ФЪН ШУЙ - 10 (класически)

  • 95 021
  • 834
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 746
Ремонта и пренасянето вървят в едно. Тази година в най-неизгодна позиция са жилища с тил на юг и изток. В такива жилища не е добре нито да се прави ремонт, нито да се нанасяте през 2017 година.

Ако не се безпокои 5-цата, пак ли са в неизгодна ситуация? То миналата ни година беше такава, ако и сега е пак...

# 676
  • София
  • Мнения: 2 019
5-цата не трябва да се безпокои от никой, независимо от направлението на тила.
За съжаление жилища с тил на юг и миналата и тази година са в неизгодна позиция.

# 677
  • Мнения: 376
Шоши - разбра се че нищо не може да се прави в домове с тил на Юг и Изток  Simple Smile
А може ли да кажеш тога активация за за хубавия лилав Югоизток......

# 678
  • Мнения: 1 498
Новата петльова година май започна днес. Дано да е по-малко неблагоприятна и повече успешна Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 2 019
Шоши - разбра се че нищо не може да се прави в домове с тил на Юг и Изток  Simple Smile
А може ли да кажеш тога активация за за хубавия лилав Югоизток......
Пълен набор от активации за цялата година давам в годишните анализи. В блога има информация как може да получите месечни активации. На страницата във Фейсбук почти всеки месец давам по една или две активации.

# 680
  • Мнения: 1 498
Имам едно питане. Правя сол-вода-монети за южния сектор и се чудя дали мога да ползвам монетите от миналата година или трябва да са нови?

# 681
  • София
  • Мнения: 2 019
може

# 682
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, като се нансяхме в сегашното ни жилище се бях разчела за фън шуй, викахме и консултант, но той мача вече беше свирен (така да се каже; не можахме кой знае какво да приложим, а и не получихме и кой знае какви съвети) Simple Smile

Предстои ни ремонт в ново жилище и се чудя от къде да го подхвана този ми ти фън шуй.. Мернах назад, че не можело да има 5-ца на вратата Е?! нашият апартамент е 15 Grinning

Какво ще ми препоръчате? Консултация ли да правя пак, на кого да се доверя и как да не дам едни 200-300 лева.. Знам, че няма как хем да извикам професионалист, хем да не дам пари, ама и да не отделя време за четене..просто ми се струва, че ще ми отнеме много време да навляза в теорията и докато стигна до практиката, той ремонта ще приключи Simple Smile

Дайте съвет Simple Smile Искам да спазя някакви основни неща, с какво да започна  #Crazy

Редактирам се - абсурдно звучи да ви питам от къде да започна Simple Smile Моля да ми препоръчате към кого да се обърна за консултация, може и на лични.

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 13:55 от jenn_kata

# 683
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Към Шоши Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, моля за коментари по тази снимка: http://jennkata.snimka.bg/other/upload.938759.37789006

Скрит текст:
(преместих спалнята от североизток заради скосяванията по цялата дължина и да не се пада под скосяването...)

Това, което виждам е, че липсва част от северозапада, което май не е много добре, но не знам защо.. Също, май в центъра на жилището няма нищо особено, пада се около входа?? Това зле ли е? Печката къде трябва да е, знам, че играе централна роля, но ми липсват познания..
Зная, че и двамата с мъжа ми сме метал и запад, моето число е 7, а неговото 6.
вече имаме и трети член на семейството, но за малката не зная как да ги сметна тези неща.

Решила съм да се консултирам със специалист, но докато това стане, ще съм благодарна на мнения...

# 685
  • Мнения: 1 498
Сега нямам време да прочета всичко, но не разбрах коментара за 5-цата на входната врата. Не става дума за номер на апартамента и число, което стои на входната врата, а за летящи звезди и 5-тата от тях. Иначе шоши в темата е точния човек.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 678
Очевидно не съм разбрала това за петицата Simple Smile Ще съм благодарна, ако все пак някой се изкаже по моята схема  bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 2 019
Очевидно не съм разбрала това за петицата Simple Smile Ще съм благодарна, ако все пак някой се изкаже по моята схема  bouquet
Отговарям тук за да не пиша на две места.
Отсъстващ северозапад е лошо за мъжа. В този апартамент се получава дублиране на проблема, защото и банята и тоалетната също са на северозапад. Задължително ще трябва да измерите къде точно да се разположат тоалетна, мивка, вана или душ кабина.
Положението на печката и леглата е от особено значение, но то се определя, след като се построи карта на летящите звезди. Наистина не е добре леглото да е под скосяване, но не това е водещия критерий, нито пък благоприятните направления според личното гуа.
Радиестезията и фън шуй са две абсолютно различни науки и нямат нищо общо по между си.
Очната консултация е нй-добрият вариант.
Успех!

# 688
  • София
  • Мнения: 1 678
Благодаря!

# 689
  • Мнения: 376
Шоши - имам въпрос.....очаквам да ме извикат на интервю за работа.Има ли някаква активация ,която мога да направя за успех и наемане на работа?

Общи условия

Активация на акаунт