Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 337
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 79
 
Това как да го разбираме?

# 496
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте,някой има ли информация до кой номер са стигнали в БТ Сердика

# 497
  • София
  • Мнения: 203
Аз лично не съм доволна от Матев строй- kursovete123.

# 498
  • Мнения: 196
Има желаещи да се обменяме материали от завършени курсове. Мога да предоставя по оперативнос четоводство. Търся английски,трз или нещо друго интересено

# 499
  • Мнения: 2 140
Аз пак да попитам - ако съм се записала маркетинг, мога ли да се сменя е-търговия или каквото съм писала това е?

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Аз лично не съм доволна от Матев строй- kursovete123.
Би ли споделила малко по-подробно защо не си останала удовлетворена от тяхното обучение? Peace

# 501
  • Варна
  • Мнения: 483
Вместо запис....Иска ми се да кандидатствам по някоя програма, но съм много неориентирана. Случайно попадах на темата и набързо се записах, за да следя. Не знам дали изобщо ще има още такава възможност, но знам, че тук ще получа най адекватна информация.

# 502
  • Мнения: 2 558
Аз пак да попитам - ако съм се записала маркетинг, мога ли да се сменя е-търговия или каквото съм писала това е?
Аз смених от графичен дизайн на ел.търговия, дори от БТ ми предложиха смяната.  Peace

# 503
  • София
  • Мнения: 423
Desex, е момента учиш или го завърши Електронна търговия? Колебая се между 2 фирми и не знам къде да запиша. Колкото и да не исках се принуждавам да е дистанницонно, защото няма да мога да мръдна от София няколко месеца.

# 504
  • Мнения: 2 558
Още го уча към курсове123 дистанционно  Peace

# 505
  • Мнения: 2 140
Доволна ли си от курса и колко време продължава?

# 506
  • София
  • Мнения: 3 459
Не мога да повярвам- преди малко ми се обадиха от БТ HugБях загубила надежда.... След малко отивам да си получа ваучера.Трябва спешно да избера курс по английски език- дистанционен и  много моля за препоръка- в Хармония започват от днес и няма как да се включа, остават ИЗоблок и кабината ( ако има и други- моля да споделите).До утре трябва да избера и да  се запиша, така че ще бъда изключително благодарна за мнения и препоръки, за да наклоня везните към  нбякоя школа PraynigМного ви  моля- помогнете Praynig

# 507
  • sf
  • Мнения: 10 156
От кой град си, кое бюро и кой номер, моля  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 2 094
Нямам много време да чета темата назад. Искам само да споделя, че приключих успешно дистанционен курс по испански език в Кабината. Доволна съм , започнахме двама, от 2 ниво останах сама, почти като индивидуален курс. Има много материали, не ми беше лесно, за човек, който е натоварен и доста зает на работа ще му бъде трудно. Преподавателите с изключително професионално отношение. Hug

# 509
  • София
  • Мнения: 3 459
От София, бюро Възраждане. МОля ви, дайте препоръка за английски в дистанционна форма Praynig За Кабината мненията са противоречиви.,ПОвечето доволни са с други езици и много се чудя.....А нямам време.Утре трябва да се запиша някъде Confused

Общи условия

Активация на акаунт