Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 80~

  • 55 544
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 105
Лина, добре Simple Smile Май те питах преди,но ще извиняваш Simple Smile Малко трудно помня имена,включвай се често,че да те запомня по-лесно Wink

Ирка,за мисълта наистина е...  newsm10

# 676
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Добро утро къзларки!Взимам си от кафенцата и се връщам да ви чета.Нещо нова да съм изпуснала  newsm78?
Добре дошли на новите момичета и от мен  Hug

# 677
  • Мнения: 141
Линко,  Hug
Има кафе и за тебе.

# 678
  • Мнения: 5 591
Добро утро и  от мен!

Диетично

Няма да позволя на НИКОЙ да се разхожда в ума ми с мръсни крака...-Ганди
Жалко,че Фериха го позволи на много хора това Peace
Peace
+1

Много хубава  мисъл.
MrsPetrova ,поздравления за колажа,страхотен е  Hug Ирка  Hug Пепиту    Hug Linko  Hug
Слънчев и усмихнат вторник!  bouquet
Лека работа на   работещите!  bouquet

# 679
  • Мнения: 727


ДОбро утро  Hug

Хвана ме яко пролетната умора...тотално маносана целодневно  Tired

За новите-аз съм кака ви  Mr. Green...Нервакова хубу ви е въвела в ситуциона тук Peace,не сме хич лоши...даже сме арни,стига да не пипате туй дет не се пипа Naughty...с нея двете сме оформили схема,макар да не го даваме на друг,двете се спогаждаме щот сме нещо като клонинги Joy,еднакви мисли ни спохождат Whistling...иде ли реч за Чаатайчо Sunglasses.....

айде със здраве и 33....34,35,36,37,38...и всичките дупки до края да се запълнят до довечера,че ми писна вече Crossing Arms

# 680
  • София
  • Мнения: 1 426
Ей,страшна си,благодаря,вай бе,голяма красота Hug
Ади една почерпка,а Heart Eyes

Лава,добро утро Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 1 426
Ааааа,Иве знам аз ,че ти и Нервакова сте собственици на Ча,Бу е на Вярчето,Рени и Евита,Левент е на Неви,Джан е на Пепи,а Петрова иска Хазал за снаха,знам,знам....чета ви отдавна Joy
Оф,простете за двата поста един след друг  bouquet.Ставам аз и паля гуменките,хубав ви ден още веднъж Hug

# 682
  • Мнения: 141
Добро утро на ранобудните и на тези, които ще се появят по-късно. Hug Hug Hug
anilevI, Hug  Ирка, Hug Пепи, Hug
Нека денят ви да е слънчев и успешен!

# 683
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Ааааа,Иве знам аз ,че ти и Нервакова сте собственици на Ча,Бу е на Вярчето,Рени и Евита,Левент е на Неви,Джан е на Пепи,а Петрова иска Хазал за снаха,знам,знам....чета ви отдавна Joy
Оф,простете за двата поста един след друг  bouquet.Ставам аз и паля гуменките,хубав ви ден още веднъж Hug
Браво на момичета как си е научило урока само. hahaha
Да благодаря и аз на екипа за 53еп.Супер сте  Hug
MrsPetrova страхотен колаж  Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 141
[
quote author=лава link=topic=716131.msg25002562#msg25002562 date=1366695921]
Добро утро и  от мен!

Няма да позволя на НИКОЙ да се разхожда в ума ми с мръсни крака...-Ганди
Жалко,че Фериха го позволи на много хора това Peace
Peace
+1

[/quote]
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 685
  • Мнения: 5 138
Ааааа,Иве знам аз ,че ти и Нервакова сте собственици на Ча,Бу е на Вярчето,Рени и Евита,Левент е на Неви,Джан е на Пепи,а Петрова иска Хазал за снаха,знам,знам....чета ви отдавна Joy
Оф,простете за двата поста един след друг  bouquet.Ставам аз и паля гуменките,хубав ви ден още веднъж Hug
Браво на момичета как си е научило урока само. hahaha
Браааавооо Линкоооо, ти си отличничката на класа
е това е приказката на деня,
моля да се сложи  на първа страница  с голееееми червени букви , та всеки да знае  Mr. Green Joy Joy Joy

# 686
  • Мнения: 727
Ааааа,Иве знам аз ,че ти и Нервакова сте собственици на Ча,Бу е на Вярчето,Рени и Евита,Левент е на Неви,Джан е на Пепи,а Петрова иска Хазал за снаха,знам,знам....чета ви отдавна Joy
Оф,простете за двата поста един след друг  bouquet.Ставам аз и паля гуменките,хубав ви ден още веднъж Hug
Joy Joy Joy Joy Joy,хахахха добре синтезирана информация
ОТЛИЧЕН  Peace Mr. Green

снощи гледах Днесинг старс-малкия АНгел(без МОйсей  Mr. Green) каза че е влюбен и като  е влюбен се чуства свободен и затворник-защото лети и същевременно е като в затвор,зависим от един човек..от реакциите му,от настроението му,от всичко свързано с него...с този който обича....това не е ли отговора на много въпроси Rolling Eyes,забравяш себе си дори,гордост-какво е това?,зачеркваш фамилията си,приятелите си...такъв беше ЕМИР но до 53..епизод,после някак се освести,събуди се от любовната дрямка,стовари му се тежест която го отрезви,появи се стария Емир....гордия-не понесе факта,че няма пари...не можа да прости и преглътне ината на Фери и тъпото си его Confused...което го забърка в нови каши...вместо да уредят собствения си съвместен живот,те започнаха да оправят чуждите....и някак там,ТЕ...двамта се загубиха,отчуждиха...да си женен и да не смееш да докоснеш любимия,не си комуникираш нормално...простете но това си е меко казано странно Stop,всички имат проблеми...всички семейни двойки ,но вечер прегърнати,говорейки си тихо,заедно намират отговори на всичките си въпроси Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 5 138
ТЕ...двамта се загубиха,отчуждиха...да си женен и да не смееш да докоснеш любимия,не си комуникираш нормално...простете но това си е меко казано странно Stop,всички имат проблеми...всички семейни двойки ,но вечер прегърнати,говорейки си тихо,заедно намират отговори на всичките си въпроси Heart Eyes
Така е , тя не зачете неговото его и не отстъпи от ината си, а трябваше
той пък не разбра нейната болка , прегърнал егото си
и двамата тръгнаха в обратни посоки
от 53еп. до края освен болка и тук таме щастие, нищо друго не ни показаха  Crossing Arms

# 688
  • Мнения: 141
Ани Нервакава, Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 689
  • Мнения: 727
Скрит текст:
В Малайзия младият син в едно мюсюлманско семейство станал последовател на движението Харе Кришна. Семейството било потресено. И решили да се преборят с неговото вероотстъпничество, като го дадат в специална клиника, където съзнанието му да бъде обработено и препрограмирано. Но нито един метод не подействал - младежът нито се отклонил, нито се отрекъл от убежденията си. Като последна, отчаяна мярка решили да му изтрият паметта. И той забравил -  забравил кой е, откъде е, на колко е години. Единственото, което останало да повтаря било "Харе Кришна" ...
докога ще продължи моята лудост по Чаатайчо...в притчата са го казали Mr. Green...явно имам вуду магия newsm78,ама ми харесва Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт