Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 325
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 32
Здравейте,момичета Simple Smile
Някоя от вас знае ли до къде са стигнали в БТ Люлин? От началото на годината няколко пъти звъня и само ми казват да чакам да ми се обадят. Имам и друг въпрос. Имам номера и за език, и за ПК. Като ПК искам да изкарам първо, тъй като не се знае дали ще се доредя и за двете. Но номерът за ПК е вторият, който са дали, има ли това значение, ще мога ли да изкарам първо този курс?
Благодаря предварително и успех  Peace

# 586
  • Мнения: 36
Kaloyan Veselinov, ти нали също чакаше от БТ Сердика? Днес ми се обадиха за второто желание, номер 773х.

# 587
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
да чакам казаха ми че ще ми се обадят до края на месеца или началото на другия аз съм 8199
потвърждавам цифрите 77хх

# 588
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз също изкарах един курс по програмата за ПК и днес ми звъннаха за КК да отида да си взема уведомлението. Имам един въпрос..... Понеже първия курс го карах миналата година и се водех на работа в моята фирма, след това не съм ходила за второто уведомление и така стана,че се самоуволних и започнах работа в друга фирма и не съм ходила в БТ да ги предупредя,дали ще е някакъв проблем сега като отида,ще ми дадът ли уведомлението за КК? Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна Simple Smile Съвсем го бях отписала това нещо и днес ме изненадаха,в голяма чуденка съм какво ще стане  ooooh!

# 589
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
И на мен днес ми се обадиха. Няма проблем, че си сменила местоработата, важното е да работиш към момента на заповане на курса. Аз сега се чудя към кой доставчик да се насоча  newsm78 В Кабината курсът запова чак на 15.09. (при тях изкарах АЕ и съм много доволна).

# 590
  • Мнения: 2
Благодаря за отговора,но ме интересуваше дали ще направят проблем,че не съм ги уведомила по-рано? Може би и аз не си зададох правилно въпроса предния път  ooooh! И другото,което ме интересува,ако искам да се откажа и изобщо да не взимам уведомление,трябва ли да ходя да подавам някакви документи?

# 591
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Няма проблем, че не си ги уводемила. Тях ги интересува като си взимаш уведомлението да декларираш, че работиш еди къде си Simple Smile Мисля, че нищо не правиш ако се отказваш, звънни в БТ за по-сигурно.
Някой има ли актуален линк със списъка на доставчиците?

# 592
  • Мнения: 2
Благодаря много за отговора и успех  Hug

http://az.adminsoft.bg/search/kk ето линкче за доставчиците Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 май 2014, 17:15 от maslinkata_f

# 593
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Благодаря много за отговора и успех  Hug

http://az.adminsoft.bg/search/kk ето линкче за доставчиците Simple Smile

Благодаря!

# 594
  • Sofia
  • Мнения: 1 053
Вчера ми се обадиха за втората компетентност, бях избрала дигитална. Сега трябва да търся къде в София мога да уча и в какъв срок.

# 595
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
на някой налагало ли му се е да сменя желание на скоро защото аз желая да го направя бях писал автотранспортна техника по код 5250201 но желая да го сменя за митническо и данъчно обслужване с код 3440201 дали от дбт няма да се запънат онзи ден забравих да питах като ходих по работа до там

# 596
  • plovdiv
  • Мнения: 46
Здравейте, някой има ли инфо за Пловдив до кой номер са стигнали?

# 597
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
до всички от ДБТ СЕРДИКА СОФИЯ ВТОРО ЖЕЛАНИЕ ДО НОМЕР 8500 ДА СЕ ЯВЯТ В ДБТ ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА УВЕДОМЛЕНИЕ ИЗВИНЯВАМ  СЕ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ НО Е НАЛОЖИТЕЛНО !

# 598
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте,
А за тези,които не са получили уведомление за първо желание продължават ли да се дават ?

# 599
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте,
А за тези,които не са получили уведомление за първо желание продължават ли да се дават ?

Би трябвало.

Общи условия

Активация на акаунт