ЮНИ на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 23 445
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 714
Аз хич не гледам бебетата,ама тъкмо ви четях и до мен седна една жена да найрани своето. Според мен беше на не повече от 3 мес-беше с боди и чорапки.и толкова. Това в мола де-а мен там ми беше и леко хладно,но бебо явно си беше добре...

# 721
  • Мнения: 0
alex, много сладурска кошарка!

bflm,пропуснах да ти честитя племенницата! Страхотна новина, то отгледано бебче, да е живо и здраво!

# 722
  • Мнения: 10
 bflm честито мъниче, браво на мамчето справила се е страхотно  Hug

# 723
  • Мнения: 211
И аз да се запиша в края Simple Smile Честито на мама Нели и на вуйна bflm   bouquet чета ви редовно , но все не смогвам да пиша . Аз да се оплача набързо счупи ми се зъбче Sad това ми е първия развален зъб в живота , та го приех доста негативно отначало. Сега ми умъртвяват  нерва с  арсен . Започнаха тея дни и краката да ми отичат доста та се принудих да си купя нови обувки , че в моите няма шанс да се намъкна с тези отоци. Изпрах и изгладих почти всичко на бебка и тея дни ще правя едно последно голямо почистване. За помпата аз си взех на Tomee Tipee ръчната , ама свеки решила да ме изненада та без да каже ми взела жената електрическата на Авент , та сега съм с две помпи  Mr. Green вече и чантата за болницата спретнах , та май сме готови вече да чакаме бебка Simple Smile Айде аз спирам , че стана доста дълъг поста  Simple Smile Лек ден на всички  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 360
fashionmama го направи ама и аз да ви призова   typeuu

Има ли някоя мама с термин към края на юни месец, която да има желание да се присъедини към нас, пускащите темичките ни, че ако и аз и fashionmama вземем та родим едновременно /което е много вероятно да се случи защото и двечките сме с термин началото на месец юни/ да има кой да пуска темите

# 725
  • София
  • Мнения: 1 714
А тази тема до кога ще се пуска-до края на юли ли? Или после директно минава в родилна... newsm78

# 726
  • София
  • Мнения: 360
Еми според мен трябва да се пуска докато се обебим всички /поне пишещите защото съм сигурна, че ще има доста мамчета, които няма да се отчетат, а и има и такива които са спряли да пишат доста отдавна - тях можем да ги оставим в скрит текст като мами, които пазят в тайна бебоците или нещо такова Laughing/

Иначе тези теми мисля да ги пускаме до края на юни или мах 10-15 юли - вероятно до тогава всички ще сме родили. И след това директно се пуска нова тема в родени 2013, като в последната тема, която е тук се оставя линк та ако на някоя мама й се прииска да се присъедини към нас да го направи Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 1 714
Ахааа:) Яснооо...мерси за разяснението, Алекс.

# 728
  • София
  • Мнения: 360
Нямам търпение вече да започнем да съобщаваме за родени бебоци  Heart Eyes Според мен до 1-2 седмици ще се започне с бебевалежа  newsm32 newsm32 newsm32

# 729
  • Мнения: 16
А до скоро обсъждахме първите ритничета на бебоците  Laughing

# 730
  • София
  • Мнения: 360
А малко по-преди това заветните 2 черти на теста  EFP
Направо колко бързо мина времето... след съвсем малко ще започнем да коментираме първото захранване, първото пролазване, първата крачка, първата думичка  Heart Eyes
Толкова се вълнувам и съм нетърпелива, че ми иде ей сега да отида и да родя и да си хуша малката рожбичка  Mr. Green

/чак очите ми се просълзиха/

# 731
  • гр. София
  • Мнения: 182
neli_d, да честитя и тук! Да ви е жива и здрава малката Даниела и скоро да я пускат вкъщи! Много здраве, любов и щастие за цялото семейство!  Hug
fashionmama, моите съболезнования! Искрено съжалявам за това, което си преживяла! Пожелавам ти от тук нататък да те чакат само прекрасни и щастливи неща!  Hug
Ivangelina, честит юбилей на патерица! Да си жива и здрава и да те очакват само най-прекрасни неща!  Hug  bouquet

Ама и ние нямаме угодия, искахме топло - на ви сега топло!  Grinning
Да се отчета и аз: В понеделник бях на преглед, беборана е 2 300 кг.  АГ-то всеки път ме пита къде съм правила феталните морфологии и само ме шашка. Дано просто пита, а не вижда нещо притеснително. Преди няколко дни ходих до Хиполенд, харесах си легълце и количка и двете бяха намалени с по 100 лв. Леглото беше мостра, а количката е на Чиполино и е на промоция до 16-и май. Върнахме се да покажа леглото на ММ и го бяха купили вече. На другия ден отидох за количка, бях си харесала лилава, която имаше в МОЛ Сердика и тъкмо да ни я опаковат видяхме, че една пластмасова част има една побеляла черта от напъване, тоест може да се счупи по всяко време. А друга количка в този цвят нямаха. Реших, че ми се казва, че не трябва нищо предварително да купувам. Така и ще направя. Да тичат живот и здраве като родя да накупуват всичко за 2-3 дена. Надявам се само всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig
Във въпросния ден се скъсах от обикаляне и 2 дни ме боляха краката и ми бяха подути стъпалата. Ама днес сякаш нещата са вече по-добре.  Grinning
Моята беборана продължава да е мързелива, дано се активизира по-често да не се притеснявам!
Прегръдки за всички!  Hug Hug Hug

# 732
  • Мнения: 5 393
fashionmama го направи ама и аз да ви призова   typeuu

Има ли някоя мама с термин към края на юни месец, която да има желание да се присъедини към нас, пускащите темичките ни, че ако и аз и fashionmama вземем та родим едновременно /което е много вероятно да се случи защото и двечките сме с термин началото на месец юни/ да има кой да пуска темите


Няма проблем, ще се включа, когато се наложи. Аз съм за 21ви, но зависи какво ще каже и лекарката. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 192
bflm , честито племенниче и браво на майка му Simple Smile Страхотно е,че живот и здраве, с твоето бебе ще са братовчеди и на еднаква възраст....
Ние си взехме бебешкото легло, но аз искам мъжът ми да му направи лека модификация, та ще го показвам по-нататък... От всички неща май остана само ваничка да купя и козметика... Аз май се ориентирам към bubhen, но ще помисля още малко...което ми нпомня...
adelina_bg, къде се губиш? Надявам се, всичко е наред?

# 734
  • Мнения: 0
irri споко аз имам толкова много дрешки,че и на теб мога да дам ако ти се наложи нали си ми в квартала:)Ти защо не я питаш твоята АГ що така те стряска ааа махаа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт