Лечение на кокоши трън

  • 13 621
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравеите на всички! От почти година имам кокоши трън на петата и вече много ме тормози и боли! Опитвах какво ли не и изчетох всички форуми и статии... Навсякаде пише че сребърният нитрат има бърз и поразителен ефект. Затова моля ако някои е успял да се оттърве по този начин с тази гад, нека да ми разясни каква точно е процедурата. Аз успях да си намеря сребърен нитрат на кристалчета, единствено ме притеснява че някои беше писал, че след като го е даржал 8 часа с лепенка, впоследствие е имал болки, стигнало се е до възпаление и гнои...Sad
Моля ако някои има повече опит да ми помогне!
Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 11
Здравей VarnaBG! Опитвал съм да си лекувам брадавица на пръста /без успех/ с кристали сребърен нитрат ,но само се намокря мястото с вода и след това се натърква с кристала.Кристала не се държи повече време до кожата защото разяжда месото и прониква надълбоко.Опитаи за кокошия трън с лек който съм чел че е ефикасен,но лично не съм опитвал.Вземи парче лейкопласт и изрежи в средата отвор около 6-7 мм.Залепваш над кокошия трън така че той да остане в средата на изрязаното място.Намазва се с прясно кокоше изпражнение "тръна" и отгоре се залепва парче лейкопласт така че да покрие всичко.Носи се 3,4 дни така и след това трябва тръна да е изчезнал.Пак казвам-несъм пробвал лично,но със сребърния нитрат внимавай.Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 139
Аз си лекувах кокоши трън миналата година, беше ми се появил на два пръста на краката един срещу друг. Та слагах нощем топче намачкано пчелен восък, само нощем. Мазах мястото няколко пъти с една билка - змииско мляко се нарича. Имаме я на село в двора. Сама си се е посяла. Смятам, че тя ме излекува. И друг път съм я ползвала за кожни проблеми - има невероятен ефект.

# 3
  • Мнения: 1
 Аз оправих моя с чесън. Всяка вечер слагах отгоре смачкана скилидка и след 15-ина дена кокошия трън го нямаше. Ако не си пробвала това, пробвай, може да ти помогне.

# 4
  • Мнения: 70
От един кокоши трън от миналото лято се оказах с десетки зимата... Това за мен беше ходене по мъките.. месеци наред не стъпвах нормално! Съвета ми е - лазер!! Ако си от Варна препоръчвам лекарката в пикасо, уникално внимателна жена.. сложи ми упойка и си работеше внимателно всеки по отделно за разлика от д-р пенев който просто ми хвана крака и за няколко секунди ме гореше с лазера, без упойка, разплаках се от болки и ефект нямаше, понеже тези неща са надълбоко .. Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 12
Реших да поразбутам малко темата, тъй като намерих лечението за себе си и знам колко упоритост трябва. Вече половин година няма и следа от тях. След като всичко започна с 1, накрая за 3 години станаха 7 на възглавничката на единия крак и на петата на другия. Лекувах ги през цялото време с лепенки, течен азот, бабини рецепти и тн., обаче подобрение нямаше. Накрая моя колежка ме прати при д-р Маркова, която каза, че ако ги третира с лазер, няма да мога да стъпвам 2 седмици и ще е прекалено травматично и затова ми даде рецепта за мазило с комбинация от няколко вида киселини, което се маже само на мястото всяка вечер на размекнати с топла вода крака. Около 3 месеца стриктно спазвах всичко, измазах 2 шишенца мазило, обаче пак си седяха, но пък спряха да ме болят и ги зарязах. Казах си, че и това няма да помогне. Една вечер се увлякох с пилата за стъпала и направо бях поразена, че ги изстъргах почти до дъно! Те са си седяли, но явно вече не са били активни и е трябвало време, за да се подмени кожата и да могат просто да бъдат изстъргани!!! Постепенно с пилата ги махнах и забравих какво е да имаш такива ужасни болезнени неща по ходилата Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
http://zdrave.ws/46766/%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%8 … 0%BB%D0%B8%D0%B2/

С тази рецепта се отървах от един натрапник.

Общи условия

Активация на акаунт