Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 459
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 46
Браво! Само така!   bouquet

# 331
  • Мнения: 2 762
Здравейте, не бях влизала в темата отдавна, виждам има раздвижване.
Успех на всички!

Аз почти приключвам моят езиков курс по програмата, дори смятам да продължа самофинансирано.
От преподавателите в "Кабината" съм  много доволна, от възможността за доста speaking часове...  но няма да крия, че ми е много трудно - курса е интензивен и се получава едно препускане из материала в даден момент, много лексика към граматиката.
Недостатък е, че като си по програмата "Аз мога" трябва да вървиш заедно с материала от едно ниво в следващо и ако си преговаряш езика е ОК, но ако учиш всяко нещо като ново е голямо гонене.

# 332
  • Мнения: 88
Здравейте, за присъствен курс по програмата "аз мога" Британика ли са най-добрите за гр. Варна? Четох, че още Фарос и училище Европа са добри. Кой ще ни препоръчате?

# 333
  • Мнения: 857
Аз в Училища Европа учих  немски език. Групата беше 12 човека, това е което не ми хареса. Иначе беше добре, а и ми е близо, та като цяло съм доволна. Групите по английски са повече като желаещи. В Британика май искаха доплащане.

# 334
  • Мнения: 7 757

няма доплащане в Британика и дават оригинални учебници и за трите нива
но групата ни беше от 15 човека

# 335
  • Мнения: 237
Здравейте, за присъствен курс по програмата "аз мога" Британика ли са най-добрите за гр. Варна? Четох, че още Фарос и училище Европа са добри. Кой ще ни препоръчате?
И аз се колебая  Whistling  Thinking
всъщност само слухове, не намирам линк нито в сайта на АЗ за ДО тази година, трябва ми Екселски файл, Благодаря предварително! От Варан съм и до емсец трябва да валидирам ваучера Wink)

# 336
  • Мнения: 237

няма доплащане в Британика и дават оригинални учебници и за трите нива
но групата ни беше от 15 човека

Малко съм против Британика, но  Confused  Rolling Eyes Щом работят по програмата. Ти си била на вечерни курсове, нали така?

# 337
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Здравейте, за присъствен курс по програмата "аз мога" Британика ли са най-добрите за гр. Варна? Четох, че още Фарос и училище Европа са добри. Кой ще ни препоръчате?
И аз се колебая  Whistling  Thinking
всъщност само слухове, не намирам линк нито в сайта на АЗ за ДО тази година, трябва ми Екселски файл, Благодаря предварително! От Варан съм и до емсец трябва да валидирам ваучера Wink)

http://az.adminsoft.bg/ ето сайта със списъците

# 338
  • Мнения: 7 757

събота и неделя

# 339
  • Мнения: 983
Някой карал ли е курс в Сдружение "Информа" или ЦПО към "Хармония 1" ООД? Ще бъда благодарна да прочета мнения...

# 340
  • Мнения: 90
Здравей!Преди 2 години аз ходих там на курс по ТРЗ 1 месец. Преподавателката беше много готина като човек, компетентна, с доста практика казва се Валентина Георгиева, но не знам дали още преподава там. Една моя приятелка кара курс в "Информа" по счетоводство, също и на моя колежка сестра й. Доволни са, дистанционно, те по програмата АЗ. Успех!  

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 16:55 от na_lunata

# 341
  • Мнения: 2
Честито Мира*!

Излизам от темата!

Успех на всички!

# 342
  • Мнения: 36
Честито на Мира Simple Smile
Има ли някой информация от БТ Сердика?

# 343
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз се колебая между ЦПО Информа и Хармония 1, за графичен дизайн - дистанционно обучение. Моля за мнение

# 344
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Благодаря, момичета, чак аз самата се изненадах  Laughing Laughing

И аз напускам тема, успех на всички чакащи Peace

Общи условия

Активация на акаунт