Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 263
  • 744
  •   1
Отговори
# 105
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Зиз, Честит Вторник!  newsm47
Емоооуу, честито и на теб...виж кво е готЕно...мрачно, птичките не пеят ама много ни е зор. newsm51 newsm51  love001

# 106
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета!
Сега видях, че има празнуващи днес.
Алиска и Софи(все не мога да запомня коя е Тинтири, коя е Минтири - нарочно ли го направихте така, да е объркващо?

 Честит професионален празник! Да сте живи и здрави и да УСПЯВАТЕ във всичко!

# 107
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Зиз, Честит Вторник!  newsm47
Емоооуу, честито и на теб...виж кво е готЕно...мрачно, птичките не пеят ама много ни е зор. newsm51 newsm51  love001

Ех, бе Зизу! Пак ме разсмя!
А я кажи (че ми стана много любопитно , като на героиня от турски филм - и ако бях там можеше да подслушам, ама тука се налага да питам) ти защо празнуваш всеки ден? Не работиш клоун, тогава значи израждаш бебета? - За мене тези празнуват всеки ден.

# 108
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Светлеце, Hug Аз съм си такава по принцип...вечно съм си в настроение и ми е готЕно. Heart Eyes
Работата си е работа...тя си има свойте плюсове и минуси, ама аз гледам много да не се ядосвам.
та така...работата ми няма нищо общо с моята натура по принцип. Peace

# 109
  • Мнения: 3 270
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК

# 110
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светлеце, Hug Аз съм си такава по принцип...вечно съм си в настроение и ми е готЕно. Heart Eyes
Работата си е работа...тя си има свойте плюсове и минуси, ама аз гледам много да не се ядосвам.
та така...работата ми няма нищо общо с моята натура по принцип. Peace

Блазе ти, мила! Явно имаш щастлив характер. Дано винаги да е така!

# 111
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добър ден, моми4ета! Two Hearts 4естит професионален празник! newsm51
И след тези снимки  #Crazy Heart Eyes #Crazy ,по една лимонадка за освежаване newsm76


Дидке, "Лимонадения" Киво много ми хареса...

# 112
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Само да вметна, че не знам защо продължава да се мисли, че Гюней е виновен за олмазите на Кузей ?
Гюней и да иска не може да е виновен за олмазите на Кузей. Такива олмази човек сам си го определя. Даже обратно, ако Гюней му беше казал че не може да е с Джемре, мисля си, че отдавна щеше да се е случило. Кажете на сина си за някое момиче -олмаз, не може да си с нея и след два месеца вече ще я води у вас, а след година може и да се ожени за нея. (Особено ако през това време сте продължавали да му набивате в главата колко неподходяща е тя.)

Лошото (за тези, които искат да видят ВНЛ) е именно това, че пречките са вътре в него, а това трудно се преодолява. Най-трудно се променя манталитета на човека. Кузей в това отношение е по-скоро носител на патриархални ценности, отколкото модерно мислещ човек. Поне на мен така ми изглежда. Все ми се струва, че ще го яде отвътре, че брат му е целувал и прегръщал това момиче, а той -след него. Дано не съм права, защото и аз искам любов на екрана. (Пък и защото това е крайно тъпо).  

Ами аз това намилам вече 70 епизода и не знам колко теми ! Peace Това са причините, разбира се . Може да е паднал олмазът, но бариерите в главата му никога няма да паднат ! Затова и не искам ВНЛ-то да се случи - защото той наистина никога няма да забрави ! И не смятам, че е тъпо ! Peace Просто той е такъв човек, за него тези неща са важни, честта му е на първо място, както и дадената дума ! Може и да не го разбираме, но това е факт, който не бива да се отрича . Ако Кузей се предаде на емоцията и чувствата си докрай, не мисля, че ще се харесва, ще му тежи и това ще се отрази и на отношенията помежду им . Така мисля аз ! И мнението ми до този момент не е опровергано от самия него ! Peace

Госпожата (мисис), знаеш ли защо мисля, че е тъпо - защото любовта по принцип си е едно голямо чудо, което не се случва всеки ден, пък не и на всеки, а е ясно, че тези двамата се обичат и се искат и кажи ми, не е ли тъпо да се пропусне изживяването на една толкова силна любов, само защото брат му я бил целунал някога си? Вярно е, че от време навреме сигурно ще се сеща за това, ама пък нищо на тоя свят не е съвършено и никоя любов не е съвършена . За това ми се струва, че е по-добре да се изживее така, с известни съмнения и колебания, отколкото хич.

# 113
  • Мнения: 1 012
Честит професионален празник на момичетата, които празнуват!   bouquet

Цитат
Цитат на dafne_1
Дами, що не ми излизат нач колажи. Искам да видя акцента на темата, имах забележки.

Ами не ти излизат, защото има проблем в сайта за хостване. И, като гледам, май наистина се изжвяваш като ТРЗ, ОТК или каквото там го определят останалите. Е, от мен Олмаз. И това ми е последната реплика към провокациите ти. Ако имаш личен проблем с мен, има ЛП. Заповядай там.

И да ви кажа, хич не ме интересува кой какво чете и не чете. Форумът е за всички. На който му е скучно, си е за него.

# 114
  • Мнения: 31
Светълчо,  Hug
споделям изцяло разсъжденията ти.
И на мене ми се струва изключително глупаво! То обаче не е важно на нас какво ни се струва, а на Кузей. Ама въпросът е, че хората се развиват и се променят и променят себе си и някои неща в убеждения, характер и мислене, които ги спъват, които им вредят, които им причиняват много нещастия - така е било и ще бъде винаги, и аз не мога да разбера защо толкова много някои хора не искат Кузей да промени тези си убеждения, които го карат да е нещастен? Хората сме странни същества, по-добре да си стоим на лошо и да сме нещастни, отколкото да вземем да отстраним причините, които ни правят нещастни, дори и да са вътре в нас /в повечето случаи са вътре в нас/. Това щяло да направи Кузей по-малко човек, с по-малко чест и достойнство. Не виждам нищо срамно в това човек да се променя за добро. Ето, Кузей за мене се променя доста, но не защото бил паднал олмаза, а защото започна да действа с ума си, а не с ръцете си. Аз не виждам нищо лошо в това той да се пребори с проблема си, че брат му я бил целувал Джемре. Защо пък да трябва това да стои винаги пред очите му? Може да се продължи напред. Човек не живее с миналото, а в настоящето. А в настоящето с Джемре си създават прекрасни моменти заедно. Въобще пък не вярвам, че все сцената между Гюней и Джемре ще стои пред очите му.

И отново ще направя сравнение с Фатмагюл - там споменът от ужасната нощ на изнасилването беше винаги пред Фатмагюл, когато погледнеше Керим. Олмазът там беше много по-голям. Но преодоляха ли го? Да. Стана ли тя по-малко човек? Уважаваше ли се по-малко? Стъпка ли честта си по този начин? Не! Позволи си да е щастлива и остави миналото в миналото!

Ромина,   bouquet
Темата е много хубава, надявам се да не се ядосваш, няма никакъв смисъл, особено от човек, който си каза в прав текст, че чете тук само и само, за да може да натрие носа на някакви други потребители. Rolling Eyes ooooh!
За мене е странно след като тези дами не се чувстват добре тук и прескачат всички, които пишат и четат само себе си - защо си създават всички тези неудобства, а просто не вземат да си пишат една с друга и да си приказват помежду си. Ама не съм от ОТК, та затова не разбирам. ooooh!

# 115
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Благодаря за пожеланията, момичета!   bouquet
Аз пък да си кажа - не искам Гюней да пробва да убие някой от тях за да се осъзнае Кузей и да промени мисленето си. Ако досега не го е направил напълно, то нека да се случи не по вина на Гюней. Кузей трябва сам да стигне до истината - ако ли не - здраве!  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 18 544
Светълчо,  Hug
споделям изцяло разсъжденията ти.
И на мене ми се струва изключително глупаво! То обаче не е важно на нас какво ни се струва, а на Кузей. Ама въпросът е, че хората се развиват и се променят и променят себе си и някои неща в убеждения, характер и мислене, които ги спъват, които им вредят, които им причиняват много нещастия - така е било и ще бъде винаги, и аз не мога да разбера защо толкова много някои хора не искат Кузей да промени тези си убеждения, които го карат да е нещастен? Хората сме странни същества, по-добре да си стоим на лошо и да сме нещастни, отколкото да вземем да отстраним причините, които ни правят нещастни, дори и да са вътре в нас /в повечето случаи са вътре в нас/. Това щяло да направи Кузей по-малко човек, с по-малко чест и достойнство. Не виждам нищо срамно в това човек да се променя за добро. Ето, Кузей за мене се променя доста, но не защото бил паднал олмаза, а защото започна да действа с ума си, а не с ръцете си. Аз не виждам нищо лошо в това той да се пребори с проблема си, че брат му я бил целувал Джемре. Защо пък да трябва това да стои винаги пред очите му? Може да се продължи напред. Човек не живее с миналото, а в настоящето. А в настоящето с Джемре си създават прекрасни моменти заедно. Въобще пък не вярвам, че все сцената между Гюней и Джемре ще стои пред очите му.

И отново ще направя сравнение с Фатмагюл - там споменът от ужасната нощ на изнасилването беше винаги пред Фатмагюл, когато погледнеше Керим. Олмазът там беше много по-голям. Но преодоляха ли го? Да. Стана ли тя по-малко човек? Уважаваше ли се по-малко? Стъпка ли честта си по този начин? Не! Позволи си да е щастлива и остави миналото в миналото!

Ромина,   bouquet
Темата е много хубава, надявам се да не се ядосваш, няма никакъв смисъл, особено от човек, който си каза в прав текст, че чете тук само и само, за да може да натрие носа на някакви други потребители. Rolling Eyes ooooh!
За мене е странно след като тези дами не се чувстват добре тук и прескачат всички, които пишат и четат само себе си - защо си създават всички тези неудобства, а просто не вземат да си пишат една с друга и да си приказват помежду си. Ама не съм от ОТК, та затова не разбирам. ooooh!


 newsm10 newsm10 newsm10 и на Светълчо и на Тинтири и на Роминка newsm51
Много хубави постове, аферим, ейвала!
Значи най-после разбрахме кога ще настъпи звездния час на Дафнето...ама да видим, дали изобщо ще я огрее... Много е убедена, че ВНЛ-то няма да го бъде, като нищо двете дами ще я опровергаят hahaha Защото всичко, което видяхме до тук ни води точно към изживяването на тази любов. И на мен ми се струва много тъпо това, че Кузей си представя как Гюней е целувал това момиче...много отдавна не се е сещал дори за това. Все едно Джемре непрекъснато да си спомня целувките на Кузей със Зейнеп...Нямам идея какво точно искаше да каже Кузей на брат си с това обещание, което бил дал на себе си newsm78 а може би е точно това, което каза на Джемре в затвора. Пък вие си го тълкувате както ви харесва. Ако беше това за невъзможността да са заедно, той нямаше да и обещае, че няма да я остави повече, нямаше да се разхожда щастлив с нея из Сапанджа, нямаше така да я гушка, като най-скъпото нещо на света...Щеше от вратата да и каже да си ходи, няма да му е за пръв път hahaha Според мен, Кузей си даде добре сметка, че животът му без нея не струва и точно за това и каза тези думи в затвора, каза и на майка си какво намерение има към Джемре. без да овърта, без да се крие повече. Той разбра, че ако не се отдаде на това силно чувство, ще се изяде отвътре, това ще го разруши. Алиска иска той пред всички да извика, какво чувства към това момиче...ами то няма нужда, кой не го знае? Не остана човек, който да не го знае...Гюлтен, Шереф, Демет, Сами, Айнур, Хандан, Гюней, Бану, Ебру, Баръш, Бурак, Зейнеп, Симай и най-вече Гюней! Така че, не е нужно, но би ми харесало, ако най-накрая каже на брат си, че ще е с нея, каквото и да става. Да го видим тогава късия какви ще ги приказва. Нали това му е целта, да излезе прав.
Терзи  Heart Eyes страхотна си, благодаря!  bouquet
На всички момичета, които днес празнуват - честито!  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде, още един ден и ще видим кой прав, кой крив в предположенията си...Пък тогава вече ще ги къдрим по същество!

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 14:35 от queen_fenka

# 117
  • Мнения: 18 544




Мали, като го гледам тук Кузей как се е намръщил и разсърдил, че Джемре го е открила... hahaha

За вас, Джемрейки! За това, че не загубихте вяра в тази трудна, дори невъзможна, но красива любов! smile3501 smile3501 smile3501  love001 newsm51

А тази пък е за всички Кузейки, които гледат филма само заради Киво. newsm51

# 118
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тинтири, Софи Heart Eyes Hug    bouquet

Роминка, Hug не се ядосвай изобщо. На мен темата винаги ми харесва. Гледаш винаги да си в крак с новото...трейлъри, снимки, гифове и нова визия. На който не му харесва проблема си е негов.  Peace

Да се изкажа и аз за четенето на постовете.
Госпожа, Hug Ейвала! Четеш всичко и си в час със всичко. Не се ръководя от това което писа, а от лични наблюдения.
Дафне, Hug радвам се, че много пъти в 6-7писалки съм и аз. Поне не се оплаквам от НЕотражение. Laughing

Аз лично чета всичко. Това е начин да ви опозная в това пространство на никове. Някак си не ми се връзва когато някой потребител каже, че чете избирателно, но това си е негово решение.

Относно монотонността на темата...не виждам такава. Naughty Каквото ни предложат, това обсъждаме. Това, че сега на дневен ред е ВНЛ-то...не е наша вина.

Дафне, Hug не съм съгласна със сутрешната ти забележка за това, че.... видиш ли новата фамилия на Кузей дето щял да я приема....за Али става въпрос.
Мисля, че кляФките не веднъж ни убедиха, че Кузей приема Али за брат. Все пак този Али беше до него във всеки негов проблем. Този Али го извади от гроба докато ''брат му'' не се интересуваше какво се случва всъщност. Този Али си продаде колата за да помогне на Кузей...и тн...и тн.
На Демет Кузей казва ''сестричке'', не на Бану.
Та в този ред на мисли...иронията е напълно неоснователна...но, така си решила, така си написала. Peace

Феноооууу, Heart Eyes Hug мернах те туку що...не съм чела още...но да те поздравя.  bouquet

# 119

Общи условия

Активация на акаунт