Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 329
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 7 746
уведомлението ми изтича в събота, на 11ти октомври
кога трябва да го подновя - в петък или в понеделник?

# 991
  • sf
  • Мнения: 10 156
В подобна ситуация  аз отидох в петък .

# 992
  • София
  • Мнения: 3 457
Записах се анг.език в изоблок, някой преминал обучението да сподели мнение ако може
Миналият месец приключих  английски там.Питай каквото те интересува.Аз като цял останах доволна.В общи линии това очаквах- това получих.Бяха отзивчиви и насреща за всякакви въпроси.Обадиха ми се че сертификата  ме очаква в техния офис.Крайно време е да ида да си го взема Blush

# 993
  • Мнения: 356
Ами най - вече дали си доволна като цяло от обучението.
Колко време  ти си отделяла , предполагам че пак се взима един урок , след това до следващия колко време имаш . всичките 3 нива за какъв период трбява да ги вземеш Благодаря ти sssani

# 994
  • София
  • Мнения: 3 457
реално за 6 месеца и малко.Това включваше и 10 дни почивка, която направиха по средата.Уроците са разпределени в теми и една тема съдържа около 12 урока.Средно по 40- 60 мин.... смятай.В края на всяка тема има тест.Т.е- една тема от  тия 10-12 урока  се минава за между 8 и 10 дни и всяка завършва с тест. В края на всяко ниво  има и  тест за ниво.Накрая има окончателен тест.Аз , признавам че доста през пръсти карах, и дори прескачах уроци с реално учене. Имах основата, не е като да не съм учила езика и не бях съвсем начинаеща.Ако за първи път се сблъсква човек с език, си иска учене.Хубавото е че платформата е отворена за ползване  6 месеца след приключване на курса (които за мен вече текат), и се надявам да намеря време и да запълня пропуските

# 995
  • София
  • Мнения: 3 457
И в този ред на мисли отново пиша тук с молба за съвет.Почти съм се отказала да се възползвам от ваучера  по бизнес-адмнистрация, тъй като не съм уверена че  ще мога да се справя.Наистина нямам  достатъчно време.Нямам и  идея как протича този курс като натовареност .Материята ми е тотално чужда.От няколко дни се ровя в нета, но не откривам отзиви от някой, който е приключил вече такъв курс.А имам нужда  от съвети реални.... Cry

# 996
  • Мнения: 9 877
И в този ред на мисли отново пиша тук с молба за съвет.Почти съм се отказала да се възползвам от ваучера  по бизнес-адмнистрация, тъй като не съм уверена че  ще мога да се справя.Наистина нямам  достатъчно време.Нямам и  идея как протича този курс като натовареност .Материята ми е тотално чужда.От няколко дни се ровя в нета, но не откривам отзиви от някой, който е приключил вече такъв курс.А имам нужда  от съвети реални.... Cry

sssani, мисля,че самичка трябва да прецениш дали ще имаш 1) времето и 2) желанието за учене и дали смяташ , че ще ти бъде 3) полезен този курс за да се захващаш с него изобщо.

то е ясно, че ще във всичките курсове има нови неща , и трудни неща - нали за това се записваме за да ги научим.
Ясно е, че ще трябва да стоиш до по-късно или да ставаш по-рано за да си пишеш домашните или да четеш лекциите. И че докато вкъщи мъжа ти гледа телевизия ти ще трябва да четеш лекции . И че ще понамалиш ходенето на кафе с приятелки , и че за готвенето за вкъщи ще е по-трудно да се намери време  . ... Ако си достатъчно мотивирана да приемеш тези ограничения в следващите ... едиколко си месеца ... значи почвай.

ако не си - не почвай.

от което четох тук във форума смятам , че всички момичета , които са започнали някъде курса , и са се постарали да се научат - са успяли . дали им е било полезно - не зная , при всеки е различно.

пожелавам ти успех. не е фатално ако се откажеш , а ако решиш да приемеш също няма да е лошо   bouquet

# 997
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам да ви помоля за помощ и съвет - одобрена съм по програмата с изучаване на Френски език.
Бихте ли ми препоръчали доставчик в София?

Страшно много се извинявам - предполагам вече е било обсъждано в темата.

Хубав и ползотворен ден  Wink

# 998
  • Мнения: 5
Здравейте!
Искам да ви помоля за помощ и съвет - одобрена съм по програмата с изучаване на Френски език.
Бихте ли ми препоръчали доставчик в София?

Страшно много се извинявам - предполагам вече е било обсъждано в темата.

Хубав и ползотворен ден  Wink

Ето на този линк можеш да видиш за курсове по френски език. Обучението е дистанционно, така че няма значение дали човек е от София или от друг град/село Simple Smile

http://www.e-obuchenie.bg/kursove/ezikovi/frenski-ezik/kurs-frenski-ezik.html

# 999
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Здравейте!
Искам да ви помоля за помощ и съвет - одобрена съм по програмата с изучаване на Френски език.
Бихте ли ми препоръчали доставчик в София?

Страшно много се извинявам - предполагам вече е било обсъждано в темата.

Хубав и ползотворен ден  Wink

Ако искаш дистанционно ти препоръчвам Кабината. Изключително удобно за хора с ограничено време и много добре организирано.

# 1 000
  • Варна
  • Мнения: 669
Момичета, интересува ме за езиков курс /аз съм с испански/ дистанционно, трябва ли да се полагат някакви изпити на място? Как се провеждат изпитите?
За сега намирам дистанционно обучение в Кабината, Изоблок и Хармония. Пропускам ли някого?

# 1 001
  • София
  • Мнения: 3 610
И изпитите са дистанционно Peace Поне в Кабината!

# 1 002
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Да дистанционно са в Кабината. И аз съм испански Simple Smile

# 1 003
  • София
  • Мнения: 5 605
Май не може да са само дистанционно изпита. Не е ли задължително да има и присъствена практика?

Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 19:24 от tzvety26

# 1 004
  • София
  • Мнения: 3 457
то няма практически задачи в езиците.Има онлайн упражнения и тест, който също се минава онлайн.Аз приключих такъв курс неотдавна

Общи условия

Активация на акаунт