Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 449
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1
Благодаря на дамата, която по-напред в темата написа за номерата за ваучерите bouquet

За Изток - бяхте написали до номер 11 400.
Знае ли се - това ли ще е окончателният номер - или има някаква надежда и за хората които с  12 000+ номер? Каква е "скоростта" на обажданията?

благодаря ти  Hug

# 346
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Аз почти приключвам курса по английски език. Ще продължавам да следя темата, дано да одобрят нов прием на документи.

# 347
  • Мнения: 1
Момичета, радвам се за Мира и за всички на които съм била полезна с каквото мога. Ще напусна  темата, тъй като съм много натоварена:-)))) Един последен съвет ще си позволя:-)))
Добрите обучаващи организации провеждат реална, присъствена форма на обучение и подаряват дистанционната на всички свои курсисти. Лъжа е твърдението, че начинаещ може да научи език от платформа:-)))))
Десетки световно известни университети с огромен екип професионалисти експериментира в тази посока и статистиката сочи резултати, които клонят към нула успеваемост:-))))
Виждам, че в темата пишат доста обучаващи организации, представящи се за обикновени участници и по "български" внушават неистини, прехвалвайки своите дистанционни форми:-)))
Да се надяваме, че скоро обществото ни ще се радва на честни и коректни отношения....а внушенията и манипулациите ще бъдат покрити с праха на забравата.
Успех на всички, които сега започват сериозно своите обучения.

# 348
  • Мнения: 789
....
Да се надяваме, че скоро обществото ни ще се радва на честни и коректни отношения....а внушенията и манипулациите ще бъдат покрити с праха на забравата.

Амин!

# 349
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, искам да задам един въпрос, и се извинявам ако вече е обсъждан, просто темите са страшно много, и нямаше как да ги прегледам всичките  Laughing Въпросът ми е, може ли по време на майчинство да кандидатствам за курс по програмата "Аз мога" и "Аз мога повече", и ако мога, къде и какво трябва да представя. Много благодаря предварително на всички, от голяма полза ще ми бъде, една допълнителна квалификация. Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 350
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
някой бил ли е в следната ситуация преди 1 година съм oдобрен по оп аз мога повече минах курс по английски език удобрен съм и за курс по автотранспортна техника само ,че тази година кандидадствах по оп-старт в кариерата и съм пред назначаване на работа по трудово-правни взимотношения към публичната администрацията някой крал ли е и по двете програми едновременно но се чудя дали за запиша втория курс и дали имам такива основания за двете програми едновременно

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 23:14 от Kaloyan Veselinov

# 351
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, искам да задам един въпрос, и се извинявам ако вече е обсъждан, просто темите са страшно много, и нямаше как да ги прегледам всичките  Laughing Въпросът ми е, може ли по време на майчинство да кандидатствам за курс по програмата "Аз мога" и "Аз мога повече", и ако мога, къде и какво трябва да представя. Много благодаря предварително на всички, от голяма полза ще ми бъде, една допълнителна квалификация. Хубав и усмихнат ден   bouquet

Може по време на майчинство да се кандидатства по принцип, стига да си на трудов договор или самоосигуряващо се лице. Друг е въпросът, че програмата към момента е затворена и евентуално, може би, не се знае (схващаш ми мисълта  Mr. Green) може да има следващ прием на документи с новите програми 2014-2020  Peace.

# 352
  • Мнения: 2 758
Калоян, пише се  - Одобрен.

Относно коментара на  SeM68 за дистанционната форма ще отговоря, че всичко е въпрос на усилие и старание и всеки попива от даден курс колкото може.
Не съм забелязала някой да прокарва тук дистанционна форма.
Имам за пример  няколко мои познати, които карат присъствена форма само на теория, а на практика изобщо не присъстват, но никое ДО не се отказал от тях и парите, които получава.

# 353
  • Мнения: 41
k_viktoriya благодаря за отговора, сега остава да чакаме нов прием на документи, дано да стане скоро  Praynig

# 354
  • Варна
  • Мнения: 169
Звънях в Британика,но за мое съжаление няма да организират  курс ниво Ао по английски език.
Предложиха ми да мина тест ,за да проверят нивото ми и да запиша  А1.Но аз не се чувствам  подготвена,зная няколко елементарни думички и азбуката, така ,че за мен този вариант отпада.
Утре ще звъня в Фарос  и Европа да попитам и там,дано да имам късмет.
От Варна някой ще започва ли курса сега?

# 355
  • Мнения: 54 581
А има ли курсове от ниво 0 ? Rolling Eyes

# 356
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
до колкото имам спомен се почва от а1 а не от а-0

# 357
  • Варна
  • Мнения: 169
до колкото имам спомен се почва от а1 а не от а-0


Дано  да не е така ,иначе ще ми изгори ваучера.

# 358
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
до колкото имам спомен се почва от а1 а не от а-0


Дано  да не е така ,иначе ще ми изгори ваучера.
моят как не изгоря като не знам английски и започнах от а1 -което го водят начално ниво и приключих с б1

# 359
  • Мнения: 54 581
до колкото имам спомен се почва от а1 а не от а-0


Дано  да не е така ,иначе ще ми изгори ваучера.
моят как не изгоря като не знам английски и започнах от а1 -което го водят начално ниво и приключих с б1

И както разбрахме - нищо не си научил ! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт