Айтос

  • 3 779
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета!
Аз съм си от Айтос, тук живея и работя, но ще ми е приятно да се запознаем (с Мери се познаваме). Довиждане до лятото Grinning

Дай снимка, не ме мъчи, моля те! Praynig

# 16
  • Мнения: 4 242
Дея много искам да се видим и на живо с теб най-после. Дано успеем лятото...

# 17
Здравейте сьс закьснение.Ако групата за разходки не е готова още-вземете и мене. newsm17 newsm17 newsm17 Аз сьм от снахите,ама питате ли ме като обещах на родата на мьжа ми да остана там цяла седмица да се радват на бебо.А идеята за разходки в парка е newsm10.Обожавам го това място-единствено него от цял Айтос.Обадете се като дойде време Laughing

# 18
Аз да попитам айтоските снахи и айтослийките, живеещи извън Айтос - кога ще ходите там? Ние със сигурност ще сме там в началото на август. Ще се засечем ли с някоя от вас? Дотук само Аглая е казала, че живее в Айтос, надявам се с нея да се видим Hug Ще има ли и други бг-мами на линия по това време?

# 19
Аз да попитам айтоските снахи и айтослийките, живеещи извън Айтос - кога ще ходите там? Ние със сигурност ще сме там в началото на август. Ще се засечем ли с някоя от вас? Дотук само Аглая е казала, че живее в Айтос, надявам се с нея да се видим Hug Ще има ли и други бг-мами на линия по това време?
Ами аз не сьм уточнявала дата,щото не се сьобразявам с нищо.Когато ми  дойде кефа-тогава.Ще гледам да има и други майки ,че не познавам никой там.Така че сьм  на разположение newsm03

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 173
Как сте айтоски снахички и айтозлийки  Hug
Ние сега сме в Бургас и ще идваме към Айтос неделя и понеделник, после обратно към София. За лятото не знам още, но сигурно август месец ще сме там (ако не съм почнала работа)  Mr. Green

# 21
Много се радвам, че има шанс и двете да сте там Hug Ще си заформим добра компания Peace Очертава ми се интересен престой в Айтос тази година, няма да скучая Wink Започвам да чакам август, за да ви видя Mr. Green
А днес ви черпя виртуално с , защото нашият по-голям син става на 9 години Grinning
Лек ден Heart Eyes

# 22
        Lss,честит ти рожденник. newsm59Да ти е жив и  здрав,много щастлив и да не го ядосвате много с татко му.
             Апьк относно виртуалната почерпка-лятото ще почерпиш за повода невиртуално newsm47

# 23
Мерси, мерси Grinning Изпразнувахме вече Sunglasses
А до лятото има време - може и да намеря торта като виртуалната, за да почерпя Wink

# 24
Здравейте. Приятно се изненадах като видях във форума Айтос. Аз съм от Айтос. Предстой ми скоро да стана мама, т.е. след месец. Ще се радвам да се запозная с вас.

# 25

 И на мен ми е приятно да се запознаем.Дано да мине всичко успешно.Апьк лятото ще видим бебчо.Щом си от Айтос значи няма начин да не се видим като дойда.Но до тогава има време.Непременно да се похвалиш като се случи сьбитието Laughing

# 26
Още една айтослийка, супер Peace Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче Hug Ще се радвам да се видим през лятото Grinning

# 27
  • Мнения: 277
Здравейте! И аз съм от Айтос, макар че в последните около 6 години рядко се вясвам там. И преди това учех в Бс и съм скъсала всякакви връзки и контакти. То и когато сме там, все е за кратко - колкото да видя роднините или част от тях.  Cry Тая година още кракът ми не е стъпвал по родния край и покрай бебето едва ли ще е преди другото лято. Но пък винаги е добре да знам, че мога да намеря майки-активистки за социален живот и предимно разходки, като си отида догодина, живот и здраве. Дотогава можем да се срещнем и запознаем с тия, които са в София.  Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 173
Леко раждане на бъдещите мамчета!   bouquet
И лятото август месец живот и здраве сме в Айтос, дотогава юни и юли ще уважаваме плажа и другата баба в Бургас  Mr. Green
За тези айтозлийки и атоски снахи, които са в София - ние сме в Люлин, кажете вие къде сте може да измислим нещо да се видим  Hug

# 29
  • Мнения: 4 242
Аз съм в Надежда Grinning
Една централна среща трябва да спретнем скоро!

Общи условия

Активация на акаунт