Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Много ви благодаря на всички, чудесни сте....ама много чудесни  Hug

# 31
  • Мнения: 278
Сами ние наскоро взехме Макларън Куест и малко съм разочарована, малко обаче. Нашата е дънковата. Лека е и маневрена, лесно се сгъва-разгъва, бебето стои удобно, коланите са сигурни и гумите са меки, не са с въздух, но не са и палстмасови. Иначе много трака и друса, дъждобрана покрива само отпред и кошчето отдолу почти не може да се ползва. Аз я сравнявам с другата ми количка, която е огромна и тежка, но с големи гуми, не друса и е безшумна.
Лино аз въведох грах с готово пюре. Уж малко слагат, но се усеща вкуса. Смятом от маминия грах да предложа след месец, пресен от този дето още не е узрял напълно.
Моя сладур днес за първи път изяде цяло пюре 120 гр. И аз глупачката му дадох после да ръпа коричка хляб и се задави и повърна една част.
Хайде отивам да стягам багажа да видя колко кг ще е и дали ще има място за пюрета.

# 32
  • Мнения: X
Ейй, днеска с Лоа напраихме егати разходката  Mr. Green от 10 до 19 часа .. белким сваля някое кило  Mr. Green Mr. Green
Дафи, стискам палци утре  Hug кърмата може повече от 3 месеца  Peace
Блонди, браво на писанката, че не е ревла като моя, хаха  Mr. Green
Тефи, марш от там  Crossing Arms
Белверде, приятна почивкааа  Heart Eyes
Шех, честити зъбчета  Hug
Сами, ужас за количката..  Hug аз пък днес взех назаем на Лоа старата количка, че нещо мойта Бритакс ме дразни, хаха  Joy Joy
Пейпърче, да цункаш късичката от Анди  Mr. Green Hug
Браво на твоя мъж  Flutter
Лино, сори за зърното.  Tired Иначе май няма пюре със зелен боб, все с грах  Crazy
Ами сега заради диетата го правя постен граха – в тенджера си го направих – запържих лук и моркови, добавих 2 сварени картофа и граха, долях вода, сложих подправки и те така..ала Ани работа  Joy Joy

# 33
  • Мнения: 251
Да не би всички да миткате по разходки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ние бяхме навън,Рош зяпа,спа,прибрахме се да хапне,лудува и пак заспа Mr. Green
Аз готвя и пийвам следобедно кайвенце kaffeetrmker_2
Сами,много кофти за количката.Как те разбирам,нали и нашата се скапа преди месец.За 1 седмица ни я ремонтираха и върнаха.Като от магазина предложиха да дадат оборотна,но ние вече бяхме намерили Hug
Блонди,в Бг гаранцията на колички незнайно защо е 1 година.Аз лично не съм чула на някога да му върнат парите.Ще те мотат да ти я оправят,докато мине гаранцията ooooh!
Лино,дано минава бързо.Знам как боли Hug И Рош ме беше подредил така преди  Shocked
Шехи,сега простено за постния пост ( много пост станаха),но те очакваме с подробен разказ за уикенда  Hug Честити зъбчета на МАндарин  Laughing
Пейпърче,браво на ТМ  Peace

Този пост го пиша вече повече от 2 часа,ама нема никой,който да ме е изпреварил  Mr. Green
 Ааааа,виждам сега Бютката писала Laughing

# 34
  • Мнения: 76
Ох момичетаа искам си свеки вкъщи, сега като я няма и в къщи е едно тихо и все едно е спряло времето, много смотано такова, не осъзнавах какво настроение кипи от нея, макар и да се караме понякога  Cry баба му на ММ сега идва през ден и направо ме побърква  #Cussing out ей сега си тръгна, а аз съм изтощена психически, хем половината от деня бяхме навън. Горкичкото ми дете се нацока едно хубаво и сега спи спокоен Simple Smile няма да я издържа още един ден, ако утре не пуснат свеки отиваме при нея в болницата.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Записче само,отивам  да чета старата тема,дано смогна да ви догоня Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 961
Мама на Рош Hug
Бюти ама защо сварени картофите ги добавяш? няма ли да стане ако пусна граха и картофите заедно? Вече лигите ми текат. А домат слагаш ли?
Васето аз още съм в дилема за стола. Баси мисля го вече 3 месеца ooooh! Според теб до колко годинки може детето да стъпва на-най долната част при вашия стол?
на стокето освен цената ме спира и това, че няма отпред колан и трябва и допълнителните му работи да вземам Crossing Arms
Иглуб не каза за бисквитките Hug

# 37
  • Мнения: X
Лино, щото вечерта сварих за Анди моркови и картофи и после се сетих, че картофите е най-добре пресни да се дават и си ги оставих за граха  Joy може и сурови да  Hug домати слагам да, само че тогава забравих, че нали готвих в 7 часа бясна бясна, че не ме оставиха да се наспя  Mr. Green
Абе а като се направи 1 месец глутен кво се прави  newsm78 смисъл пак трябва всеки ден кашата да е глутенова ли или може да не му се дава глутен  newsm78

# 38
  • Мнения: 10 885
Ай, Лино, извинявай  Embarassed значи печи ги още малко. Да не са прекалено дебели виж, вътре са си сухи, но като изстинат си се втърдяват. Остави ги на въздух и няма да са толкова твърди.

