Лидл ::27::

  • 56 138
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48 107
Точно с голям бюст съм, и ме дразни как ме стягат, направо ме задушават, абе направо мъка
А ако стягащото бельо не е цяло като боди, ми се навива и подвива и изобщо  ooooh!
Отделно че точно това от лидл като го купих и обух точно веднъж, се разши точно отдолу където са копченцата за закопчаване, единственото място където има изобщо шев по него..заших си го, но все пак...

# 61
  • Мнения: leet
Спрейчето е страхотно,аромата му също...само минаваш един път и ръбовете на ризите особено стават перфектни,а изкуствените материи не се на елекризирват.Понеже съм голяма чистница си изпрах пердетата на 60 градуса ,ако го нямаще тоя спрей,щях да ги засиля в коша,купувай смело заслужава си.

# 62
  • Мнения: 2 474
Ако продаваха и нещо дето глади само... Crazy Wink

Гледах едни спрейове за гладене - някой ползвал ли ги е? Пише, че се пръска директно върху дрехата - това, сякаш, малко ме притеснява.  Thinking
За това не знам ама сестра ми в Щатите я гледах,че закача дрехите и някакъв уред на пара ги изглажда като "духа" на малко разстояние от тях,не глади като ютия ама много намачканото го оправя.

# 63
  • Мнения: leet
Аз да питам някой виждал ли е препарат за самопочистване на пералнята в лидл,по магазините съм срещала тук там такива препарати,но ми бяха носили от Германия такъв(който е купуван в лидл) и пералнята ми започна друга песен да пеее,а аромата на дрехите после е уникален.Решила съм да я поглезя моята пералня и искам хубав препарат.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 7 088
В ЛИДЛ няма такъв препарат. Аз предната седмица почистих моята с Хайтман и от тогава ми мирише отвратително пералнята.
Скоро бяха пуснали за съдомиялни, който между другото още го има в изобилие в ловешкия магазин. При някоя тематична седмица може и за перални да пуснат.
Тези долни бутчета от "супер събота" как им тълкувате цената, защото не е отбелязано - за брой ли е или за килограм след нея? Горе пише 600 гр./бр. Ако е за брой - никак не са изгодни, излиза близо 6 лв/кг. Rolling Eyes

# 65
  • Варна
  • Мнения: 107
Цитат
Публикувана от: Miranda Stoqnova
Вмъкни Цитат
Спрейчето е страхотно,аромата му също...само минаваш един път и ръбовете на ризите особено стават перфектни,а изкуствените материи не се на елекризирват.Понеже съм голяма чистница си изпрах пердетата на 60 градуса ,ако го нямаще тоя спрей,щях да ги засиля в коша,купувай смело заслужава си.
Каква му е цената на това спрейче?

# 66
  • Мнения: 2 474
Аз да питам някой виждал ли е препарат за самопочистване на пералнята в лидл,по магазините съм срещала тук там такива препарати,но ми бяха носили от Германия такъв(който е купуван в лидл) и пералнята ми започна друга песен да пеее,а аромата на дрехите после е уникален.Решила съм да я поглезя моята пералня и искам хубав препарат.
Такъв препарат има в ДМ. Peace

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
и аз да питам за стягащото бельо,по-малък номер ли да взема или стандартния ,който си нося за бельо.

# 68
  • Мнения: 21
А какава е цената на този препарат за почистване на съдомиялна ?

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 10:47 от galena1983

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Беше към 3 лв и нещо, да речем 3,50 лв. Вътре са 5 пакетчета, слага се по 1 бр.

# 70
  • Мнения: X
А за стягащия колан важи ли това, че се набира и отдолу и отгоре?  newsm78
Днес- обичайните кроасани, гауда-хлебчета, понички. Купих си от цветната мушама, разкошна е, десенът е много интересен, все едно сама съм си го рисувала, харесва ми  Mr. Green Сладолед в сините кутии с карамел...ммм, много добре дойде за десерт. От немското нищо не забърсах. Докарали са сосовете обаче, дето бяха свършили, от 2.69лв. Аз си бях взела от Велинград 2, но единия е мноооого лют. То си пише пикантен, ама няма кой да чете, пък и не е просто пикантен, а си е лют (за мен).
За четвъртък ще чакам пъстървата.

# 71
  • Мнения: 4 841
Аз предният път така харесах пъстървата, че си замразих една тарелка в камерата. Тия дни и на нея ще и дойде реда. Дори и пресен девисил си запасих  Whistling
И аз трябва да пазарувам, но ме мързи да изляза от нас. Евентуално довечера е се изтъркалям до магазина.

А тоя сладолед карамел със синята кутия  Mr. Green кой от двата е? По скъпия от 3,79 или другия от 2лв и нещо? Предният път гледах и накрая купих един смотан от Кауфланд. И добре, че сега се сетих та отивам да го доизям  Mr. Green

# 72
  • някъде там
  • Мнения: 97
Друг път пускали ли са тези балеринки http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_23901.htm
Запарват ли краката и отговарят ли си?Мерси на отговорилите   bouquet
Аз обожавам сладоледа синия с ядките,мога да изям цяла кутия Embarassed

# 73
  • Мнения: 1 811
Аз предният път така харесах пъстървата, че си замразих една тарелка в камерата. Тия дни и на нея ще и дойде реда. Дори и пресен девисил си запасих  Whistling
Все пак, може ли като е охладена да се замразява?

# 74
  • Мнения: 4 841
Принципно не е хубаво, но аз от време на време така правя. За мен няма проблем и не се втелявам толкова.

Общи условия

Активация на акаунт