Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 331
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 282
За баланс пускам и превода на З.-Гюлтен. Тая Гюлтен ще излезе по-проста от Хандан.Рускините са възхитени от Зейнеп. Умно и силно момиче. Искат авторите да обяснят по-добре какво чувства, какво я води. Съжаление към Джемре или желае щастие на своята любов Кузей. За разлика от всички второстепенни герои, където нещата се изясняват, Зейнеп остава неопределена. И за пръв път предположението, че  може би я готвят за интригата на финала. Оригиналът е на крист.топка, знаете това. Joy Joy Joy Joy


Кузейката го размазват. Почват да им идват неприлични мисли в главата. Кузей мъж ли въобще или не. Цитират лодката. Как го съблазнявала Дж, той се усмихвал глупаво, след година въздържание. Joy Joy Joy Не играят ли хормоните в близост до любимата. newsm78

# 691
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Дааа, романтиката... Напълно съм съгласна с вас. И аз харесвам тази невинност и наивност на тяхната любов.  Как се суетеше Кузей около нея, колко притеснен от близостта им беше... Много приятно чувство като ги гледаш... А толкова се радвам на Киво, че така добре се справя с ролята, че така се разви като артист, не е само красиво лице, а наистина е талантлив.

А, исках да питам - Зейнеб ходи ли в Германия, аз не разбрах.
Не разбрах също - какво искаше Гюней от Венюс ?

# 692
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Е сега ме хвана...........коя вечеря??? newsm78


А така де семейната вечера ...толкова добре е описана толкова детайлна. Ако си я чела ще се сетиш. Нямам си на идея защо може би защото е една от любимите ми книги. Там всички се съпротивляват срещу суровите традиции. Извинявам се и аз незнам защо за там се сещам  Whistling

# 693
  • Мнения: 0
Кузей не е мъж, Кузей е ЧЕСТ! hahaha JoyХайде до после

# 694
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кузей не е мъж, Кузей е ЧЕСТ! hahaha JoyХайде до после
Брях,  Shocked какъв литературен анализ се завихри тука... Hug   bouquet 

Много добре Peace
Но, тва въобще не пречи да си наредя емотиконите...

Кузей е ЧЕСТ!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и пак... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 695
  • Мнения: 654
Кузей не е мъж, Кузей е ЧЕСТ! hahaha JoyХайде до после


Ехееееее! Наистина ли? #Crazy #Crazy #Crazy
Този лозунг си е чиста обида, Или!
Може да го редактираме на мъж на честта! newsm78 newsm78 newsm78

# 696
  • Мнения: 2 282
Дааа, романтиката... Напълно съм съгласна с вас. И аз харесвам тази невинност и наивност на тяхната любов.
Поне от публикациите досега, Дж нямаше много чисти намерения спрямо Кузей в Самсун. Не видях и наивност, чак се учудих кога и къде е успяла да овладее някои женски хватки. Направо, си действаше професионално.

# 697
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дааа, романтиката... Напълно съм съгласна с вас. И аз харесвам тази невинност и наивност на тяхната любов.
Поне от публикациите досега, Дж нямаше много чисти намерения спрямо Кузей в Самсун. Не видях и наивност, чак се учудих кога и къде е успяла да овладее някои женски хватки. Направо, си действаше професионално.

Абе, Дафне Hugабе милооо, къде виде професионализъм в Джема? Shocked Shocked Shocked
Не мислиш ли, че ако беше професионалистка щеше да успее да го катурне на дивана да му земат мерките...? Ей, от къде ги вадиш тия зайци от ръкава не знам... ooooh! ooooh! ooooh!

# 698
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дааа, романтиката... Напълно съм съгласна с вас. И аз харесвам тази невинност и наивност на тяхната любов.
Поне от публикациите досега, Дж нямаше много чисти намерения спрямо Кузей в Самсун. Не видях и наивност, чак се учудих кога и къде е успяла да овладее някои женски хватки. Направо, си действаше професионално.

Абе, Дафне Hugабе милооо, къде виде професионализъм в Джема? Shocked Shocked Shocked
Не мислиш ли, че ако беше професионалистка щеше да успее да го катурне на дивана да му земат мерките...? Ей, от къде ги вадиш тия зайци от ръкава не знам... ooooh! ooooh! ooooh!



Това го вижда в топката сигурно  rotfImao rotfImbo

Аз никъде не го видях това а гледах доста внимателно  #Crazy

# 699
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055



Това го вижда в топката сигурно  rotfImao rotfImbo

Аз никъде не го видях това а гледах доста внимателно  #Crazy
Нищо не сме гледели Полиииии...направо сме си кьор-миш Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Е, ако бехме ''зоркото око на слепия орел'', щехме да забележим тез детаили... Joy Joy Joy Joy

# 700
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дааа, романтиката... Напълно съм съгласна с вас. И аз харесвам тази невинност и наивност на тяхната любов.
Поне от публикациите досега, Дж нямаше много чисти намерения спрямо Кузей в Самсун. Не видях и наивност, чак се учудих кога и къде е успяла да овладее някои женски хватки. Направо, си действаше професионално.

Абе, Дафне Hugабе милооо, къде виде професионализъм в Джема? Shocked Shocked Shocked
Не мислиш ли, че ако беше професионалистка щеше да успее да го катурне на дивана да му земат мерките...? Ей, от къде ги вадиш тия зайци от ръкава не знам... ooooh! ooooh! ooooh!



Това го вижда в топката сигурно  rotfImao rotfImbo

Аз никъде не го видях това а гледах доста внимателно  #Crazy
Нищо не си гледала Полиииии...направо си кьор-миш Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha


Хахаха вече и аз влизам май в групата за очила... да взема да си поръчам  Joy hahaha

# 701
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Хахаха вече и аз влизам май в групата за очила... да взема да си поръчам  Joy hahaha
И аз, и аз...чеки да раздам очилИте newsm08 newsm08
Едни за теб, едни за мен... Joy Joy Joy Joy Joy

Абе, мац...цел ден мислим да ти кажем, че тоя Стефанаки голем Нарцис брат...не спре да си гледа гранитогреса Crazy

# 702
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Хахаха вече и аз влизам май в групата за очила... да взема да си поръчам  Joy hahaha
И аз, и аз...чеки да раздам очилИте newsm08 newsm08
Едни за теб, едни за мен... Joy Joy Joy Joy Joy

Абе, мац...цел ден мислим да ти кажем, че тоя Стефанаки голем Нарцис брат...не спре да си гледа гранитогреса Crazy


Благодаря ти за очилата слагам си ги и почвам да гледам ей така




Ххаха а за Стефам еми то красота какво да прави трябва да ги проверява дали са се подредили добре дали са 6-7 или 8  Joy hahaha

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Поли... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама кат сложиме очилИте требе да внимаваме да не пикираме ниско над тополите... hahaha hahaha

# 704
  • Мнения: 1 012
Я, още сте на старата тема!  Laughing Днеска слабо работите!  smile3534
Кралицата, честит имен ден!   bouquet Да си жива и здрава и да ти носи много късмет името!  Hug

Или или, щях да падна от стола с тия поетични сравнения!  bouquet

Мен пък в тази серия най-много ме изкефи Бану, докара го оня фъфлек до истерия!  smile3521 И после всичко си изтропа на Кузей. Ейвалла, момиче! Heart Eyes
Иначе като гледах Кузей през цялото време ми се ревеше, та не ги усетих много романтичните трепети, освен прекрасната игра на Къванч, хем радост, хем мъка, голям майсторлък!

Общи условия

Активация на акаунт