Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 77

  • 26 725
  • 780
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 123


лека и мека от мен Tired

# 211
  • Мнения: 214
Повече няма да има "почти" целувка..., защото минаваме на истинска Целувка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Айде, бакалъм! Прав беше, който каза - така най - добре се избива напрежението, след юмруците ще дойде ред на филма за възрастни.

# 212
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Повече няма да има "почти" целувка..., защото минаваме на истинска Целувка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не между ili,ili и речника разбира се , ами между Джемре и Кузей smile3533 smile3533 hahaha hahaha hahaha
Не знам защо се сетих за следния виц:
Скрит текст:
Един овчар, след като седял месеци сам със стадото в планината, поради липса на друго решение опрял до овците за мъжките си нужди. След като "преспал" с овцата, тя му домиляла, погалил я по гърба и казал : Ееех, ако можеше и да ми сготвиш...

# 213
  • Мнения: 3 371
Мен пък все още ме е страх, че Кузей ще направи някоя много голяма глупост !  ooooh!

# 214
  • Мнения: 214

Хич не ми се иска това, но да не забравяме, че е турски сериал все пак, честта трябва да се защитава и т.н.  ooooh!

# 215
  • Мнения: 3 371

Хич не ми се иска това, но да не забравяме, че е турски сериал все пак, честта трябва да се защитава и т.н.  ooooh!

И на мен не ми се иска, но се страхувам, че просто изтърва духа от бутилката ! При това - лошият джин !  Sad
Дано не съм права !

Лека нощ и от мен !   bouquet

# 216
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мен пък все още ме е страх, че Кузей ще направи някоя много голяма глупост !  ooooh!
Мен този фрагман също ме притесни. Разчитам само на това, че онези  двете спряха да представят Кузей като малоумен истеричен побойник, както в едни по-предишни серии. Не искам да се стига до изстъпления и жестокост.

# 217
  • Мнения: 214

Ще видим какво са сготвили в сряда, дано не се налага да връщаме поръчката!

Лека и спокойна!   bouquet

# 218
  • Мнения: 1 277
Докато ви изчета, и всички заспахте  Laughing Лека нощ и от мен!

# 219
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гуд морнинг съншайнс Hug

Брях, Shocked аз ли съм ранобудната днес?

Дидко,  Hug къде си бе мац...липсваш кат отворя сутрин тук и те няма Heart Eyes Hug

Желая слънчев и прекрасен ден.  bouquet До после Peace

# 220
  • Мнения: 2 282
Мен пък все още ме е страх, че Кузей ще направи някоя много голяма глупост !  ooooh!
Hug Уфффф! Щом ще ходи да прави предложение на Дж, значи е в умопомрачение.  На мен пък ми е неспокойно, че Гюней е някак пасивен. Най-естествено е  да се отбраняваш, когато те нападат. Едва не го убиха.
 И почвам да си мисля, че могат да го реабилитират до края на филма. Влиза в затвора, ама  като герой. Свърши работата на полицията и на Кузей.  И както направиха със Зейнеп. Една мизерия и после я изчистиха. И оставят за финала двама злодеи - Кузей и Джемре. Джемрето си е такава от началото на филма, Кузей обаче задето няма да изпълни обещанието към Джемре.   
Добро утро и хубав ден!

# 221
  • Мнения: 2 282
Твое право е! Но също така  важи и обратното, ако няма резултат , процеса се обезсмисля независимо от начина и усилията. ..Нещо като да наливаш от пусто в празно. Резултат осмисля усилията и дава удовлетвореност , което не е за пренебрегване!
За мен това е нонсенс. Щом има процес, не може да няма резултат. Добър, лош, задоволителен, успешен, неуспешен, разпад, поражение,провал, но резултат. В нашето сериалче, още тече процеса и е рано да се каже, какъв ще е резултата. Може да се окаже, че не е твоя филм,както твърдиш. Щото чакаш друг резултат.

