Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 229
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 54 413
Тези програми приключиха вече , няма нов прием на документи .
Дали ще има подобни за в бъдеще - не се знае .

# 106
  • София
  • Мнения: 16 024
Здравейте!
 информационно затъмнение....
остани си в затъмнение си си люпи семки на площадката.
Аман от разни, чули-недочули ама и те да се пришият и нали е без пари що да не ползват.

В БТ Младост спряха работата по програмата. Добре, дъщерята каквото иска ще и го платя и ще се изучи, нямаме проблеми. Но покрай колегите се замислям за друго - сума ти хора ги одобриха за 2 курса. Ами мързи ги, не учат, все имат други ангажименти. Споделят ми, че е трудно да се учи език или специалност, че трябва да се чете. Съветвам ги да учат сега, докато още нямат деца и с гаджето са свободни. Говоря, че ако сега не понаучат нещо - няма кога. Но те не отбират, мързи ги. И това са хора в голяма, известна фирма.
Та питам - защо одобриха Сульо и Пульо по 2 курса, а не дадоха възможност и на амбициозните да изкарат поне един. То, явно си питам риторично - отговор няма да получа.

# 107
  • Мнения: 54 413
Абе одобриха тези , които са подали по-рано документи .
Кой за каквото е кандидатствал - за едно или две обучения . Peace

# 108
  • Мнения: 2 558
Привет!
Има ли някой, който вече е започнал дистанционен курс по Електронна търговия? Към кой доставчик сте и дали сте доволни от курса? Засега май се очертава да се запиша към Матев Строй /kursove123/, но ще съм много благодарна, ако споделите информация.  Hug

# 109
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Привет!
Има ли някой, който вече е започнал дистанционен курс по Електронна търговия? Към кой доставчик сте и дали сте доволни от курса? Засега май се очертава да се запиша към Матев Строй /kursove123/, но ще съм много благодарна, ако споделите информация.  Hug

Аз записах Банково дело към Матев Строй. Вече 2 месеца минаха от курса ми. С някои дребни забележки мога да кажа, че съм доволна Simple Smile За съжаление нямам база за сравнение, за да кажа къде е по-добре.
Качват лекции и видео уроци всяка седмица. В края на седмицата има тест. Има и веднъж седмично онлайн урок, който се води консултация с преподавател, но пак накратко преподават материала и задават въпроси за дискусия. Ако има някакви проблеми гледат да ги оправят. Ако те интересува нещо по-конкретно ми пиши на лични Simple Smile

# 110
  • Мнения: 62
Аз започнах курса на 08.04 курса по Испански в Кабината.
Надявам се да има средства и за второто ми желание Програмно осигуряване.

Успех на всички!

# 111
  • Мнения: 378
Абе, заспи, изобщо не ме будалкайте за информацията!
Щом си по-"будна", вдигни си д-то и си го занеси в бюрото по-труда. Също така на първа сраница има линкове към сайтовете на АЗ  и ОП РЧР. Търси, питай където трябва и ако намериш нещо за нова вълна ще се радваме да споделиш Wink

# 112
  • Мнения: 2 558
Да се похваля, че започвам курс по Електронна търговия - дистанционно. Вчера ми дадоха ваучера и се записах. Има ли някой от вас, който също сега започва? Към kursove123 /Матев Строй/ съм.  Peace

От БТ разбрах, че са им искала справка относно това колко човека са били одобрени, но са се отказали от курсове. Момичето каза, че най-вероятно ще смятат колко пари остават по програмата и може би ще започнат да одобряват неодобрените до момента кандидати.  Peace

# 113
  • Мнения: 134
здравейте искам да попитам тук има ли хора, които са завършили курса в кабината? И ако да искам да знам какво се случва ако не изкараш пълните точки от финалния тест. Например сте записали до ниво Б2 а сте изкарали точки само до ниво А2 -2. Много ще съм благодарна да ми отговорите. за да знам дали да записвам там.Никъде в нета не пише нищо за тях.

# 114
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли представа дали може ако си  подал заявление за нормално обучение да модадеш молба че си съгласен и на дистанционно, след като само за такова раздават уведомления и да имам шанс да бъда одобрена и да получа ваучер.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте, някой има ли представа дали може ако си  подал заявление за нормално обучение да модадеш молба че си съгласен и на дистанционно, след като само за такова раздават уведомления и да имам шанс да бъда одобрена и да получа ваучер.
При подаване на документите по програмата "Аз мога повече" се указваше само специалността, по която желаеш обучение и дали да е за цяла професия или част от професията, не и за формата на обучение. Формата я избираш едва след като получиш Уведомление - ако вече имаш такова, просто си избери ДО в дистанционна форма, занеси Уведомлението да ти го попълни и с отрязъка обратно отиваш в БТ, за да си получиш Ваучера. Peace

# 116
  • Мнения: 1
Благодаря много за инфото, за съжаление нямам уведомление все още Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 171
Малко късно се включвам но докога е бил срокът за подаване на документи? Защото пише че края на 2012 е срокът за обученията през 2013. Това реално ли е? И най-вече нормално ли е?.. искате да кажете, че чакате по половин година и кусур за такова обучение(ако ви одобрят)? Тц.. ужас.

# 118
  • София
  • Мнения: 2 718
Вж. на първа страница в темата, всичко е описано подробно, срокове и т.н.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=715921.msg24972158#msg24972158

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 3
.. искате да кажете, че чакате по половин година и кусур за такова обучение(ако ви одобрят)? Тц.. ужас.
И по повече чакахме Mr. Green - подадох документи за кандидатстване по програмата през август 2011, бях одобрена август 2012, наложи се да поизчакам и "още малко" докато пуснат издаването на ваучерите за дистанционно обучение и от април 2013 вече се обучавам. Много дълго време, но когато човек е целенасочен и има желание за учене, няма какво да го спре Peace Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт