Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 221
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
да така беше

# 361
  • Мнения: 8
здравейте.
има някакви слухове за подновяване на програмата през 2014 и си мислех да запиша английски език с цел припомняне и може би надграждане - куца ми граматиката и правописа /много/  Confused само че гледах по дипломите ми и имам общо 294 учебни часа до сега. дали ще ме допуснат да подам за английски? другото - правих някакви тестове в интернет и нивото ми е около средното /уж/. това означава че за мен ще е добре да започна от В1 ниво, а не от А, но дали има доставчици, които го предлагат? до колкото съм преглеждала темата някъде мернах, че с високите нива е трудно да се сформира група, още повече че съм от малък град, а онлайн не ми се иска - по скоро вечерно или събота и неделя.  newsm78
благодаря за отговорите.

# 362
  • Мнения: 493
здравейте.
има някакви слухове за подновяване на програмата през 2014 и си мислех да запиша английски език с цел припомняне и може би надграждане - куца ми граматиката и правописа /много/  Confused само че гледах по дипломите ми и имам общо 294 учебни часа до сега. дали ще ме допуснат да подам за английски? другото - правих някакви тестове в интернет и нивото ми е около средното /уж/. това означава че за мен ще е добре да започна от В1 ниво, а не от А, но дали има доставчици, които го предлагат? до колкото съм преглеждала темата някъде мернах, че с високите нива е трудно да се сформира група, още повече че съм от малък град, а онлайн не ми се иска - по скоро вечерно или събота и неделя.  newsm78
благодаря за отговорите.


Много от рано си се засилила, но ти си знаеш  Laughing Това за подновяването на програмата е още леко в рамките на фантазиите  Laughing
Иначе, да - ще те одобрят с толкова часове. И да, ще можеш спокойно да запишеш от ниво В1.

# 363
  • Мнения: 8

Много от рано си се засилила, но ти си знаеш  Laughing Това за подновяването на програмата е още леко в рамките на фантазиите  Laughing
Иначе, да - ще те одобрят с толкова часове. И да, ще можеш спокойно да запишеш от ниво В1.

то една приятелка ми напомни  Embarassed каза, че ходила да пита и така и казали и аз веднага се амбицирах  Crazy малко ми трябва  Laughing
много благодаря за отговора   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 364
  • Мнения: 641
Един въпрос към обучаващите се по ОП "Аз мога повече" , оперативно счетоводство към Свищовската Академия: Кои предмети включва обучението? Има ли маркетинг, менджмънт, микроикономика, макро ик-ка, бавково сч-во, бюджетно сч-во и т.н.?

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Един въпрос към обучаващите се по ОП "Аз мога повече" , оперативно счетоводство към Свищовската Академия: Кои предмети включва обучението? Има ли маркетинг, менджмънт, микроикономика, макро ик-ка, бавково сч-во, бюджетно сч-во и т.н.?
Не, общообразователни предмети няма - учат се 6 модула Peace:

     1. Основи на счетоводството
     2. Финансово счетоводство
     3. Счетоводни концепции и стандарти
     4. Счетоводен софтуер
     5. Съдебно-счетоводни експертизи
     6. Счетоводен практикум

# 366
  • Мнения: 1
защо няма фирмено счетоводство

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 3
защо няма фирмено счетоводство


Отправи въпроса си към хората, правили учебната програма на курса Crazy Mr. Green Crazy

# 368
  • Мнения: 1
Wink дааа ако имам път натам, това ще питам

# 369
  • plovdiv
  • Мнения: 46
Здравейте, някой от Пловдив знае ли до кой номер са стигнали?

# 370
  • Мнения: 1
Момичета, в понеделник си взех уведомлението за курс по испански език от Бюро по труда Възраждане и в момента си търся школа. Вече се обадих до няколко школи, но ми прави впечатление, че повечето са се отказали и вече не работят по програмата. Звъннах до ИЧС- оттам ми казаха, че през януари ще имат стартиращи групи, звънях и в Академия /в края на ноември/, звъннах до УЦ Детелина / плануват курс понеделник- сряда след 17ч. от началото на декември/, звъннах и в Бюро Студентски труд ООД / за тях досега прочето доста позитивни мнения- те ще стартират вечерен курс от 10 декември/. Истината е, че все още не съм решила къде да се запиша. Досега тук във форума открих различни мнения за фирмите. Моля Ви, ако някоя от Вас има някяква информация за тези доставчици, нека пише и сподели мнение. Поздрави!

# 371
  • Мнения: 1
Edda88, тази година  аз изкарах курс по испански език по програмата в УЦ "Детелина" и останах много доволна. Няколко пъти вече писах тук  моите отзиви. Радвам се, че попаднах на приятна група и също така преподавателят ни си вършеше много съвестно работата. Аз бях в съботно-неделен курс след 17 часа. Надявам се да съм ти полезна с тази информация. Ако имаш въпроси, можеш да ми пишеш и на лични. Поздрави и успех!

# 372
  • Мнения: 2
Мъжа ми изкара курс към e-obuchenie.bg (Изоблок) по английски и вече вттори месец след края на курса още има достъп до уроците. Много сме доволни и двамата . Аз покрай него си припомних езика.  Ако догодина има прием, ще запиша немски при тях. Когато съм доволна не си пестя препоръките Simple Smile Елате ме вижте когато нне съм доволна Simple Smile))

# 373
  • Мнения: 934
Разгеле, след година чакане и на мен ми се обадиха, че съм одобрена. Добре че това което съм избрала е само 660 часа, та мога да се вместя до 31.08.2014.
Отивам още днес да си взема уведомлението, да не стане сакатлък, че преди спряха точно 10 номера преди моя.
За тези който чакат, номер 1048* съм в бюро Сердика- София. Документите ги подадох на 26.10.2012 

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 11:29 от УФСЪ

# 374
  • София
  • Мнения: 2 401
И на мен ми се обадиха, че съм одобрена след повече от година чакане  Simple Smile Някой да препоръча школа по френски език?

Общи условия

Активация на акаунт