www.feelunique.com - 8

  • 49 413
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 623
Момичета, скоро писахте, че освен за парфюми има забрана за лакове, за нокти или коса имахте предвид?
baby_neutral

# 31
  • Мнения: 3 059
Тогава ставаше въпрос за лак за нокти. А аерозоли по принцип не пращат.

# 32
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Код -15 има ли ?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Чакаме го  Laughing

# 34
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Навсякъде има промоция при покупка на 2 продукта Керастаз получавате подарък гривна, а в ФЮ няма  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 5 503
Хайде и аз се нареждам сред чакащите!Поръчах си един циментов шампоан на Керастаз.
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Bain-de-Force-250ml

 Както знаете от преди,аз си направих нова регистрация и една съфорумка ми изпрати покана и сега като съм поръчала на нея не са й дали 5 паунда?Поканата има ли някаква давност?

# 36
  • Мнения: 2 562
Хайде и аз се нареждам сред чакащите!Поръчах си един циментов шампоан на Керастаз.
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Bain-de-Force-250ml

 Както знаете от преди,аз си направих нова регистрация и една съфорумка ми изпрати покана и сега като съм поръчала на нея не са й дали 5 паунда?Поканата има ли някаква давност?
Да им пише и ще се оправят нещата Wink Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 283
Здравейте! Simple Smile
И аз се нареждам на опашката за код.
Пазарувам си козметиката основно от този сайт, но чак сега се сетих, че при вас може да се въртят разни намаления. Ще се радвам да ме приемете в редиците ви.  bouquet

# 38
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
От 1 седмица не съм получавала емайл с код  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 47

15% няма, но има един за 7%, който важи до края на годината
BEAUT7  Flutter

# 40
  • Мнения: 2
Момичета, някакъв код има ли в момента активен освен BEAUT7?

Последна редакция: сб, 18 май 2013, 21:50 от Габриелла

# 41
  • Мнения: 31 326

15% няма, но има един за 7%, който важи до края на годината
BEAUT7  Flutter
Благодаря много.  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 787
Здравейте,
Моля да ми препоръчате хубав фондьотен, може би на Guerlain, имам перлите, сравнително доволна съм., приемам и други препоръки от опит, но ми трябва хубаво покриващ, ненатрапчив, дълготраен и олекотен вариант. Благодаря много за съдействието

# 43
  • Мнения: 762
Здравейте,
Моля да ми препоръчате хубав фондьотен, може би на Guerlain, имам перлите, сравнително доволна съм., приемам и други препоръки от опит, но ми трябва хубаво покриващ, ненатрапчив, дълготраен и олекотен вариант. Благодаря много за съдействието
а с каква кожа си?

# 44
  • Мнения: 2 787
Здравейте,
Моля да ми препоръчате хубав фондьотен, може би на Guerlain, имам перлите, сравнително доволна съм., приемам и други препоръки от опит, но ми трябва хубаво покриващ, ненатрапчив, дълготраен и олекотен вариант. Благодаря много за съдействието
а с каква кожа си?
Кожата ми е с малки дефектчета, които искам да покрия, иначе смесена, T зона мазничка.

Общи условия

Активация на акаунт