Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 102
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 242

В основата на първите два в общи линии е изчистената визия с издължена очна линия и ярко червило. Така че ще пробвам всичко, което си предложила. Много ми харесват и трите снимки Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 4 428
Ето и днес от мен нещо:




Розовото е божествено красиво на живо  Flutter И го казвам при положение, че не си падам по розово  Crazy

# 317
  • Мнения: 794
Веси, много хубав грим. Аз от известно време ходя така, използвам едни сенки на Lumene - goddess. Не са от най-трайните, но с база стават.                                                                                   
Скрит текст:

# 318
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, в iherb има 20% отстъпка на Real Teqniques  Peace и  Mineral Fusion Peace

# 319
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ивче  Hug много ми хареса - последния ти грим, особено на отворени очи  Peace

Благодаря Аленка Hug

Днес най-сетне се добрах до 2 от последно поръчаните червила, едното е в много странно розово (за мен Blush). Напомня ми (прилича) на онези на МАК за Ники Минаж, ли бяха. newsm78
Не мога да преценя дали ми стои добре розовото или приличам на маймуна с него. Mr. Green Mr. Green
Кораловото още не съм го пробвала, но ми изглежда хубаво така от гилзата.


Скрит текст:

# 320
  • София
  • Мнения: 941
Еййй, страхотни червила. Особено кораловото.. Crazy На коя марка са?

# 321
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Еййй, страхотни червила. Особено кораловото.. Crazy На коя марка са?

На Avon са. Розоволилавото се казва Violet Friday, а кораловото Passion. От серията Color Trend са. Peace

# 322
  • София
  • Мнения: 941
Ее, супер! Колежката до мен е дистрибутор и на момента поръчвам! Mr. Green Аз реших, понеже опаковката не ми е позната, че е поръчвано от някой чуждестранен сайт и че е на някоя скъпа марка. Уникални са! Благодаря ти, че сподели!   bouquet

# 323
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ее, супер! Колежката до мен е дистрибутор и на момента поръчвам! Mr. Green Аз реших, понеже опаковката не ми е позната, че е поръчвано от някой чуждестранен сайт и че е на някоя скъпа марка. Уникални са! Благодаря ти, че сподели!   bouquet

За нищо.  bouquet

# 324
  • София
  • Мнения: 941
Моля те да се снимаш и с кораловото на дневна и изкуствена светлина.  Praynig Интересно ми е как стои на устните.  Hug

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Моля те да се снимаш и с кораловото на дневна и изкуствена светлина.  Praynig Интересно ми е как стои на устните.  Hug

Утре. Peace
Имам още от розовото сега, а и не съм вече за снимка. Приличам на разплетен дамаджан в главата и не съм за снимане хич. Laughing

# 326
  • Мнения: 186
Момичета,страхотни гримове показвате,хвърлям понякога по едно око,понеже съм с две леви ръце откъм лицевото разкрасяване.

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 06:50 от Dragonfly12

# 327
  • София
  • Мнения: 941
Моля те да се снимаш и с кораловото на дневна и изкуствена светлина.  Praynig Интересно ми е как стои на устните.  Hug

Утре. Peace
Имам още от розовото сега, а и не съм вече за снимка. Приличам на разплетен дамаджан в главата и не съм за снимане хич. Laughing

"Разплетен дамаджан" Joy hahaha . Много ме разсмя това.. Laughing  Ще чакам снимчицата утре тогава. Благодаря ти! Hug

# 328
  • Мнения: 3 248
Съвсем съм изтървала и темата, и гримовете. Напоследък нямам никакво време да снимам, а то и много рядко спретвам нещо по-специално. Нещо съм даже в гримова депресия - не ми се иска нищо ново да си купувам.  Thinking

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Моля те да се снимаш и с кораловото на дневна и изкуствена светлина.  Praynig Интересно ми е как стои на устните.  Hug

Утре. Peace
Имам още от розовото сега, а и не съм вече за снимка. Приличам на разплетен дамаджан в главата и не съм за снимане хич. Laughing

"Разплетен дамаджан" Joy hahaha . Много ме разсмя това.. Laughing  Ще чакам снимчицата утре тогава. Благодаря ти! Hug

Ами така си е.
Понеже не издържах, го пробвах и направих няколко снимки. Ами изобщо не е толкова ярко, както в гилзата. На снимките излезна розово, а всъщност е спокоен коралов цвят. Розово-коралов е за мен. Ще сложа само на устни снимки, а утре ако успея да направя по-добри, ще покажа. Peace



Пълен шах е това червило, ама и устните ми начело с него.

Общи условия

Активация на акаунт