Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 198
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 496
Здравейте, някой от Пловдив знае ли до кой номер са стигнали?
Diangi, БТ Чернишевски - 47**; Обадиха ми се за уведомлението на 04.11., взех си ваучера на 12.11.

# 376
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Момичета, в понеделник си взех уведомлението за курс по испански език от Бюро по труда Възраждане и в момента си търся школа. Вече се обадих до няколко школи, но ми прави впечатление, че повечето са се отказали и вече не работят по програмата. Звъннах до ИЧС- оттам ми казаха, че през януари ще имат стартиращи групи, звънях и в Академия /в края на ноември/, звъннах до УЦ Детелина / плануват курс понеделник- сряда след 17ч. от началото на декември/, звъннах и в Бюро Студентски труд ООД / за тях досега прочето доста позитивни мнения- те ще стартират вечерен курс от 10 декември/. Истината е, че все още не съм решила къде да се запиша. Досега тук във форума открих различни мнения за фирмите. Моля Ви, ако някоя от Вас има някяква информация за тези доставчици, нека пише и сподели мнение. Поздрави!

Едда88, и аз сега търся доставчик по испански. Писах на всички доставчици, не всички ми върнаха отговор, но има и ткаива, които ми писаха обратно. Аз търся по възможност от А2 да се почва. Хармония ще имат от 20 декември А1, а от 12 януари А2 дистанционно. Та се зачудих какво представлява дистанционната форма? Като при Кабината онлайн или отивате на място веднъж в месеца и ви преподават граматика, а в къщи сами си пишете упражненията?


И още нещо- от няколко места, където обучението започва февруари и ще завърши след август ми предлагат като вариант да оформим документите да изглеждат все едно съм приключила до август, а реално да свърша, когато си му е времето (октомври, примерно). Аз въобще не съм навита, тъй като ако стане нещо и ме зарежат иди доказвай, че не си свършил курса. Какво е вашето мнение?

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 12:17 от Mira*

# 377
  • София
  • Мнения: 568
Мира, май друг избор нямаш.  Sad И на мен на няколко места ми го казаха това /за английски/ и аз приех. Предпочетох да започна някъде, отколкото дори и да не започна накрая. Аз съм от "щастливците" получили уведомления още през април, но нямах възможност да започна веднага, след това пък всички курсове бяха започнали и трябваше да чакам. Накрая се записах юни за курс през септември, който така и не се състоя, защото не събраха курсисти заради спрените ваучери. И с триста мъки се възползвах от този нов транж, като едва намерих действително започващ курс. Групата, с която ще уча е смесена - плащащи и такива с ваучери та се надявам да няма проблем. Всъщност, ако започнеш през декември ще ти остават малко часове след края на програмата. От друго място пък ми казаха, че веднъж месечно наваксвали с по 6-8 ч. събота и неделя и така.

# 378
  • Мнения: 6
Някой знае ли до кой номер са стигнали в Младост?

# 379
  • Мнения: 3 634
Извинявам се за нахлуването, но след като тотално бях забравила за заявлението, получавам днес мейл. Одобрена съм за курса по Графичен дизайн и сега трябва да отговоря. Има ли вече дистанционна форма, някой от вас може ли да и разкаже повече?  Peace

# 380
  • Мнения: 46
Аз също бях одобрена за Графичен дизайн, както и за език и избрах езика, защото курсът за Графичен дизайн е с продължителност 900 часа, което означава, че за да го преминеш до края на август месец, трябва да учиш по 4-5 часа на ДЕН, със старт началото на декември. Не знам как стои въпросът с дистанционната форма или пък какво става ако започнеш, но не завършиш курса в рамките на срока ... Влез в сайта за търсене на доставчици по конкретното професионално направление и там са отбелязани кои от тях предлагат дистанционна форма на обучение и кои - присъствена. Ето, за улеснение ти давам линк с твоето търсене директно тук (копирай и постави целия текст):
http://az.adminsoft.bg/search/po?search[mode]=0&search[profession_id]=16&search[city_id]=4372&search[company_id]=&act=1

Успех!

# 381
  • Мнения: 61
Здравейте! И на мен днес ми се обадиха, утре да отида да си взема уведомлението! Но моя случай е такъв, че от понеделник имам заповед за  освобождаване от работа. И по принцип утре щях да ходя да се регистрирам на бюрото по труда като безработна, а те днес ми се обадиха за уведомлението. Незнам какво да правя? Нали трябва да си работещ, проверяват ли? Благодаря ви момичета

# 382
  • Мнения: 237
Ако си одобрен и получил Уведомление, следва до месец да си избереш училище. Съветвам ви, това да е наистина школа за учене, защото знанието е много ценно, а с тези разни дистанционни форми, които навлизат на каквото и да било- доста несериозно ми звучи newsm78  Sick Лично мнение! В унивеситета си учех редовно, майчинството всичко. Колкото и да си зает, рова е инвестиция!
             При мен нещата са такива, че зная език, а нямам сертификат дa удостоверя това- Advanced;Изгубен ми е не съм се интересувала за възстановяване...

Бях в Европа- Варна (да видя къде са и как са нещата, на входящ тест-0 бяха адски  Hug отзивчиви, срещнах приятно отношение) и се надявам скоро да започна обучение, с тенденция за 3 те нива- от Б1 мисля че... Нямам време да се ровя, каквото ми предложат= няма търпение! Запалих се! А и 700 лв. не ги вадя от джоба си. Хората са казали: " На харизан кон, не се броят зъбите "

# 383
  • Мнения: 8
Здравейте и аз си взех уведомлението,но не мога да отворя списъка с доставчици при мен ли е проблема и може ли да ми помогнете?Благодаря!

# 384
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Krisi80, заповядай. http://az.adminsoft.bg/search/po
И на мен не ми се отврят от линка на първата страница

# 385
  • Мнения: 8
Krisi80, заповядай. http://az.adminsoft.bg/search/po
И на мен не ми се отврят от линка на първата страница

Много благодаря! Simple Smile

# 386
  • Мнения: 9 991
Действат ли още тези програми  , сега мога ли да кандидатствам или е къс

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 104
Здравейте!
Аз имам един малък казус. Вчера ми се обадиха от БТ Възраждане да ходя да си взема уведомлението. Обаче, преди 2 месеца си смених работата и сега съм на изпитателен договор. Трябва ли да уведомявам БТ за това и може ли да откажат да ми дадат ваучер заради изпитателния договор?

# 388
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Здравейте!
Аз имам един малък казус. Вчера ми се обадиха от БТ Възраждане да ходя да си взема уведомлението. Обаче, преди 2 месеца си смених работата и сега съм на изпитателен договор. Трябва ли да уведомявам БТ за това и може ли да откажат да ми дадат ваучер заради изпитателния договор?



Не би трябвало да е проблем. Би ли споделила кой номер си?

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 104
Здравейте!
Аз имам един малък казус. Вчера ми се обадиха от БТ Възраждане да ходя да си взема уведомлението. Обаче, преди 2 месеца си смених работата и сега съм на изпитателен договор. Трябва ли да уведомявам БТ за това и може ли да откажат да ми дадат ваучер заради изпитателния договор?



Не би трябвало да е проблем. Би ли споделила кой номер си?

Номер 06739
Благодаря за отговора.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт