ОКТОМВРИЙКИ ТЕМА 8

  • 24 277
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здавейте, момичета!
След малко отивам на ФМ при д-р Врагалева. Дано всичко да е наред и да разберем пола! Усмихнат ден! Hug

# 61
  • Мнения: 5
Adventurer, бързичко да се оправяш. От моя престой наскоро в болница знам, че за по-малко от 3 дни не могат да те изпишат. Аз накрая се скарах с лекарката и се подписах, че си тръгвам на собствен риск. Мен обаче ме опандизиха за повръщане, ако бях с кървене нямаше да експериментирам. По-важното е да се оправиш обаче, така че стискай зъби и почивай. Съжалявам, че си стигнала до болница, ужасно е, но дано е за кратко.
borqna.m.i успех на прегледа и да се похвалиш с добри новини след това!  Hug

# 62
  • Мнения: 316
кремчето което аз ползвам е на фирма "лавена" /бг/ -универсален масажен крем, с какаово масло и витамин Е   bouquet

# 63
  • Мнения: 32
Момичета бихте ли ми казали къде мога да отида на 3D ехограф в град Пловдив?
Която от вас е била и е останала доволна!Много ще съм ви благодарна.

# 64
  • Мнения: 7
Момичета бихте ли ми казали къде мога да отида на 3D ехограф в град Пловдив?
Която от вас е била и е останала доволна!Много ще съм ви благодарна.
Мен ме гледат в клиника Европа. Намира се на третия етаж на Гранд. Входът е отстрани. Там практикуват Патишанов, Велевски и Иванов. Мисля, че струваше 40 лв., не съм убедена, защото бях миналата година, тази бременност още не са ме гледали на 3Д. Правят ти и диск с бебчето. Доволна съм, но все пак не съм била другаде и не мога да направя сравнение.

# 65
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Chervenata_6ap4ica аз ходя при Даскалов в Клиника Даскалови.Ехографа  там 3-4Д доколкото знам е един най добрите в БГ.Доволна съм не е особенно приказлив,но определено  си разбира от работата и винаги като попиташ нещо ти отговаря.Доволна съм и че ме помнят не е нужно да им припомням всеки път за моя случай,въпреки че ходя 1път месечно та и по рядко...
Това е мое мнение,може да има и по добри места  Wink
Според мен ако е само за обикновен преглед не му мисли много много тъй като всеки има различно мнение за даден лекар и ще се объркаш  Flutter

# 66
  • Мнения: 7
Chervenata_6ap4ica аз ходя при Даскалов в Клиника Даскалови.Ехографа  там 3-4Д доколкото знам е един най добрите в БГ.Доволна съм не е особенно приказлив,но определено  си разбира от работата и винаги като попиташ нещо ти отговаря.Доволна съм и че ме помнят не е нужно да им припомням всеки път за моя случай,въпреки че ходя 1път месечно та и по рядко...
Това е мое мнение,може да има и по добри места  Wink
Според мен ако е само за обикновен преглед не му мисли много много тъй като всеки има различно мнение за даден лекар и ще се объркаш  Flutter

Да попитам къде се намира клиниката и колко струва прегледа с 3Д?

# 67
  • Мнения: 32
За обикновен преглед,но ме притеснява това че преди няколко години ме оперираха от туморно образование и дали това може да окаже влияние на бебето.Доктора който ми води консултацията каза че няма проблем.Но все пак ми се иска да отида на 3D/4D за всеки случай.

# 68
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Клиниката има сайт като напишеш клиника Даскалови ще излезне там има ценоразпис.Иначе адреса е пещерско шосе 115. Харесва ми че прави мноооого снимки и записи на диск.Та имам да раздавам  Laughing
 Chervenata_6ap4ica не знам какво да те посъветвам,може би онко-гинеколог би ти дал най точен отговор.Мисля че не би повлияло на бебо ,но не съм лекар за да изказвам мнение...

# 69
  • Мнения: 161
Chervenata_6ap4ica, Аз съм била на 4д на ФМ и при Патишанов и при Даскалов. Даскалов е много по-добър диагностик, по-продължителен преглед и т.н., но и цените при него са по-високи. / Да не ми се обидят тези, които си ходят при Патишанов, просто изказвам моето мнение от моя личен опит /
Аз в момента ходя в Пазарджик при Корсемов, много съм доволна и от него, а той също си работи в Пловдив. Но в крайна сметка, за всеки ще чуеш различни мнения  Wink   А и твоя "проблем" според мен наистина е за онко-гинеколог, защото той ще си има опит точно в тази сфера. Късмет.   bouquet

# 70
  • Мнения: 32
Благодаря ви момичета за мненията.
След Великденските празници ще посетя клиниката която избера и ще пиша.
Това е чудесно че дават диск-така мога да си гледам бебчето и в къщи.
Да го покажа на бабите и дядовците! Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 211

За всички работещи 8 часа на стол, добавям следния линк:http://ncpha.government.bg/files/sittingBZ.pdf


# 72
  • Мнения: 7 803
ей, много сте активни днес  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 38
Chervenata_6ap4ica, ако ти трябва онко-гинеколог мога да ти препоръчам Ангел Ангелов.
Относно прегледи на УЗИ много се чудих къде да отида, защото е важно не само апаратурата да е добра, но и този който я разчита, посъбрах мнения и за себе си реших, че ще ходя при Кръшков, тъй като той специализира точно в тази насока.

# 74
  • Мнения: 669
Здравейте момичета. Много сте изписали вчера и днес - едвам изчетох.
Аз днес ходих на консултация за резултатите във Фемина и ми казаха че са много добри, много нисък риск всичко е наред не вижда място за  притеснение и да си карам спокойна бременност, което много ме зарадва Simple Smile.
След това си направихме една дълга разходка от която се поизморих, после в къщи докато поизчистя и сега съм  Crazy
Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт