Отговори
# 60
  • Мнения: 3
MadMamа честито бебче, да е живо и здраво и много кьсмет. Ако имаш време и желание оазкажи за раждането, ти в окрьжна ражда доколкото си спомням.

# 61
  • Мнения: 11
привет и от мен !!!
Сега се връщам от преглед-тоновете са ми супер ама за раждане и дума не може да става,малкия сериозно се е заинатил...Доки каза да ходя вс ден до петък на тонове и ако до тогава не съм родила ще видим какво ще правим..Даже като ме пита имам ли болки,води дали са изтекли и тн като му казах не-вика "ей,страшна си значи,стига го държа тва бебе вътре я виж какво е хубаво времето навънка "  Joy
И още нещо-вчера ни докараха креватчето с матрака+подарък възглавничка ,мн съм щастлива че приключихме с покупките   newsm07 Tada
Пожелавам на всички неродили да се обебим по-скоро че ми се пише в родени вече Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5
здравейтеее, на 13 април станах мама на бебе Кайла 3115г. 47 см.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 63
  • Мнения: 7
  Хайде да се  похваля и аз, днес в 12:00 се роди нашето бебе. Естествено раждане, 3800кг , 52 см. Пожелавам на всички мами скоро и те да гушкат своите бебета. Ще се включа по-късно пак.

# 64
  • Мнения: 34
Ехе,браво!!!Честито!!!  bouquet
Чакам да се включиш с повече подробности.Как се казва малкото човече?Ти как си?В коя болница си?

# 65
  • Мнения: 11
здравейтеее, на 13 април станах мама на бебе Кайла 3115г. 47 см.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
  Хайде да се  похваля и аз, днес в 12:00 се роди нашето бебе. Естествено раждане, 3800кг , 52 см. Пожелавам на всички мами скоро и те да гушкат своите бебета. Ще се включа по-късно пак.
  bigdance2 newsm74 Tada честито,да ви радват мн малките съкровища !!

# 66
  • Мнения: 13
Anichka, Maleksieva честити рожби. Здрави, щастие, късмет и много да ви радват   bouquet
Аз съм в болница с лики контракции и 2 см разкритие. Да видим дали до довечера беба ще
излезе

# 67
  • София
  • Мнения: 4 144
Честито на всички обебили се Simple Smile А на чакащите скоро да настъпи момента и всичко да мине Ок.

# 68
  • Мнения: 1 080
Благодаря момичета Simple Smile

MadMamа честито бебче, да е живо и здраво и много кьсмет. Ако имаш време и желание оазкажи за раждането, ти в окрьжна ражда доколкото си спомням.

Само ще кажа, че ако някой каже, че секциото е по-безболезнено от нормално раждане - не му вярвайте! Беше кошмарно изживяване, а не съм от капризните и мърморещи пациенти.

Това горе няма общо с болницата, а със самата манипулация.
Страшно съм благодарна на екипа извършил секциото начело с д-р Жекова, която е истински професионалист. Ако се наложи, пак бих се доверила изцяло на нея. Свърши страхотна работа!!!

# 69
  • Мнения: 3 181
Аз съм много доволна от моето секцио, може би, защото беше и с пълна упойка. Бързо се въстанових, още на 3 ден бях екстра, не знам, дали бих издържала едно ест. раждане, имах някоя и друга контракция, болката не е за мен.......... Вече нямам и лохии, така добре са ме изчистили......... но всеки си има различни критерии за болка и кое какво би издържал и преживял....

# 70
  • Мнения: 61
Мами, имам въпрос към вас   bouquet
Днес Ивайла става на 2 седмици. Педиатър все още не е дошъл - ще дойде днес вечерта или утре. Но днес купихме количка и се чудя дали сега след като я нахраня да не я сваля за малко пред блока.  Flutter Моля, по-опитните да ми дадат съвет, защото не смея без да е дошла докторката.. ех, това майчино сърце как трепери над нея  Heart Eyes
Целувки от нас !

# 71
  • Мнения: 1 350
честити беболинки  Hug
бързо да се възстановявате и с беби вкъщи   bouquet
presley, как не е дошла още  Shocked
първо изкарваш бебо на терасата за 5 мин, другия ден - 10 мин, след това може навън при хубаво време както сега! с шапчица ако има вятър  Peace

# 72
  • Мнения: 5
Anichka и Maleksieva честити рожби, здраве, щастие, късмет и много да ви радват   bouquet  bouquet  bouquet
 
The_wich стискам палци всичко да мине по план, леко и бързо раждане

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 18:39 от vesi_mz84

# 73
  • Мнения: 22
Благодаря момичета Simple Smile

MadMamа честито бебче, да е живо и здраво и много кьсмет. Ако имаш време и желание оазкажи за раждането, ти в окрьжна ражда доколкото си спомням.

Само ще кажа, че ако някой каже, че секциото е по-безболезнено от нормално раждане - не му вярвайте! Беше кошмарно изживяване, а не съм от капризните и мърморещи пациенти.

Това горе няма общо с болницата, а със самата манипулация.
Страшно съм благодарна на екипа извършил секциото начело с д-р Жекова, която е истински професионалист. Ако се наложи, пак бих се доверила изцяло на нея. Свърши страхотна работа!!!
Подкрепям те напълно. След две нормални раждания и сега секцио смело мога да кажа, че тези , които доброволно се подлагат на операция, са луди. Раната след секцио много повече боли и възстановяването , макар и за три дни , не може да се сравнява с пълното възстановяване минути след раждането

# 74
  • Мнения: 356
Да са живи и здрави новите априлски попълнения! Бързо възстановяване на майките!  bouquet

presley, извеждай смело. Температурите са идеални за разходка Peace

Общи условия

Активация на акаунт