# 39
  • Мнения: 98
Привет и от мен в новата тема!Бютка,страхотна е,както винаги Hug
Еличка,дано скоро се оправи свекърва ти!
Дафи,честито за изпита!
Лино,аз по погрешка дадох грах миналата седмица с готово пюре,голямо пръцкане беше при нас,по-късно ще го давам.
Екзо,голяма си хубавица и много ми хареса с руса коса,определено ти отива Heart Eyes
Малко диагонално ви четох днес от телефона,защото цял ден бяхме навън.И аз съм на вълна колички днес, уж на разходка тръгнахме,а се върнахме с нова количка LaughingМоята много ме дразнеше напоследък,уж се отказах да я продавам,ама днес намерих в Продавалника една мацка,дето продава чисто нови Maxi Cosi,обадих й се,жената вика имам 4 броя нови,елате да ги видите,ама съм в Добрич.Отидохме,много ми хареса количката,с кашона и найлоните беше още, ей тая взехме: http://www.ianbibian.com/detska-kolichka-maxi-cosi-mila-red  ,със сенник,дъждобран и чувалче за 250 лв.Само чанта няма,ама ще си търся допълнително.Много е лека,удобна и маневрена,няма нищо общо с моя кютюк.Та тъй,днес ми е много ползотворен деня,хем разходка си направихме  до Добрич,хем с количка се сдобих Laughing.
Иначе от два дни Велито е страхотен киселяк,все мрънка,сърди се, не спи,да излизат по-бързо тия зъби,че много я мъчат.Днес заешкото въведох,ама не остана много очарована,пилешкото и пуешкото с по-голямо удоволствие ги яде.И да ви питам-колко време може да се съхранява във фризера свареното пасирано месо newsm78

# 40
  • By the sea
  • Мнения: 127
Еличка, и ти си забравила да си пиеш хапчето, верно ли толкова ти е залипсвала свеки Laughing Ама, казваш, в сравнение с бабата е цвете за мирисане Mr. Green Ай да се оправи жената по-бързо Hug
Бютка  Blush Hug
Абе заех се тъкмо да чета старата тема от началото и кво сега, да напомня ли на всички да не забравят да гледат Планета на 13-ти април Joy Joy Joy
Ивка, честито нова количка, страхотна е Party

# 41
  • Мнения: X
хаха, и аз това се сетих  Joy Joy абе то оня Наско беше някф много залисан..вика на 13-ти .. май  Mr. Green или на 14-ти беше  Joy и после вика: абе на 13-ти  Mr. Green сега гледам, че на сайта на Планета на програмата пише, че и на 13-ти, и на 14-ти от 15 часа има някакво "бъди звезда"  newsm78 сигурно е това  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 76
хаха, и аз това се сетих  Joy Joy абе то оня Наско беше някф много залисан..вика на 13-ти .. май  Mr. Green или на 14-ти беше  Joy и после вика: абе на 13-ти  Mr. Green сега гледам, че на сайта на Планета на програмата пише, че и на 13-ти, и на 14-ти от 15 часа има някакво "бъди звезда"  newsm78 сигурно е това  Mr. Green

значи и двата дена ще гледаме все трябва да успеем да ви видим Simple Smile

PaperMonster уф аз стисках зъби цял ден и не ми пукаше от думите на баба, може би заради това толкова се изтощих. А свеки иначе добре я нарежда бабата Laughing

# 43
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Lino, ти докато вземеш стола, малкият ще се научи да седи на вашите  hahaha  Hug

# 44
  • Мнения: 1 961
Lino, ти докато вземеш стола, малкият ще се научи да седи на вашите  hahaha  Hug
Joy Joy Joy Май на там върви работата
Иглуб аз два пъти ги правих, като втория път ги пекох много време,отдолу и от горе се зачервиха, а вътре пак като сурови и дори изстинали да са. А ти всъшност пробва ли с пюре или това за настърганата ябълка и тиква казваш?
Ивка честита количка. Граха ще го оставя за след 2 седмици.
КиК стегна ли багажа
Айде аз отивам да правя грах посред нощите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт