Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 74~

  • 30 556
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
danielad Дай skype си да ти я пусна.

# 91
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Нервакова, spoko важното, че не се е случило най - лошото... ooooh!

# 92
  • Мнения: 6
Чок гюзел..Босфора е втората ми любов Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 93
# 94
  • Мнения: 10
Нали знаете,че съм луда ФЕмирка,а и Хазатайка,та затова сътворих нещо...Едно време на запад са разлепвали афиши за издирваните престъпници,ама аз искам ФЕмир за винаги...та затова ще го споделя в нет пространството... txtloves

# 95
  • Мнения: 0
Нали знаете,че съм луда ФЕмирка,а и Хазатайка,та затова сътворих нещо...Едно време на запад са разлепвали афиши за издирваните престъпници,ама аз искам ФЕмир за винаги...та затова ще го споделя в нет пространството... txtloves


Не знаех Mr. Green Heart Eyes  bouquet

# 96
# 97
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Снежи wavey Отново си сътворила красоти  bouquet
Босфора е невероятен Heart Eyes
Ани, много лоша ситуация,но добре не се случило нещо фатално'
Скрит текст:
На Ханденцето този път ще и по-трудно.Първо защото Емир е намерил човек,но когото наистина държи и цени всичко в него и не ли хо загубил за нищо на света и второ този път не е засегнала и действала само срещу  него,а срещу най-важното му в този момент.Тя се опита да забрави,какво е направила и действа отново срещу Ферия,отивайки при Санем,дали наистина се стремеше към нещо „стил Ханде“ или отиде просто ей така
Скрит текст:
.Но Емир със своя студен поглед след ревюто,а и после като и каза,че няма да отиде с тях   но тя беше права каквото и да чувства към нея никога не би оставил Корай.Но тя си е такава в един момент се държи като хрисимо животно,в другия е настървена.Но и тя не е научена да брани това което има по правилния начин,стреми се винаги в грешната посока.Емир като я одряза се примири и подви опашка,но после пред Ферия отново  показа,че не се отказва лесно и се усмихна.Но както тя веднъж беше казала на Емир-„Всеки си го изкарва на когото може“
Скрит текст:
Корай макар и интересен образ винаги ми е трудно да пиша за него.Някакси ми е просто идеален.Добрият приятел,който винаги е насреща,мълчеливо влюбен и търпелив.И именно от тази чувствителност и уязвимост се възползва и Гюндже.За нея не мога да кажа ма нищо хубаво.Докато си правеше кефа всичко беше добре,стана беля,Корай разбра,че нещата не стват така и приключи с нея,но и тя като Халил не приключва така лесно и иска да съсипе и другите.При него поне има видими изблици на откачалка,но тя уж си у ред.Макар да виждаше как страда Корай не и попречи да посее съмнение,което тя си направи само от едно виждане на Ханде с ризата на Емир,вярно подозрително си е,още повече щом става въпрос за Ханде,но защо и беше да говори наща,за който и тя не е сигурна.На всичкото отгоре и на Ферия се кара,че след катастрофата всичко е станало розово,пък и приятелки станали.Еми ще станат,що да не станат,тя като не може да покаже нищо,Ферия може да се докаже,че е достойна за този свят(въпреки,че присъствието в него според мен не е голям килепир,но за Гюндже е важно)

# 98
  • Мнения: 11 820
каква мизерия като нищо не плащат ни вода ни ток а у обслужват цяла сграда и отделно Зехра в други къщи работи  ooooh!

# 99
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Малее Ани добре,че не е нещо фатално

# 100
  • Мнения: 0
 bouquetИзглежда интелесен от тлейлала Laughingкак така не е по БТВ Mr. Green

Ганушка Peace

Сайта за качване ми изтлил всички файлове ooooh!да му го и на майка му и баща му и лодата до 9 коляно #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 101
  • Мнения: 11 820
аз го гледах на кино препоръчвам ти го голям смях падна и то за български филм си е доста добре направен  Peace

# 102
  • Мнения: 5 138
Сайта за качване ми изтлил всички файлове ooooh!да му го и на майка му и баща му и лодата до 9 коляно #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Майкоооо ами сега труд на вятъра миличка качвай го в датата или не става

# 103
  • Мнения: 10
Ренка,благодаря ти!После ще го изгледам.   love001 Знам,че мога да разчитам на теб!  newsm10



Гани,  newsm53



Aни, добре,че е бил малкич дявол... Praynig

# 104
  • Мнения: 1
Страхотно, момичета: http://www.videoclip.bg/user/desert
Гледайте, преписвайте превода и му се радвайте! Няма никакъв проблем!
siska83

Общи условия

Активация на акаунт