Гласът на България - 2 сезон - 3 тема

  • 21 669
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 781
Merelenda, ами отречи ако можеш... Все се пъне и се дере. Ама тя си знае защо - ще я спаси после Данчо.
иглу6, Черната овца, май имаше предвид Simple Smile Хихиик
Забавно ми стана от поста ти.
Не я харесвам Красимира. Нелицеприятна ми е. И гласът и не ми харесва.

# 691
  • Мнения: 3 405
Вася - много хубав тембър, но нещо не ме грабва вече, леко еднотипна ми е, но не беше зле

# 692
  • Мнения: X
Абе нещо не ми беше особено впечатляваща днес Вася.
Май след Амейзинг грейс не ме е грабвала истински.
Мисля да гласувам за Венцито аз.

# 693
  • Мнения: 11 009
Стайлингът тази вечер отново е покъртителен обаче.
Краса пее черната овца с вързана (!) коса....
Трябваше да мята грива като металистка ли? Joy Joy Joy Joy Joy

Ами разбира се, поне викаше като такава  Joy

# 694
  • София
  • Мнения: 1 340
Merelenda, ами отречи ако можеш... Все се пъне и се дере. Ама тя си знае защо - ще я спаси после Данчо.
иглу6, Черната овца, май имаше предвид Simple Smile Хихиик
Забавно ми стана от поста ти.
Не я харесвам Красимира. Нелицеприятна ми е. И гласът и не ми харесва.

 hug

Толкова хора не я харесват. Аз направо се питам, откъде събира толкова гласове

Butt, точно и аз така за Вася... първия път си казах "Болна е...", после "Неподходяща песен", ама май вече няма оправдания

# 695
  • Мнения: 1 786
Ивайло не ми хареса днес ...

# 696
  • Мнения: leet
Цяла вечер чакам това момче. Аз съм си го ожалила още преди да е отпаднал, но не мога да го преглътна. Само Васко Найденов да не пее! А на Ивайло какво толкова му харесвате, че хич не вдявам? То бива еднотипност, ама неговото Stop .

# 697
  • Мнения: X
А,моля Ви се,без да обиждате метълите Stop.Там са едни от най-добрите вокалисти в музиката,изобщо....и не се напъват да викат-то си им идва от вътре.....
Аз още се чудя да гласувам ли тая вечер newsm78....

# 698
  • Мнения: 11 009
Виоленца, видях видях оправих я косата  Joy

Красимира не ми допада и на мен.
Вася пък 'ич.
Ивайло пя добре песента, според мен, но английският не му е силен.

Ааа, Люба, как, за метълите или добро или нищо  Joy ама черната овца е добре да се вика все пак Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 944
Два гласа ми остават, чакам Венци за да реша  Flutter.

# 700
  • Мнения: 11 781
Гласувах за Тошето, Вася и Кътов.
Сега да видя последния как ще се справи.
Реално ми е безразлично кой ще спечели формата. Двама от фаворитите ми излетяха отдавна, а третият (Вася) не се представя добре.
Май ми се иска да победи мъж. Като че ли Венци най-безпогрешно се справя до този момент. И той ми е малко ала Васил Найденов и еднотипен, ама ми харесват успешните импровизации в песните, които прави и не съм го чула да пее фалшиво до този момент. Като бонус - младо момче. Ще му пооправят визията и ще стане работата за някое друго сингълче и клип, колкото да пошуреят дечурлигата.
Малко свитичък ми изглежда, ама и това предполагам е въпрос на няколко изяви тук - там.
Иначе и Тошето да спечели, или Вася - нямам нищо против. Абе... безразлично ми е кой ще е. Просто се забавлявам.

# 701
  • Мнения: 11 009
Ауууу, Венци пее люююююбима песен. Хайде, момче...

# 702
  • Мнения: leet
Страхотно момче, страхотно! Така искрено му се радвам.

# 703
  • Мнения: 3 405
Понеже си дадох предварително гласа за Тошето, Венци и Николета сега да внимават да не ме разочароват.

Венци - това момче има много чист глас и винаги пее вярно и винаги с чувство - харесва ми - браво

# 704
  • Мнения: 11 009
Амиии, не се справи много добре, ама заради песента  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт