Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 6

  • 78 318
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • AMS
  • Мнения: 6 444
Привет, момичета!!!
Благодаря ви за това приятно кътче!!!
Няма нужда да пиша колко ми харесва сериала и колко вълнуващо е, че има и американска версия. Все се каня да кажа какво ми е направило впечатление, но в главата не ми е улегнало всичко. Всъщност аз от началните надписи разбрах, че това е
адаптация на Беркун Оя по оригиналния сценарий на Майк Кели. За сега не гледам американската версия и много са ми интересни подсказките и загадките на Тони, за което съм и изключително благодарна!!!
Само искам нещо да питам пак.  Rolling Eyes

"...Халдун ще се изправи очи в очи с някой от миналото му...този човек е поръчителят на убийството на Халдун!"
Не беше ли ... поръчителят на убийството на Адил Челик?, който Ямур, ще познае по гласа?  Rolling Eyes
Иначе за каста нямам никаква забележка. Много добри актьори!!!

        

# 16
  • Мнения: 326
Привет, момичета!!!
Благодаря ви за това приятно кътче!!!
Няма нужда да пиша колко ми харесва сериала и колко вълнуващо е, че има и американска версия. Все се каня да кажа какво ми е направило впечатление, но в главата не ми е улегнало всичко. Всъщност аз от началните надписи разбрах, че това е
адаптация на Беркун Оя по оригиналния сценарий на Майк Кели. За сега не гледам американската версия и много са ми интересни подсказките и загадките на Тони, за което съм и изключително благодарна!!!
Само искам нещо да питам пак.  Rolling Eyes

"...Халдун ще се изправи очи в очи с някой от миналото му...този човек е поръчителят на убийството на Халдун!"
Не беше ли ... поръчителят на убийството на Адил Челик?, който Ямур, ще познае по гласа?  Rolling Eyes
Иначе за каста нямам никаква забележка. Много добри актьори!!!

        
Дива...Дива...хубаво,че четеш,че аз както бях изпушила днес,пак съм писала "една гаща плява"! Отивам да си оправя подсказката! Благодаря ти,мила! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 159
Момичета Hug

Имам един въпрос. Както бях споделила с вас, гледала съм епизодите до осми. Тези дни отново преговарям точно този епизод, заради превода. И сега се сетих за нещо. Simple Smile
Ясно ми е защо истинската Ямур е била в изправителен дом, а разбира ли се защо истинската Дерин е била там? Извинявайте, ако това е било изяснено в епизодите, които съм гледала и аз съм го пропуснала. Rolling Eyes

Тони Hug, Адил е бил убит в затвора, така ли? И някой друг е поръчал убийството му, а не Халдун и Шахика? Чудя се защо е трябвало да бъде убит, при положение, че е бил толкова дълго време в затвора и не е имало вероятност да бъде освободен. Или пък е имало… newsm78

Лека нощ! newsm46

# 18
  • AMS
  • Мнения: 6 444
Тони,   Hug не се притеснявай! И аз си помислих, че в бързината си смесила гащите с плявата.  Joy
Ама този въпрос дето сега е задала JuliaB, ме напряга много.  Rolling Eyes Мислех си първо да се върна и да видя сериите, ама то без превод и да е станало ясно /защо истинската Дерин е попаднала в изправителния дом/ аз пак няма да го разбера.  Rolling Eyes И пак го удрям на спомени. Rolling Eyes Според мен се разбра нещо, но...  ooooh! Връщам се да търся резюмета, онлайн постове и ....
До утре!


# 19
  • Мнения: 3 555
 wavey Привет, Беренки  wavey







# 20
  • Мнения: 326


Тони Hug, Адил е бил убит в затвора, така ли? И някой друг е поръчал убийството му, а не Халдун и Шахика? Чудя се защо е трябвало да бъде убит, при положение, че е бил толкова дълго време в затвора и не е имало вероятност да бъде освободен. Или пък е имало… newsm78



Здравейте,сладурки!
Джули, Определено има други хора над Халдун и Шахика,които са търсили изкупителна жертва за своят провал! Шахика и Халдун се явяват до известна степен като пионки в една голяма игра! А Адил е бил под наблюдение в затвора и е усещал какъв ще е краят му! Той даже го е написал в един от дневниците си-че наближава времето,когато вече няма да е нужен на тези,които са го натопили и че те ще се отърват от него! Не зная дали е имало възможност да го пуснат,даже и да са го казали,аз съм го гледала малко като "на вентилатор"!
Колкото до Дерин-по оригинал не беше споменато защо е там,но си спомням,че наблегнаха на това,че Емили/Ямур/ трябва да се сприятели с нея,за да я използва. Жената,която се срещна тогава с Адем е тази,която е научила Ямур да манипулира хората и да търси изгодата от тях,за да може да оцелее! Всъщност Дерин може да е влязла за леко провинение,но в очите на Ямур и онази жена,тя е била подходяща за смяна на имената и манипулации! Но като се има в предвид,че Дерин(истинската Ямур) беше в изправителният дом(който в оригинала е затвор за малолетни престъпници) още преди нашата девойка и че излезе след нея,провинението й няма да е никак малко!

Лек ден,момичета! Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 3
Привет, момичета  Hug



Хубава седмица на всички! smile3525

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 12:09 от Чики Маринова

# 22
  • Мнения: 6 603
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА!  wavey


                                  

Джули,Дива,Чики,Тони,Клари,Дайче  Hug Hug Hug


След кратко пътешествие и аз съм налице и ви намирам в добро настроение и в нова тема.
Чики  Hug Станала е много хубава – цветна и пролетна! Благодаря! newsm51
Макар и със закъснение, искам да честитя рождения ден на татко ти.
Да е жив и здрав дълги години , а вие със сестричката ти да му създавате само поводи за радост и гордост!
                                                        
Скрит текст:
                                           

Джули  Hug
Благодаря ти за пожеланията, а този „Ну погоди” много ми хареса и направо ме върна в детството,когато ми беше любимото филмче. Стихотворението също ми хареса.  

Джули,Дива  Hug
Много интересни въпроси задавате,на които и аз нямам отговор. Вероятно много неща не сме разбрали заради липсата на превод , но все някой ден ще стане,няма как. На мен това само ми подсилва интереса. Вероятно част от отговорите можем да намерим и в краткия преразказ , който превеждам от рускините . Не знам дали съм ги запазила всичките, защото все бързам,а  някои от тях съм превеждала на работа, но ще се опитам да ги събера накуп и да ги прегледам отново. Засега и те може да ни свършат някаква работа.

Тони пак ни е подсказала интересни неща,много ми е интересно това,че Халдун ще се изправи очи в очи с човекът от миналото ,който е поръчител на убийството на Адил Челик. Интересно ми е каква е точно връзката помежду им.

Надявам се тази вечер да имам време да изгледам отново епизода,защото доста неща ги пропуснах в четвъртък.

Пожелавам на всички вас приятна и ползотворна седмица!


                                    

# 23
  • Мнения: 3
Цитат
Чики   Станала е много хубава – цветна и пролетна! Благодаря! 
Макар и със закъснение, искам да честитя рождения ден на татко ти.
Да е жив и здрав дълги години , а вие със сестричката ти да му създавате само поводи за радост и гордост!


Дъга, много ти благодаря за поздравленията. Hug Радвам се, че и ти си изкарала приятно рождения си ден.

# 24
  • Мнения: 326
Дъга, Hug Чики, Hug
Прекрасна новина за нашето момиче!  bouquet

# 25
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета! wavey wavey wavey



Чики, благодаря за новата ни тема!

Малко снимки от епизод 16





















# 26
  • Мнения: 20


http://fotogaleri.dizifilm.com/haber/3531/17/Magazin

İntikam 16. Bölüm


Selen’i öldürmekle suçlanan Emre’yi ve Arsoy Ailesini zor günler bekliyor. Emre hastaneye kaldırılır ancak, Selen cinayetinin bir numaralı şüphelisidir. Kafasından darbe alan Emre, olan biteni çok net hatırlamamaktadır. Emre ve Selen’i ormanda, Cemre ile bulan Barış ise Rüzgar’ı sorguya çeker. Rüzgar’ın verdiği cevaplar onu iyice endişelendirir. Hakan’dan yardım ister. Rüzgar’ın da cinayete karıştığını öğrenen Hakan, kötü haberi hemen Yağmur ile paylaşır. Hastaneye gelen Yağmur, Emre’nin soruları ile karşılaşır. Yağmur’a olan güveni sarsılan Emre, Selen’in gösterdiği fotoğraftan ve suçlamalarından bahseder ve bazı cevaplar ister. Hazırlıksız yakalanan Yağmur’un verdiği cevaplar onu tatmin etmez. Cinayet kısa sürede basına da yansır. Selen’in tabancasında Emre’nin parmak izlerinin olması durumu iyice zora sokar. Şahika, aklanana kadar oğlunun hapishaneye girmesine engel olmak için onun kaçmasına yardım eder. Cemre annesine, orada 3. bir kişiyi gördüğünü anlatır. Şahika’nın da avukatı Emre’yi kurtarmak için o kişinin peşine düşer. Derin’den ise ses seda yoktur. Geceye ilişkin güvenlik kayıtları incelendiğinde Yağmur, büyük bir ipucu yakalar ve hesap sormak için Hakan’a gider. Emre ise olayları hatırlamaya başlar. Selen’e bir kez ateş edip, başına bir darbe alıp, kendinden geçmiştir. Daha sonra yaşananlar ile ilgili hiçbir fikri yoktur. Yağmur ile konuşan, ısrarla sorularına cevap arayan Emre ise ailesinin beklemediği bir karar verir. 25 Nisan Perşembe Günü Saat 20:00'de Kanal D'de

# 27
  • Мнения: 326

Нова снимка! Peace

# 28
  • Мнения: 3
BEREN SAAT 1.58 - 2.07

# 29
  • Мнения: 6 603
Марианка  Hug ,благодаря за новите снимки и резюмето. Разбира се това онова с гугъл. Определено предстоят тежки дни за сем. Арсой. Емре ще бъде арестуван и обвинен в престъпление ,което не е извършил. Питам се как ли ще се почувства Шахика в този момент и дали ще си спомни как същото нещо се е случило и на Адил Челик,при това по нейна вина.
Дали ще си помисли,че в живота всичко се връща...

                                        

Общи условия

Активация на акаунт