ББ Кремове 4

  • 113 434
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 583
Аз днес ще си взема ВВ крема на Филогра и след известно време ползване, ще напиша отзивите си. Пробвах доста Корейски кремчета и най-добре се представи Миша Пърфект ковър. С нормална кожа съм, леко омазняваща се в Т зоната и доста чувствителна. Най-приятен за нанасяне, бързо абсорбиращ се и много овлажняващ, но с малко покритие и не позволяващ напластяване,ми беше Skin 79 Diamond collection. Розовият Скин също е хубав крем, но има сив отенък, за сметка на това е по-покривен. Тествах и Холика Essential, който е много покривен, но аз го усещам като маска и е доста бял. Другите проби са ми от тестери и е трудно да дам мнение само от няколко нанасяния.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 544
Cesari  и аз от всички които пробвах се спрях на него. А е и с най- висока защита.

# 17
  • GYM
  • Мнения: 814
Благодаря за темата  bouquet Изключително ми е полезна Grinning Ползвам с голямо удоволствие Скин79 тъмно розовия, сдобих се и с Етюд Хаус Сън ББ, но ми е доста сух. Надявам се при по-топло време да го чувствам по-добре. Иначе съм хвърлила око на една блестяща Холика Wink Обичам всякакви блещулки, та може скоро и него да поръчам. Първия път поръчах от козметиксмаркет, а втория от Синг-синг гърл. Доволна съм и от двата продавача Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 315
Тестерчета на M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ да сте засичали? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 289
Sisil, M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ оригинално е около 6 долара, аз не съм видяла тестери.

За корейските кремове установих, че поне на мен повече ми харесва, ако отдолу сложа основа. Бях си взела на Missha - BB Boomer. Но аз предпочитам да има по-озаряващо излъчване кремът, тъй като имам бръчки и те повече се подчертават, ако финишът е  пудрен.

А, сега за ВВ на Филорга.
Ами съвсем друго усещане е. Който може да си го позволи, това е друга класа крем просто.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 325
Записвам се да ви следя, за сега съм доволна най-много от Скин 79 и 4те варианта които изпробвах ми пасват чудесно, само диамантеният ми идва прекалено лъскав.

Мисля да пробвам и ВВ на Филорга. От нета ли ги поръчвате или от реален БГ магазин  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 289
nad_tab , аз поръчвам от един американски сайт, но не съм в България.
Момичетата поръчват от френски сайт и нещо с превозвач след това, трябва да видиш в темата за Филорга и за пазаруването от чужди сайтове.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 325
nad_tab , аз поръчвам от един американски сайт, но не съм в България.
Момичетата поръчват от френски сайт и нещо с превозвач след това, трябва да видиш в темата за Филорга и за пазаруването от чужди сайтове.

Благодаря! Една много мила съфорумка, вече ме ориентира на ЛС   bouquet

# 23
  • Мнения: 289

Melany99, би ли споделила американския сайт, от който поръчваш Филорга?



# 24
  • Мнения: 2 289
Този е, но аз когато поръчвах нямаха от ВВ-то от светлият цвят, та него си го взех от Амазон.

http://www.frenchcosmetics.net/products.php?cat=318

# 25
  • Мнения: 289

Благодаря, ще погледна!   

# 26
  • Мнения: 702
ББ-то на Филорга за каква кожа е подходящ?

# 27
  • София
  • Мнения: 35 200
Изпуснала съм ви  bouquet
Днес сутринта си взех слънцезащитния на Скин - във възторг съм!

Да питам  - ползвала съм Миша 23, сега съм се запътила към розовия Скин. Идентични ли са като цвят или съм в пълна заблуда?

# 28
  • Canada
  • Мнения: 3 466
Ех, този ББ-крем на Филорга... Но как да си го купя като е само с 15-ти фактор  Rolling Eyes Не проумявам защо на толкова качествена козметика са сложили толкова ниска слънце защита  #Crazy
Корейските ББ са ми ценни именно с това, иначе и на мен ми запушват порите  Sad Освен и аз с база отдолу да ги слагам  newsm78
В неделя ще взема този, чака ме в пощата и ще споделя как е: http://www.ebay.com/itm/Nature-Republic-All-New-Super-Origin-Col … sh=item2c668bb615
Спечели ме с това, че е водоустойчив Peace
Иначе в момента ползвам този: http://www.sephora.com/b-b-cream-spf-27-pa-P288804?skuId=1339035
Изключително добър продукт, пасва като втора кожа, изравнява тена и придава много свеж и сочен вид на кожата. Но е само със 27 фактор на защита - крайно недостатъчен за мен през лятото  Mr. Green

Melany99, и аз ползвам този сайт, даже наскоро им писах с предложение да изпращат мостри с продуктите на Филорга  Mr. Green Скоро пак ще ги тормозя с питане за Тайм-филър  Flutter

Мис Нели, благодаря за темата   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 289
Foncé , относно фактора, аз си слагам отгоре един слънцезащитен на Шанел.
Sunscreen - Chanel - UV Essentiel Protective UV Care Anti Pollution SPF 50
Това по съвет на едно момиче от темата за Филорга.
Аз и без това не харесвам да има "пудрен" ефект и това ме устройва идеално. Засега само два дни съм така, а при мен вчера валя и сняг, а слънцето се появи чак към 6 след обяд, а днес беше пак такова едно - разпокъсана облачност.
Иначе и аз се чудя за кремове без фактор или с минимален такъв, като лекарите препоръчват да се използва целогодишно минимум 30 фактор, а през лятото поне 50.

Общи условия

Активация на акаунт