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 08:36 от dafne_1

# 222
  • Мнения: 18 544
Добро утро и от мен! Hug
Брей, снощи сте изписали света...Спокойно, няма да убие Кузей оня плужек...не ми се видя толкова озверял на фрагмана. Ама ми хрумна нещо друго, докато четях някои постове...защо ли пък Джемре като е толкова манипулативна, тъпа, крива и не знам още каква не я нарекоха дружките тук, които откровено мразят този образ...та мисълта ми беше - за какво, аджеба, тогава я обича толкова дълбоко Кузей newsm78 А той я обича до безпаметност, това поне не можете да отречете, той лично го каза, че никой не би могъл да я обича повече от него. А и не само той...и Гюней и Баръш са влюбени в нея. Едва ли е само заради невероятните и очи Joy Joy Joy Хайде, чакам предложения! Аз за себе си имам отговор - именно, заради качествата, които притежава това момиче, няма отново да ги изброявам, неведнъж съм ги писала. Аз лично, много бих се радвала, ако след като набие Гюней порядъчно, защото според мен Гюней отдавна си проси този бой, Кузей да му обърне гръб завинаги, да си хване Джемре за ръка и повече да не се обърне назад. Да започне живота си на чисто, стига е плащал цената на всички, около него...Крайно време е да помисли за себе си. Дори и да разбере, че брат му е убил Фърат/ в което не съм сигурна, тази въшка няма дупе затова/ какво променя това? А и аз още не съм убедена, че дори и Гюней да е стрелял в онази нощ, целта му е била Фърат...в съня си той стреля по брат си, сигурна съм. А че е бил там и че,чу думите на Джемре е абсолютно сигурно...Та...ако се окаже, че той действително се е целил не във Фърат, а в брат си, какво правим newsm78
Хубав ден, момичета! Hug Очаквам предположения, за какво точно обича Кузей това момиче....
Дафне  Hug в твоя филм намирам известна логика, нищо чудно и да не е с Джемре на финала, но изключвам мечтите ти за съвместно съжителство със Зейнеп, просто няма начин...

# 223
  • Мнения: 2 282
Ама ми хрумна нещо друго, докато четях някои постове...защо ли пък Джемре като е толкова манипулативна, тъпа, крива и не знам още каква не я нарекоха дружките тук, които откровено мразят този образ...та мисълта ми беше - за какво, аджеба, тогава я обича толкова дълбоко Кузей newsm78 А той я обича до безпаметност, това поне не можете да отречете, той лично го каза, че никой не би могъл да я обича повече от него. А и не само той...и Гюней и Баръш са влюбени в нея. Едва ли е само заради невероятните и очи Joy Joy Joy Хайде, чакам предложения!
Hug  Според мен, и заради големите й цици. Писала съм го, дребни жени с големи цици действат на хормоните на мъжете. Само тя от героините е с такива цици.
И преекспонираш любовта на Кузей. Ако Симай не беше махнала детето, с което провали брака си с Кузей, нямаше да има и помен от тази любов. Или по-късно, ако не беше разбила връзката със Зейнеп.
Колкото до Зейнеп, мисля, че сценаристките няма да го оставят самотен. Ще му дадат шанс за нов живот. След  драмата, която ще преживее направо ще се побърка ако няма никой до него.

# 224
  • Мнения: 75
Здравейте мили дами  bouquet
А аз докато ви изчета и минаха 3 дни Grinning
Днес изгледах епизода с превод и няма как да не отбележа, че наистина олмаза не е паднал и незнам дали ще падне. Преди бях убедена, че любовта ще вътържествува ,но сега вече не съм Peace
Няма как Гюней да е гад и да се бърка в живота на брат си по този начин и Кузей да е щастлив. Кузей никога няма да преглътне това и никога няма да е щастлив дори и да се ожени за Джемре, той винаги ще чувства това че точно заради тази любов се е стигнало до тук Peace
Надявам се да не съм права Praynig
Така, като се замисля и на мен ми се е налагало да прощавам неща, които никога не бих простила на никой , но съм го правила само затова защото човекът е бил от семейството ми. Ядът по-бързо ти минава и забравяш по-бързо , поне при мен е така Peace
Все пак на нас ни е лесно да казваме какво е правилно от страни, но ако сме в дадената ситуация не се знае какво бихме сторили Peace
Аз не обвинявам Джемре в случаят, ако не е тя според мен Гюней би постъпил по същият начин  ако Кузей има нещо което той няма.  Peace
 Опазил бог от такъв брат бих казала аз, няма да му е лесно на Кузей, но истината е че каквото и да става това, че му е брат и че е такъв винаги ще е като черен облак над Кузей , който всеки друг може да забрави, но брат си, не Peace
 Благодаря на Ромина за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт