Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013 - тема 3

  • 31 353
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 46 582
Joy къв ПМС бре леля ви е на 50! По скоро яко горещи вълни и критическата  smile3532

А, то за беля някои чак на 60 ги хваща  Mr. Green

Хахаха, Румен, заболя ме всичко от смях Joy

# 751
  • София
  • Мнения: 2
Хахаха, Румен искрено ме разсмя!  Joy
Милия доста се задъхва. Заслабнал е.
Ралица е много секси. Пу-пу Whistling Не се танцува лесно с такова дръвце.

# 752
  • Мнения: 170
Ох, Румен, Румен... Joy Joy Joy
Искрено ме разсмя милия....Той за разлика от Петко не ме дразни, а ме развеселява и ми е приятен и симпатичен, но, наистина не умее да танцува горкичкия....

# 753
  • Мнения: 11 607
51 стр.....сега да пусна нова тема....по средата на предаването...Смятах преди него - но стр. бяха 48.....Освен като свърши предаването тогава да е новата тема?

# 754
  • Мнения: 9 232
 newsm62 newsm62 newsm62
Ралица е секси Румен е забавен верно че е заслабнал айде почнаха го с Брадвата режи ,режи,

Айде Део днес 40т. Heart Eyes

# 755
  • До морето
  • Мнения: 7 138
Румен е един от хората, за които си промених мнението в това предаване. Така да не можех да го понасям от Сделката, а тука се вижда, че е пич! Танцува си човека, старае се и много ме забавлява, а най- хубавото е, че не се взима на сериозно!

Маме, като свърши я пускай!

# 756
  • Мнения: X
Део е позаякнал доста, вече прилича на мъж, мощен, танцува също като по учебник  Heart Eyes искаше ми се да видя повече салса и по-малко акробатика, но бяха много добри!

# 757
  • Мнения: 45
На Стела проблемът й не е толкова, че е злобна, а че в Америка не се е научила да прикрива тези чувства и да показва едно ведро лице, а да се доказва само с танца и излъчването си (от което според мен е напълно лишена – нейният елемент е агресията, а тя не стига). Що се отнася до коментарите й за Райна, непоносимостта й към нея си пролича още тогава. Не се съмнявам, че може да изтанцува танца й със затворени очи – тя по принцип танцува със затворени очи – отработено професионално-автоматично, без чувство, без страст – само с хъс.

А Раева има проблем, който няма да се реши с танци. Или поне не с този тип танци.

# 758
  • Мнения: 170
Маме, и аз мисля, като свърши предаването, тогава да пуснеш новата тема!

Ххахха, Део голямо плезене му удари докато танцуваше! Какво беше това плезене и вадене на език...в стремежа си да покаже емоция, показа език... Laughing Laughing Laughing
Танцуваха хубаво, но Илианка май ще ги резне...нещо не е на кеф тази жена ...
Целувката им по време на танца беше много сладка...


Ииии даааа, поряза ги и още как...направо им отряза главите през кръста....Седем Shocked , ай стига, бе....

# 759
  • София
  • Мнения: 2
Еми много ми харесват Део и Елена!
Как 7, бе Илиана??? Злобка  Laughing

# 760
  • Мнения: 4 864
Тоя общия танц дали е краден или те са си го измислили  newsm78

# 761
  • Мнения: 18 032
Тоя общия танц дали е краден или те са си го измислили  newsm78

Не знам, но е супер  Peace Дори Румен беше страшен  Laughing

# 762
  • Мнения: 170
Раевица нещо я хапят калинките тази вечер... hahaha hahaha hahaha

# 763
  • София
  • Мнения: 15 489
Развалиха танца...

# 764
  • Мнения: 4 864
Беше мноооогоо силен танц!

Наистина не си личеше кой е аматьор и кой професионалист

Общи условия

Активация на акаунт