Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 114
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 432
a.l.e.n.a Hug
По въпроса за спиралите тези които ползвам не ми се ронят.Нанасям по два пъти на всяко око, като ги редувам.С четката вадя туш веднъж или два пъти, без резки въздуховъвличащи движения Simple Smile

# 271
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Аз нанасям ФДТ с пръсти, най-равномерно ми се получава..и не мия четки поне за това:)

Същата съм и аз. Имам 3 четки за фдт-ен, но не ги ползвам. Прекалено много продукт се хаби с тях, а и не съм свикнала. Дори да се получи добър завършек, за да изглежда както трябва, накрая пак дооправям с пръсти.

Пробвах различни четки, но с никоя не беше добър ефекта, докато не пробвах пудрената четка на Екотулс - тя не е за ФДТ, но пък страхотно го нанася. Мие се чудесно и от Макс Фактор, и от Ревлон Фоторииди. Бързото миене е да я отъркам хубаво върху тампони за грим, напоени с мицеларна вода. Дълбокото миене е упорито, с много търкане на четката в шампоан, плакнене....Хубавото е, че е странично сплескана и по този начин достига до всички зони. И не хаби продукт. Слагам съвсем малко на ръката си, обирам го с четката и нанасям.

# 272
  • Мнения: 252
Това дълбоко почистване на четките аз го правя, като я натърквам в сапун и я измивам с хладка вода. Така гледах в един тюториал и наистина всичко пада (включително и тази за коректор, която е много упорита).  Peace

# 273
  • Мнения: 4 428
С Колърстея не вървят стандартните методи явно  Wink Вече се замислям дали да не ползвам малко обезмаслител и сапунена вода  newsm78 Просто си остава един мазен слой по четката, който не се измива по никакъв начин...

Аз днес порължавам с експериментите как най-добре да си нося новите прахообразни сенки  Crazy Понякога не олучвам съвсем нещата, защото цвета не стои така, както си представям, но ще им свикна  Grinning Днес съм в синьо-кафяво.

# 274
  • Мнения: 252
Хаха, да, помня, че за калърстей Жаки беше казала същото - този фдт няма измиване от четката. Ако се държеше така и на лицето...  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 70
Здравейте, тука всички разбирате от грим и се надявам да ми помогнете. На едната ми буза излезе доста голямо бяло петно/ депигментиран участък. Много ми пречи, а не мога да го скрия само с фондютен винаги седи по бледо. По принцип тена ми е доста неравномерен и имам  кафяви пигментни петна но тях по успявам да прикрия. Въпроса ми е с какво мога да го потъмня, леко да се изравни с тена ми и после да сложа фондютен отгоре.  Пробвах няколко по тъмни коректора из магазините но нямаше резултат, все не улучвах цвета. Ако споделите марка към която да се насоча ще съм благодарна. Пробвах Виши Дермабленд, но и тои не прикрива белия участък  Sad

Дънди, препоръчвам ти да отидеш до магазина на Криолан на Солунска и да ги помолиш да ти демонстрират Дермаколор. Той е точно за такива проблеми. Камофлажен продукт, ползва се успешно дори от хора, страдащи от витилиго. Ето малко повече информация: http://www.dermacolor-camouflage.com/application_demo.php
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp?ItemID=103673
http://notbornbeautiful.blogspot.com/2013/03/kryolan-dermacolor- … flage-system.html


Успех! Peace

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717



http://media.snimka.bg/s1/2004/030251812-big.jpg

С Ланкомското червило от Грация съм, строи страхотно розово на устните, а в гилзата е съвсем друго. Много ми харесва. Heart Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз да споделя една хитрост за миене на четките. Купувате си гумена четка/ръкавица за ресане на котки/кучета (моята е такава - http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/769345108/Cat-Dog-Pet-font-b- … nt-Glove-Bath.jpg ), сипвате на нея малко шампоан, намокряте четката и започвате да я търкате в ръкавицата. Става като чисто нова, независимо от Калър стей, максфактор, черни сенки и пигменти. На ръка никога, ама никога не съм успявала да ги изпера толкова добре.

Идеята ми дойде след като видях абсурдно скъпата ръкавица на Сигма за миене на четки.

# 278
  • Мнения: 4 428
Ей, супер идея, Адри  Hug Сега остава да намеря къде се продават подобни неща  Crazy

# 279
  • София
  • Мнения: 1 573
Във всеки зоомагазин за 5лв макс. Има ги и из ибей за $1-2

# 280
  • Мнения: 432
  bouquet Адри, супер!
сега ще се оглеждаме за чесалки Simple Smile

# 281
  • Мнения: 906
Специални благодарности на Денси  bouquetИмах един руж в цвят Plum,който си стоеше чисто нов и неупотребяван,след споделеното от теб контурирах с него и ефектът много ми допадна Hug

# 282
  • Мнения: 13 625
Весе, лосиона за четки на MAC най-добре се справя с Colorstay Peace Пробвала съм с какво ли не... зехтини, сапуни, 90 градуса спирт....нищо не действа. Аз и от лицето едвам го свалям, за четките да не говорим.

# 283
  • Мнения: 31 206
Специални благодарности на Денси  bouquetИмах един руж в цвят Plum,който си стоеше чисто нов и неупотребяван,след споделеното от теб контурирах с него и ефектът много ми допадна Hug
За нищо, удоволствието е мое. Hug  bouquet Отиди в темата за Мас да видиш клипа за контуриране на Том Форд, който е чудесен.

# 284
  • Мнения: 4 428
Весе, лосиона за четки на MAC най-добре се справя с Colorstay Peace Пробвала съм с какво ли не... зехтини, сапуни, 90 градуса спирт....нищо не действа. Аз и от лицето едвам го свалям, за четките да не говорим.

Мерси, Жаки  Hug Но не ми се купува разствора на МАС само заради това  Wink Макар, че може би не е лоша идея да го пробвам  Thinking Да видя дали чисти по-добре от домашния  Mr. Green

Ето и малко снимки от мен днес:



Синьото стана супер сияйно и направо светещо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт