Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 357
  • 1 451
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 158
От Пловдив съм и си търся добър доставчик по Английски език. Помагайте!  newsm78
И аз, със същия проблем. Simple Smile

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
От Пловдив съм и си търся добър доставчик по Английски език. Помагайте!  newsm78
И аз, със същия проблем. Simple Smile
От Пловдив съм и си търся добър доставчик по Английски език. Помагайте!  newsm78
Аз карах курса в Евро Алианс. На мен лично много ми допадна и то по-скоро зависи от преподавателя. Аз случих на страхотна преподавателка. Simple Smile

# 647
  • Мнения: 54 474
Подкрепям solenkabouquet

Много е важен преподавателя, също и групата. Peace
Ако всички са сериозни, нещата ще вървят.

Ако обаче изобщо не сте учили английски, ще ви бъде много трудно.
Материалът е много, обучението е интензивно, 3 нива не са малко.

Казвам ви да си имате едно наум. Peace

Евроалианс е добър избор. Peace
Там имат и такива съботно-неделни курсове.

# 648
  • Мнения: 158
Благодаря!
Знам, че е важен преподавателя, но за съжаление това няма как да се проучи предварително и нещата са на късмет. Simple Smile

# 649
  • Мнения: 54 474
Внимавайте също да не ви лъжат, че трябва да си плащате пособията.
Учебниците са безплатни и остават за вас.

Важно е и по кой учебник ще учите. Peace

# 650
  • Мнения: 158
По кой учебник трябва да учим или по кой учебник е добре да учим? Естествено че са безплатни. Била съм и от другата страна и това поне ми е ясно Simple Smile

# 651
  • Мнения: 54 474
Аз съм доволна от Headway. Peace

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,имате ли информация как става прехвърлянето в присъствена форма?Интересуват ме и кои са доставчиците в Бургас.Благодаря на отзовалите!

# 653
  • Мнения: 1 262
Здравейте! Не съм чела темата, затова се извинявам, ако дублирам нечии пост или вече е говорено за това, но ви моля, поне да ми кажете на коя страница е обсъждано или да ми пишете на лични по въпроса, който ме интересува.

Одобрена съм за обучение по програмиране /програмно осигуряване/, но не знам към кой доставчик да се обърна. Това е списъкът на одобрените и лицензирани доставчици. Ако някой има представа къде може да се научи нещо, да каже /става въпрос за София/:

http://az.adminsoft.bg/search/po?search%5Bmode%5D=0&search%5 … NGP0LLQsNC90LU%3D

# 654
  • Мнения: 34
Здравейте,
Не съм писала до сега в темата и незнам какви въпроси сте обсъждали, но се надявам някой да може да ми помогне.
В момента се обучавам по програмата дистанционно, а изпита ще ми е началото на юли в София и ще е в две части в два последователни дни. Всеки момент очаквам бебе и за мен ще е непосилно да пътувам 300 км с едномесечно бебе, а и нямам представа къде ще пренощуваме. Та въпросът ми е някоя от вас запозната ли е дали може да се отложи по някакъв начин изпита или да се проведе и той дистанционно? В тази ситуация с кого трябва да разговарям - с организацията, с бюрото по труда? Приемам всякакви съвети и препоръки, защото в момента вместо да мисля за малкото същество и най-щастливия момент в живота ми, аз само умувам как ще се явя на изпит Sad

# 655
  • Мнения: 158
Подкрепям solenkabouquet

Евроалианс е добър избор. Peace
Там имат и такива съботно-неделни курсове.
От събраните мнения май нещата клонят към Евроалианс. Къде се провеждат занятията, защото в сайта виждам 3 адреса?

Отзиви за Максимум има ли?

# 656
  • Мнения: 4
Тази седмица ми предстои да взема ваучера в направление Компютърна графика.

Някой може ли да даде инфо за Домек, Информа, НТС и друг някой?
Почти съм се навил за дистанционно. Гледам, че информа някакви таблети подарявали  Laughing Laughing и това ме кара да се съмнявам, че не са много много на ниво.

# 657
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте,
Не съм писала до сега в темата и незнам какви въпроси сте обсъждали, но се надявам някой да може да ми помогне.
В момента се обучавам по програмата дистанционно, а изпита ще ми е началото на юли в София и ще е в две части в два последователни дни. Всеки момент очаквам бебе и за мен ще е непосилно да пътувам 300 км с едномесечно бебе, а и нямам представа къде ще пренощуваме. Та въпросът ми е някоя от вас запозната ли е дали може да се отложи по някакъв начин изпита или да се проведе и той дистанционно? В тази ситуация с кого трябва да разговарям - с организацията, с бюрото по труда? Приемам всякакви съвети и препоръки, защото в момента вместо да мисля за малкото същество и най-щастливия момент в живота ми, аз само умувам как ще се явя на изпит Sad

Говори с доставчика ти и би трябвало да може да се отложи изпита.

# 658
  • Мнения: 1 262
Прегледах някои сайтове и програма за обучение по програмиране и имаше много скапани програми, по които се учат предимно общи неща, които никога не ти трябват /също както обучението ми за висше образование/. В крайна сметка програмата на "Кабината" ми хареса, свързах се с тях, времето, в което се провеждат курсовете ми е удобно - мога да се запиша от 30.06. Единствено нямам никакви впечатления и почти няма мнения за тях в нета. Някой има ли мнение за курсовете, проведени от "Кабината"? НАучава ли се нещо при тях? За мен е важно да науча нещо, не да придобия степен, защото аз степен си имам, но не и знания и умения.  tooth
Та има ли отзиви за "Кабината"?

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Подкрепям solenkabouquet

Евроалианс е добър избор. Peace
Там имат и такива съботно-неделни курсове.
От събраните мнения май нещата клонят към Евроалианс. Къде се провеждат занятията, защото в сайта виждам 3 адреса?

Отзиви за Максимум има ли?
В зависимост в кой ден ще ти е курса и от кое ниво ще започнеш, ще ти кажат на кой адрес ще ти се провежда курса. Препоръчително е на място да се отиде да се говори. Централата им е на адреса до хотел Ленинград (забравих точно името на улицата, "Самара" мисля, че се казваше).

Общи условия

Активация на акаунт