На море в Турция - тема 23

  • 93 614
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Запис! Да не ви изгубя дирите  Wink.

# 61
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Здравейте!
Обмислям почивка в края на юни в Гранд Белиш. Има ли някой свежи впечатления от там, или пък някой който мисли да кара пролетните празници на това място?
Приятно изкарване с хубаво време на заминаващите другата седмица  bouquet
От миналата седмица са впечатленията ми. Много,много добър избор. Прекрасен плаж/за някои от колегите,това е най-хубавата част от Лонг Бийч/,качествено обслужване,супер Спа-център. Стаите също са на ниво. А алакарта на последния етаж е впечатляващ. Дано да има места за интересуващия Ви период. Simple Smile

Благодаря, Лив, много добре звучи. Плажът е основното, което търся. Май недостатъкът е, че не предлага много забавления за деца, виждам че няма водна пързалка, но ние ще бъдем с кола и това няма да ни смути.

# 62
  • Мнения: 48
Ние сме в Голфа през септември
Ако някой е от по-рано там да напише впечатленията си.

# 63
  • Монтана
  • Мнения: 499
jgodom aromat nie sme v Atlantik s emerald,a vie?

# 64
  • Мнения: 435
Аз имам въпрос към Лив и понеже пощата ти е препълнена, ти пиша тук. Прочетох, че си обиколил не малка част от хотелите в Кушадасъ и имам питане за Фантазия Делукс. Понеже си бил в съседния Виста Хил, имаш ли впечатления от Фантазията? Имаме резервация за там в края на май. Ще ти бъда благодарна, ако споделиш нещичко за хотела. Поздрави.

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 19:56 от ivelina666

# 65
  • Мнения: 4
Ние заминаваме на 17.5. за Батихан Simple Smile

# 66
  • Europe
  • Мнения: 548
Здравейте, търся препоръка за Аквафентъзи със самолет. Имам предвид с кого да пътуваме? Дали е късно вече за м.Май или Юни. Водата по басейните дали ще е студена сега?

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 11:42 от aleina

# 67
  • Мнения: 29
Аз имам въпрос към Лив и понеже пощата ти е препълнена, ти пиша тук. Прочетох, че си обиколила не малка част от хотелите в Кушадасъ и имам питане за Фантазия Делукс. Понеже си била в съседния Виста Хил, имаш ли впечатления от Фантазията? Имаме резервация за там в края на май. Ще ти бъда благодарна, ако споделиш нещичко за хотела. Поздрави.
Коректно е да се каже че Лив е можеби единствения мъж който пише в тази тема - за което адмирации. Ако желаете да четете и други негови публикации и актуални албуми влезте в групите във фейсбук където пише той (групите са закрити влизането е чрез покана и след одобрение на някой админ сте вътре): Почивка в Турция и АНТАЛИЯ-Почивки,Хотели,Забележителности. Надявам се админите тук да не ми се разсърдят за рекламката. Весели почивки на всички.

# 68
  • Мнения: 435
Аз имам въпрос към Лив и понеже пощата ти е препълнена, ти пиша тук. Прочетох, че си обиколила не малка част от хотелите в Кушадасъ и имам питане за Фантазия Делукс. Понеже си била в съседния Виста Хил, имаш ли впечатления от Фантазията? Имаме резервация за там в края на май. Ще ти бъда благодарна, ако споделиш нещичко за хотела. Поздрави.
Коректно е да се каже че Лив е можеби единствения мъж който пише в тази тема - за което адмирации. Ако желаете да четете и други негови публикации и актуални албуми влезте в групите във фейсбук където пише той (групите са закрити влизането е чрез покана и след одобрение на някой админ сте вътре): Почивка в Турция и АНТАЛИЯ-Почивки,Хотели,Забележителности. Надявам се админите тук да не ми се разсърдят за рекламката. Весели почивки на всички.

Много благодаря за информацията. Извинявам се на Лив за грешката, редактирах се.

# 69
  • Мнения: 18
Хоп и аз тук! Да следя какво става!  Wink

# 70
  • Мнения: 1 525
Някой да пътува утре?

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Ние заминаваме на 17.5. за Батихан Simple Smile

Чакаме отзиви  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 4
Разбира се,нямам търпение Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 710

Ние заминаваме на 30.04 с 2 деца, надявам се да е топло че се чудя какви дрехи да вземам.

Топло ще е и през деня със сигурност ще сте по къси ръкави, но вечер е хладно, така че обезателно вземете връхни дрехи и такива с дълги ръкави/крачоли. Имай предвид, че там се стъмва малко по-рано, съответно по-рано захладнява.

# 74
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ако на връщане от Кушадасъ /т.е. тръгване към 12 часа/ се мине през Памуккале, къде би било добре да се нощува междинно? И изобщо, предвид температурите в края на юни, умно ли е да се мисли за подобна програма?

Общи условия

Активация на акаунт