Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 74~

  • 30 557
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
....

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 14:57 от Leden

# 121
  • Мнения: 298
 wavey

Нешо за всички от Големото село

Скрит текст:
Днес, от 18.00 пред Народния театър групата Точка БГ ще изнесе концерт на открита сцена в рамките на ежегодния Био Форум.



Тези за пръв път ги чувам

Ренате и всички виновнички за 31 епизод    love001 newsm51 smile3525 newsm51  love001

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 14:12 от Манка

# 122
  • Мнения: 298
Татарова    bouquet за красотите, които внасяш в темата.

Наденце, може ли да пишеш и към коя серия се отнасят диалозите, моля  Praynig

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 14:18 от Манка

# 123
  • Мнения: 10
Умилам за тоя колаж Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Супел Чатай ще помогне Laughing  bouquet

Съншайн Joy Joy Joy

Та аз си го откраднах от аватара ти...май не съм искала разрешение  newsm78...милост... Praynig hahaha Казвала съм ти,че това беше първото нещо ,което си пожелах,когато попаднах при вас/още в старата тема/.Помолих те и ти ми го изпрати на лични.   bouquet
Пращам ти и една врачка на помощ и изчезвам по задачки...До по-късно!И да не се увличате много,че ми е трудно да наваксвам  Praynig Хубав следобед!


# 124
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Аз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

Скрит текст:
Днеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от Ча  Crazy Crazy Crazy


много як стил на обличане  Two Hearts
Къв е тоя ooooh!Абе вие у физиономията не гледате ли #Crazy

И аз това се чудя... Mr. Green

Снежи, колажчетата са ти супер...  bouquet

# 125
  • Мнения: 21 201
Аз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

Скрит текст:
Днеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от Ча  Crazy Crazy Crazy


много як стил на обличане  Two Hearts
Къв е тоя ooooh!Абе вие у физиономията не гледате ли #Crazy

И аз това се чудя... Mr. Green


Малиииии, тяло без глава си е жив зян, ooooh!предпочитам обратното. Rolling Eyes
Снежи и сега какво предсказва гадателката, ще ги видим ли заедно двамцата някой ден в друг техен общ проект?

# 126
  • Мнения: 0
wavey

Нешо за всички от Големото село

Скрит текст:
Днес, от 18.00 пред Народния театър групата Точка БГ ще изнесе концерт на открита сцена в рамките на ежегодния Био Форум.



Тези за пръв път ги чувам
HugИ аз не съм Peaceно песничката много ми халеса Heart Eyesи изпълнението Peace

# 127
  • Мнения: 727
почвам по спомени и хронология Simple Smile))))

Кака ще го поизпоти якоооооо Чаатайчо и ще смъкне излишното...ей досега погасявахме кредити  ooooh! Whistling Tired...чок зор видя младежа,обаче вече влиза в час и нормален ритъм за възрастта си  Peace

ХИените били виновни че го няма Ча-пссссссс алооооу,на вас все хиените ви виновни за всичко  Crossing Arms..момчето просто си НИ предпочита пред висенето на компа с вас...скюзми ама такъв е живота,въпрос на вкус,казало кучето и си облизало дупето Joy Joy Joy

Моята торта ли не ви хареса също не разбрах  Rolling Eyes

Наборе милоооо,ама какъв карък днес бее..важното е че са добре момчетата  Praynig Peace...а ти довечера с винце пред компа и малко доза смях и ще се оттърсиш от стреса  Hug

Забравям сигурно нещо амаааааа,а да ИРКА вай какви панталонки си си скроилаааааа,чок добра шивачка си станала беее
Снежи а ти   bouquet..колажите са много оригинални ...бравооооо

# 128
  • Мнения: 21 201
Иве, дайте снимков материал с Чаги. Така както ни показахте ваши снимки, ни покажете и общи с него, че съм Тома неверни, докато не видя с очите си не вярвам. Тооооо така всяка може да каже, че е била с Чагитко, а той да си е бил с Хазалчето например. Joy

# 129
  • Мнения: 0
Снежи Hug помня Heart Eyesщом е за тук ползвай го Laughingимаш лазлешението ми Mr. GreenТенкю за влачката  bouquet

Цитат
Малиииии, тяло без глава си е жив зян, ooooh!предпочитам обратното. Rolling Eyes
Peace

# 130
  • Мнения: 0
почвам по спомени и хронология Simple Smile))))

Кака ще го поизпоти якоооооо Чаатайчо и ще смъкне излишното...ей досега погасявахме кредити  ooooh! Whistling Tired...чок зор видя младежа,обаче вече влиза в час и нормален ритъм за възрастта си  Peace

ХИените били виновни че го няма Ча-пссссссс алооооу,на вас все хиените ви виновни за всичко  Crossing Arms..момчето просто си НИ предпочита пред висенето на компа с вас...скюзми ама такъв е живота,въпрос на вкус,казало кучето и си облизало дупето Joy Joy Joy

Моята торта ли не ви хареса също не разбрах  Rolling Eyes


Joy Joy Joy

Не твойта LaughingГанушка ни дава с изтекли слокове толти Mr. Green

# 131
  • Мнения: 10
Аз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

Скрит текст:
Днеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от Ча  Crazy Crazy Crazy


много як стил на обличане  Two Hearts
Къв е тоя ooooh!Абе вие у физиономията не гледате ли #Crazy

И аз това се чудя... Mr. Green


Малиииии, тяло без глава си е жив зян, ooooh!предпочитам обратното. Rolling Eyes
Снежи и сега какво предсказва гадателката, ще ги видим ли заедно двамцата някой ден в друг техен общ проект?

Наденце, на 200% ще ги видим!Помнете ми думата!Не знам кога,ама ще стане! txtloves

# 132
  • Мнения: 727
Иве, дайте снимков материал с Чаги. Така както ни показахте ваши снимки, ни покажете и общи с него, че съм Тома неверни, докато не видя с очите си не вярвам. Тооооо така всяка може да каже, че е била с Чагитко, а той да си е бил с Хазалчето например. Joy

Наде как да дам..стига му толкова показност...то какво ли и как ли не са го снимали  ooooh!,опитвам се малко да го науча да е НАД нещата...да излиза без прическа ....снимка видяхте...да се покрие малко от светкавиците....забеляза се от всички,да пообере малко поведението си... Peace и ДА ПАЗИ ЛИЧНОТО СИ ПРОСТРАНСТВО...в което се помещавам и аз Flutter...така,че ку щете вярвайте Mr. Green....но промяната ще я забележите голяма е  bowuu

# 133
  • Мнения: 727
Аз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

Скрит текст:
Днеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от Ча  Crazy Crazy Crazy


много як стил на обличане  Two Hearts
Къв е тоя ooooh!Абе вие у физиономията не гледате ли #Crazy

И аз това се чудя... Mr. Green


Малиииии, тяло без глава си е жив зян, ooooh!предпочитам обратното. Rolling Eyes
Снежи и сега какво предсказва гадателката, ще ги видим ли заедно двамцата някой ден в друг техен общ проект?

Наденце, на 200% ще ги видим!Помнете ми думата!Не знам кога,ама ще стане! txtloves
дано доживеем Снежи даноооооо Hug

кой е Serdal Genc

i m clear my lawyer fucked me. pic.twitter.com/X5AZ7pMkmg

# 134
  • Мнения: 727


Направих  си кафенце

заповядайте и вие по едно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт