпка за раздел Baby & Kid's Clothing Shoes & Accessories (важи до 11 юни)
Годишни и еднократни купони: KEXERJOE , 5FeBay2013 , PPuseronly (2 пъти)- 5%  и 2Dropper2013-постоянен-2%

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 13:27 от valpan

# 697
  • Мнения: 20
chatNoir, благодаря ти за помощта  Hug То 5% и в момента има (заради референта). Исках да ползвам 8-те, та да падна под 100%, че не съм си верифицирала картата (ама то така или иначе излиза 103), та се обезсмисля акробатиката.
У дома настана война - бащата иска Тукито, детето - таблета. Хахахаха  Twisted Evil Още малко ще ги позяпам и ще останат и двамата на сухо Naughty.
s.i.l.v.e.t.o , точно по поръчка се включи. Хиляди, хиляди благодарности за безпристрастното сравнение!!! Ако решиш да продаваш таблета, пиши ми на лични за състояние и цена  Hug
Ще ти пиша след 2,3 дни, за да ти кажа плюсовете и минусите на таблета, а ти ще си прецениш. Иначе е в идеално състояние, ползван е 3,4 месеца

# 698
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Мъжки боксерки(по-точно нещо средно между боксери и слипове  Laughing)
http://www.buyincoins.com/lp/-product-21429.html Много добро качество,а цената е по-ниска,отколкото на едро в Алито.  Peace


Скрит текст:

Това колие е много хубаво!
http://www.buyincoins.com/new_en/details/fashion-retro-hollow-me … roduct-20684.html

Преди съм поръчвала само дребни бижута,а сега ми се наложи да търся нещо по-солидно във цвят на злато. Направено е много добре и за тази цена е просто супер!
Скрит текст:
[/img]

http://www.buyincoins.com/new_en/details/multicolor-fashion-vint … roduct-17699.html
Това нещо също отдавна ми беше във уишлиста,но все отлагах,а не трябваше. Представлява 4 различни по цвят и дължина верижки,които могат да се носят и отделно,но заедно изглеждат още по-хубаво. Препоръчвам!
Скрит текст:

И две гривнички,от които също съм доволна. Общо взето са за слаба ръка,но могат лесно да се регулират.
Тази е малко по-тежка: http://www.buyincoins.com/new_en/details/elegant-silver-plated-g … roduct-10948.html
Другата е по-финна и много добре изглежда на ръката.
http://www.buyincoins.com/new_en/details/fashion-perfect-christm … roduct-10546.html

Скрит текст:

От тази гривна обаче не съм доволна. Много жълт цвят и изглежда евтина макар че идеята е добра.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 14:50 от valpan

# 699
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Tooky T88 беше на много по-висока цена(около 145$),но изведнъж са свалили цената и е направо невероятно да се намери друг телефон с такъв екран и всички функции на тази цена.  Peace
Та той има 3G и GPS, 2500mA батериа, а и все пак не е ноунейм.
На 28. 05 го пуснах на по-ниска цена 81,99$ и купон 8% излезе 75 $. Дано го получа по пощата.
Това ми направи впечатление, понеже исках да пусна още един 5", но не знам новата цена дали ще устройва поръчителя.

# 700
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Tooky T88 беше на много по-висока цена(около 145$),но изведнъж са свалили цената и е направо невероятно да се намери друг телефон с такъв екран и всички функции на тази цена.  Peace
Та той има 3G и GPS, 2500mA батериа, а и все пак не е ноунейм.
На 28. 05 го пуснах на по-ниска цена 81,99$ и купон 8% излезе 75 $. Дано го получа по пощата.
Това ми направи впечатление, понеже исках да пусна още един 5", но не знам новата цена дали ще устройва поръчителя.

Аааа,вярно,и аз го поръчах на същата цена,като теб. Чак сега забелязах,че са я качили малко. Но пак е добра цена според мен.  Peace

# 701
  • Испания
  • Мнения: 206
Момичета,търся да купя за баща си този телефон http://www.buyincoins.com/new_en/details/old-people-mobile-cell- … roduct-21163.html
Но стана доста време не се е появявал наличен в сайта.Моля помогнете,ако го има в друг надежден сайт и на поносима цена  Praynig

# 702
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Момичета,търся да купя за баща си този телефон http://www.buyincoins.com/new_en/details/old-people-mobile-cell- … roduct-21163.html
Но стана доста време не се е появявал наличен в сайта.Моля помогнете,ако го има в друг надежден сайт и на поносима цена  Praynig

pepina1965,изчакай до понеделник-вторник,ще пробвам да проверя дали ще се появи отново на сайта  Hug

# 703
  • Испания
  • Мнения: 206
Ок,Valpan  ,благодаря ти HugЩе изчакам,така или иначе и аз го следя постоянно от доста време  Rolling Eyes

# 704
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Малко предварителна информация,но със сигурност ще има някаква акция за Деня на Русия(12 юни),а също така и акция за групово купуване на определени видове стоки(знам само,че ще изберат някои артикули от разделите със телефони и таблети). Още не знам всички подробности обаче... много се надявам за празника да пуснат и някой нов купон  Praynig Praynig Praynig


След като тази тема завърши,смятам новата тема да я разделя на две: В тази ще продължаваме да коментираме нашите покупки,да споделяме за нещата,които си заслужават или не...да помагаме на новите приятели да се ориентират във света на онлайн пазаруване и т.н.
Другата съпътстваща тема ще е за новините,акции,купони,промоции,нови продукти и други подобни неща. Така те няма да се губят из темата,а и ще имате възможност да получавате информация навреме и да имате бърз достъп до нея по всяко време.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт