Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 11-та тема

  • 83 626
  • 734
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 413
Еееее  newsm78 и ние какво общо имаме с руските митниции  Rolling Eyes това е за руснаците си мисля аз . Не виждам логика ,обаче да пише София и след ден отново да лети за Германия . Туй ме озадачава  Shocked

# 106
  • Мнения: 0
За съжаление е от БП не от китайците закъснението.А тези си правят от   DHL реклама. : #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 107
  • Мнения: 0
Само някой да не се подлъже да направи поръчка с DHL. Преди време в един сайт предлагаха безплатна поръчка чрез ДЧЛ. Направих си от там поръчка и получих пратката в рамките на 3 дни. Ужаса беше на митницата, където за пратка на стойност 48лв. платих точно 53лв. митнически такси, ЕОРИ номер и други глупости. Най-близкия офис на ДЧЛ беше на 100км. от мен - сложете и таксите за гориво. Сега отново помислете дали си заслужава да поръчвате чрез тях.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Момичета,виждали листе из китайските сайтове от онези неща,приличат на лентички и като им се издърпат едни по-тънки ленти нанизани по дължината и се получава красива панделка.Служи за декорация на подаръци.обикновено са по десетина броя в опаковка.Направени са от онази изкуствената материя като панделките,които се слагат на цветя,букети и т.н.
Търся и от онези стикери,на които да напишеш,че подаръка е от.... за......

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 22:42 от Балли

# 109
  • София
  • Мнения: 1 156
здравейте,
есно въпрочсе: в 17track за пратката ми RA051545642CN пише, че на 13 април е пристигнала в Сф, но още нямам уведомение по пощата. Това бавене нормално ли е?
Предишния път като поръчвах от TinyDeals до края не можах да си проследя пратката, но за 1 месец си дойде без много усилия от мен (да следя, да питам в пощата и т.н.)

# 110
  • Мнения: 1 604
здравейте,
есно въпрочсе: в 17track за пратката ми RA051545642CN пише, че на 13 април е пристигнала в Сф, но още нямам уведомение по пощата. Това бавене нормално ли е?
Предишния път като поръчвах от TinyDeals до края не можах да си проследя пратката, но за 1 месец си дойде без много усилия от мен (да следя, да питам в пощата и т.н.)

Най- вероятно пратката ти е в пощата, но служителите не са си направили труда, да ти пратят известие. Отиди да провечриш директно в пощенския клон Simple Smile

# 111
  • Мнения: 413
 newsm12 Няма смисъл да ходиш до пощата , и мойто беше така / София /на 11,04 и на 13,04 се показа в Германия , мисля седмица още ще чакам  newsm78
 Party Поправка : току що проверих на Сао и пратката е в София , значи и твойта днес , утре ще е тук  newsm51

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 10:56 от fifinaki

# 112
  • варна
  • Мнения: 256
Number:[RB355560351CN] Track and Trace Events
[China]  Country/Area Postal Records

2013-03-23 09:30 Collection,  Location:沌口小区 43005800
2013-03-23 09:40 Opening,  Location:武汉国际 43032100
2013-03-23 14:26 Dispatching,  Location:武汉国际 430321
2013-03-26 16:43 Departure from outward office of exchange,  Location:北京国际 10010200
2013-04-10 00:00 NULL,  Location:FRA FRA             
[Bulgaria]  Country/Area Postal Records

С този статус е от 12.04..имам ли основания за някакви притеснения ooooh!.. наближава ми и 45тия ден от плащането... да чакам или да отварям диспути.

# 113
  • Мнения: 413
maichenceto от 23 март - рано ми се струва за диспут .   bouquet  Другата седмица ще е при теб , спокойно  Hug
 galita  като гледам и твоята вече е в София , честито  bouquet

# 114
  • варна
  • Мнения: 256
maichenceto от 23 март - рано ми се струва за диспут .   bouquet  Другата седмица ще е при теб , спокойно  Hug
поръчката ми е от 11.03...те просто много късно я шипнаха

# 115
  • София
  • Мнения: 117
gangnam style Мерси. Къса ще ми дойде,че съм 177см.

Ако стока е пусната с отметка GIFT отива ли на митница ако е по-висока стойността?

# 116
  • варна
  • Мнения: 256
Ако стока е пусната с отметка GIFT отива ли на митница ако е по-висока стойността?

Преди 4-5 месеца когато си получавах моя телефон, имаше обявена стойност $20  и отметка GIFT и беше задържан на митница. След честен разговор със служителя какво е съдържанието му и приблизителна стойност, пакета ми беше освободен.

# 117
  • Мнения: 0
Здравейте , да попитам не мога да направя разплащане от pay pal  към тез китайски сайтове  Изписва ми : Ние сме забранили използването на тази карта на PayPal. Можете да добавите друга карта. Ако все пак искате да използвате тази карта в PayPal, да ни изпратите някои документи .  а преди това направих първа  поръчка за 54 Долара  в tynideal така и до днес не я получих от 04/02/2013 Защо ли са ми забранили тази карта от пай -пал вие знаете ли нещо по въпроса ? На някого случвало ли му се е така ?

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте  Пратката ми от 13.04. днес излезна в БГ пощи и служителката ми каза че утре ще е в пощенският клон.С пожелан и вие да си ги получите

# 119
  • Мнения: 413
   33uu Изумяваш ме - аз ако бях се набутала с 54$ щях да ги заобикалям тези сайтове  Sick Нямаше ли тракинг да следиш поръчката , за толкова пари би трябвало да имаш и не си ли повдигала диспут и каквото е необходимо , изглежда сякаш не ти пука  newsm78 За картата не -знам да се включат тези които им се е случвало. На мен слава богу - не Praynig
elena 773   утре събота , пощите не работят , понеделник , вторник

Общи условия

Активация на акаунт