Кой е филмът? 14и рунд

  • 17 027
  • 327
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 216
Лошо, тука ако не сетиш веднага и започнеш да мислиш... може да много да се омоташ. Мислех, че веднага ще се сетите, да дам по-добър жокер? Или има време за познаване?

# 286
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Флип, аз имам предположение, но няма да откажа жокер... Така, за по-голяма увереност.  Flutter
Или пък да взема да си призная, какво предполагам...

Това ли е тайнственото куфарче?  Sunglasses

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 10:53 от мячик

# 287
  • Мнения: 216
Естествено! Grinning Браво! Това е най-куфарчестото куфарче от всички кино куфарчета!

# 288
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Хахаха, да - в опит да си проверя предположението, попаднах на някакъв блог, в който бяха изброени около 7-8 една от друга по-откачени теории, какво има във въпросното куфарче.  Mr. Green Като се почне от тривиалното - лампа, и се стигне до идеята за Тинкърбел (щото видите ли от 1993 Мирамакс и притежание на Дисни  hahaha)

Всъщност с горното искам да ви забаламосам и да си измоля малко време до утре да измисля нова загадка...  Praynig

# 289
  • Мнения: 216
Дай линк за блога, моля те, аз знам само за тая теория за душата на Марселъс Уолъс, но за лампа не бях чувала. Joy

# 290
# 291
  • Мнения: 216
Мерси, аз намерих друга статия и първото от предположенията ме умря от смях:  hahaha
The Oscar that Quentin Tarantino hopes to win
Read more at http://www.snopes.com/movies/films/pulpfiction.asp#qHbttZFLBDPteQmE.99

# 292
  • Мнения: 2 255
И няколко год по-късно Квентин може да им се изсмее Simple Smile)) И аз за душата съм чела. Реално всеки може да вижда каквото му изнася да е "прекрасно", защото душата на Марселъс, ъъъ, едва ли е баш прекрасна.

# 293
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Загадка ще има ли Blush?

# 294
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Искаш ли да ти отстъпя реда си...
Не се сещам за нищо интересно. А не съм и гледала тази дни нещо, от което да си струва да правя загадка...

# 295
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам против Hug

Русокосото момиченце играе в парка на замъка, когато пристига каретата.

# 296
  • Мнения: 216
Аз искам жокер. Blush

# 297
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Имаш го Grinning
Години по-късно същото русокосо момиченце, вече дебютантка, позира за семеен портрет. Портрет, в който има нещо екзотично и необичайно.

# 298
  • Мнения: 216
Belle http://www.imdb.com/title/tt2404181/?ref_=fn_al_tt_1

Аз се сетих, но още не съм го гледала, не се брои. Дай пак нова загадка!  jumpuu

# 299
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Че какво като не си го гледала. Simple Smile
И аз обичам да давам загадки от нови филми, които не всички са гледали още...
Щом си се сетила, значи трябва да се брои.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт