Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 462
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 762
Преди четири дни си взех ваучера, поговорихме си със служителките, имаше и други готови за ваучер документи в папката им.

Наплива е голям, а парите  на изчерпване/ точно за тази програма/, надяват се сега за периода 2014 -2020 да се договорят достатъчно средства.

Иначе, програмата в първоначалния и вид е била за безработни, но после е променена. Всички се надяват сега да се помисли и обхванат повече целеви групи, защото  за безработните в момента нямало почти нищо, освен обученията към Българо германски център, които пък центрове са само в няколко града в България и липсата на повсеместни центрове затруднява желаещите .

# 91
  • Мнения: 23
По неофициална информация се очаква след 10.06.13 да започнат отново издаването на уведомления. Дано да има пари за повече хора!

# 92
  • София
  • Мнения: 458
Много се извинявам!
Аз спрях да следя темата, след като веднъж вече бяха спрели да разглеждат документи(още зимата)
Има ли някакво ново развитие. Подала съм документи в БТ Младост /последния ден/

# 93
  • Мнения: 498
Много се извинявам!
Аз спрях да следя темата, след като веднъж вече бяха спрели да разглеждат документи(още зимата)
Има ли някакво ново развитие. Подала съм документи в БТ Младост /последния ден/

Не, няма. До 12 000 номер са и не са мърдали отдавна от там Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 42
Е как ще има пари като хората са си решили да ги пренасочват към други програми я за безработни цигани които ще вземат някой лев по програма за временна заетост я да си вдигнат заплатите за работещите по бюрата я за нещо по важно, а това че висяха хората по опашките на кого ли му пука ...   #2gunfire

# 95
  • София
  • Мнения: 458
Значи аз с моя номер 19 *** да не се и надявам! Simple Smile

# 96
  • Мнения: 139
Аз съм от малък град.Мъжът ми подаде документите последния ден следобед.Нямаше и един месец ,когато  си получи уведомлението.Сега вече чака за изпита.
Аз чаках повече за дистанционно,но вече и аз започнах.
Когато чета в големите градове как е -ние направо сме изкарали голям късмет.

# 97
  • Мнения: 1
В малките градове е лесно, няма толкова жители и желаещи. Дано възобновят програмата. Успех на всички Simple Smile

# 98
  • Мнения: 31
В малките градове е лесно, няма толкова жители и желаещи. Дано възобновят програмата. Успех на всички Simple Smile

Да бе лесно! Вземаш уведомлението и се оказва, че няма желаещи за това което искаш да се обучаваш или от всички например 10 фирми уж организиращи дадено обучение само една или две записват, но докато не се сформира група обучение няма. Преподавателите се броят на пръсти и имаш много ясна представа за това как ще протече обучението. Обикновенно не се взима целия материал. Да речем от три учебника за всяко едно ниво език реално обучението е до А2 вместо А1, А2 и В1. За обучение по чужд език от по-високо ниво и дума не може да става!

# 99
  • Мнения: 2
Здравейте,

Благодаря Ви много за информацията и се извинявам за закъснението, с което пиша. Удължаването на срока на Уведомлението за щастие дава малко повече време за реакция. За да не повтарям написаното и тук, продължението на проблема, но не разрешението му, можете да прочетете в тази тема.

Благодаря Ви за подкрепата! Ще се радвам и на отзиви.

Поздрави,
Николай

Здравейте,

Извинявам се, че се повтарям от другата тема (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562259.new#new). Търся си доставчик на обучение по немски език за ниво А2 или В1 в град София. Ще се радвам, ако някой да сподели отзиви.
"ЕС България" в момента нямат възможност да запишат курсисти за тези нива. Прочетох смесени отзиви за "Академия". За съжаление Уведомлението изтича в събота и ще трябва да реагирам бързо, тъй като вече срокът е удължаван два пъти.

Благодаря Ви!
Само да вметна, че няма проблем отново да удължиш Уведомлението си - няма ограничения относно това колко пъти ще го презавериш.  Peace

# 100
  • Мнения: 10
Здравейте,

Може ли някой да ми даде информация до кой номер са стигнали в БТ Бургас?
Предварително благодаря!

# 101
  • Мнения: 48
И за Варна се пита същото !

# 102
  • Мнения: 11 382
И за Варна се пита същото !

 bg

И аз чакам, но май вече не ми се почва...... hahaha bowuu

# 103
  • Мнения: 48
И за Варна се пита същото !

 bg

И аз чакам, но май вече не ми се почва...... hahaha bowuu

 hahaha   Същата съм и аз !

# 104
  • Мнения: 12
Здравейте!
Регистрана съм на минимално осигуряване и служба, която в действителност не посещавам по време на бременността. Никога не съм се регистрирала в бюрото по труда, защото все още се водя студентка. Какви са предимствата на бюрото, кога мога да се регистрирам и да подавам заявления по ОП РЧР "Аз мога" и "Аз мога повече"? Много ще ви благодаря ако някой се наеме подробно да ме светне, че съм в информационно затъмнение....

Общи условия

Активация на акаунт