Аватарно - мъжко-спортна / Тема No 26

  • 17 657
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Деси, много сте готини с малката наследничка Hug

# 436
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Връщам се малко назад с темата за любовните истории.
С две ръце препоръчвам - http://www.imdb.com/title/tt1702439/
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Записано изтеглено,ама кога ще се гледа  Whistling ooooh! Joy Joy Joy

~Artemis~ рови ли за въпросниците или да ги търся,че верно трябва да се съберат на едно място  Crazy Joy Joy Joy

# 437
  • Мнения: 111
10.Имате ли дете,как се казва на колко години е,кога проходи,снимки задължително  - Симон Мартин, в понеделник става на 2 години, проходи на 13 месеца, снимки съм показвала много  Grinning
Как на 13 месеца? Не проходи ли 1 ден след  първия рождения ден? Да го гушнеш от мен!
Плами :
Скрит текст:
Историята на Роис с комшията е верно епична....Сума ти години се преследваха къде по нета,къде по други неща...Не знам дали имат шанс за реванш дет се вика.Ама тя съдбата си знае работата.Сигурна съм, че ако се засекат отново за по дълго време/ да речем една компания/ и всичко ще започне от начало Simple Smile
Мога и аз да ги изнамеря въпросниците,ако искате.И без това се ровя назад в темите и ви чета  Mr. Green

# 438
  • Мнения: 16 176
 Fraqueza -о,добре ще направиш ако изровиш въпросниците-вече не си спомням какво писах Joy Joy Joy

# 439
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Айде рови тогава,че ме мързи  Blush Joy Joy Joy

# 440
  • Мнения: 2 843
Ооо, че сте мили  Blush Само ни наплювайте сега, да не ни хванат уроки  Mr. Green
Аз си върнах много бързо формата, то бях наддала десет кила, а самата Дени беше 4.050кг, та си излязох почти същата.
Скрит текст:
Ама ще забравя банския от две части завинаги, кожата ми е супер нееластична и си имам стрии- белези за спомен  Mr. Green
Трябваше по-рано да съберем отговорите на въпросника, как пропуснахме  Mr. Green
Ще махна снимките, надявам се всички да сте ни видяли  Hug

# 441
  • Мнения: 16 176
Пу,пу,пу,пу,пу,пу,пууууууууууууууууууу!
 HugДеси,Дени!

# 442
  • Мнения: 2 843
Хаха, Сосче, много си шик  Grinning  Hug
Сега видях, че не съм сложила снимките в скрит текст, глава шамандура  Mr. Green

# 443
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Уф ... аз пък не видях снимките  Cry Ама нямам съмнение, че сте прекрасни Simple Smile

# 444
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз ги видях  Party  Страхотна е малката бебка, а и мама също  Hug

# 445
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Деси,у наше село жаргона е :''Да ви насерат кокошките.... Mr. Green
Пу,да не ви е уроки  Laughing
А стриите-нека са белег,но приятен  Heart Eyes
Пък и има цели бански за таз работа  Peace

# 446
  • Мнения: 110
Пу, пу, Деска.
А стриите-нека са белег,но приятен  Heart Eyes
Пък и има цели бански за таз работа  Peace
Абе, приятен, приятен - колко да е приятен... И аз съм на същия хал. Още с Део много се нацепих, а с Ема се довърших. Никак не е приятна гледка. И не ми много комфортно определено. Кофти е да ти се падне нееластична кожа ( и за гърдите се отнася  също, особено след кърменето Laughing)

# 447
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Опитах се да помогна с лексикона и намерих само това..  Peace

Скрит текст:
plami89:
Марѝ тъй,тъй си тук,я да те препитаме няколко въпроса  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Първо имаш ли Фейсбук  Whistling Whistling Whistling
Второ как се казваш  Whistling Whistling
Трето от кой град си  Whistling
 
Марѝ:
Първо нямам фейс... Mr. Green

Второ: Казвам се Мария bowuu

Трето: Столицата. Ама хич се не чувствам столичанка. По-скоро столичанка в повече май... hahaha Joy

Ако имаш още въпроси-давай. Не се притеснявам от нищо. Laughing


Скрит текст:
plami89:
Я един въпросник:
 Въпроси:
1.Имаш ли ФБ
2.Как се казваш
3.Как ни откри(това е ясно де Whistling-ние те поканихме Crazy )
4. Зодия,килограми,височина,цвят на очи и коса 
5.Къде учиш
6.Какво
7.На колко години си

 Whistling Whistling Whistling Whistling

devi4ca:
Мдааа,такъв лексикон от тинейджърските години не съм попълвала Laughing
Ами да почна с отговорите тогава:

2.Смятам за по-правилно да се представя,та приятно ми е Искрена  bowuu ;името само говори за мен...

1.Нямам профил в този Клюкарник.... Laughing не ме грабва нещо там мрежата.

3.Отдавна ви шпионирам и се наслаждавам на изкуството да творите комбинации и за да бъда честна доста неща научих от вас крадешком  Heart Eyes

4.Зодия аналитик,прагматик,реален оптимист с лека доза на песимизъм-т.е Дева Flutter
Брюнетка,със сини очи/не лещи/.

Жена за години и килограми не се пита девойко .... Naughty
Е,хайде скромните 167/70 с прекрасна леко преминала Христова възраст .....35  Wink Ама хич не се давам на младежта да знаеш..... Whistling

5. и 6. Уча....все уча и все жадна за науки Blush
Бакалавър по-икономика и в момента задочно магистратура по -информатика и информационни технологии.
В родния град на брега на синия Дунав-Русе  Heart Eyes

7.Отговорих по-горе в номер 4.

Това е моята персона,надявам се съм била изчерпателна в отговорите.Ако има други въпроси,моля не се двоумете да питате.


Скрит текст:
К А Т И:
Въпроси:
1.Имаш ли ФБ - да
2.Как се казваш - Катя
3.Как ни откри - от темата "Търся/предлагам аватар/подпис!"
4. Зодия,килограми,височина,цвят на очи и коса - Телец, 65кг., 160см., сини очи и кестенява коса
5.Учиш ли - не, но имам 2 дечица
6.Какво
7.Пушач/Непушач - Непушач
8.От кой град си - гр.Плевен
9.Години - 26
10.Домашен любимец,какъв,как се казва - да, рибки и папагала Коко

# 448
  • София
  • Мнения: 39 380
Деска, изпуснала съм снимките Sad

Флоран, с ягодовата сова бая време се вях Blush

# 449
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Роис запамети ги и при пускане на темата,ако може да ги сложиш + тези от тази тема дето отговаряха Peace

Общи условия

Активация на акаунт