Туба Бюйюкюстюн и нейните проекти преди и след "Запленяваща сърцето" - Тема 184

  • 50 797
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug





Канти  Hug благодаря ти за поредното резюме,  Wink ще ми дойде много добре в добавка към кафето!  Peace

# 46
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И тъй като, според мен партньорите на Туба са нещото на заем в тази тема и понеже сега сме на повторение на ПЛ, то Бюлент  Wink е актуален.  Peace А се оказва, че има и новина за него - тази вечер стартира новият му сериал / знаем кой е и режисьора  Simple Smile/.  Peace



ATV - TATAR RAMAZAN - 22:15

# 47
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Hug Колко хубаво, като бях малка се приспивах с комиксите за Пиф и Еркюл...сега се събуждам с разказ в картинки за Филиз Wink Не съм се променила  Joy
Сравненията от поста на Баги ми подсказаха, че понякога можем да си обединяваме сериалите с общ знаменател- Туба newsm78
От мен въпрос за деня, от вас мисленето: Joy

По какво си приличат и отличават Хандан и Несрин в отношението към децата им?

Хубав ден! Hug

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 10:33 от nadine1111

# 48
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug хубав въпрос задаваш, ама...  Wink сега нямам време да помисля и отговоря, та си запазвам правото да го направя довечера.  Peace
Е, ако не ме изпревари някой до тогава де, че  Simple Smile често така се получава.  Joy Joy Joy



Скрит текст:

Хубав ден ви желая!  Hug

Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 4 535


http://www.aksam.com.tr/magazin/prof-nazim-durak-meryem-uzerli-s … uyor/haber-199624
 Не, че ме вълнува какво бил казал някакъв професор по естетическа хирургия Joy

Tuba Büyüküstün: Kusursuz, çok çekici, dişi.  има за всички по нещо Wink Може да се позабавлявате Peace

# 50
  • Мнения: 10 014
Здравейте!  Hug
Днес ми е напрегнат ден, та ще съм кратка!  Peace
Канти   Hug благодаря за резюмето. Оказа се, че съм пропуснала нЕкви 15 мин от епизода!  Laughing Mr. Green ooooh!
Бях доста очудена на нещата, които са се случили, а аз съм ги изпуснала!  Confused
Благодаря ти отново!  Hug
Надин Hug още не съм мислила по въпроса за приликите и разликите между Несрин и Хандан, но ще помисля и ще си кажа "тежката" дума!  Wink
Засега приятен ден, до по-късно!  Hug

# 51
  • Мнения: 4 236
Здравейте ,момичета  smile3525
Баги,Цвети,Надин,Линка  Hug

Надин  Peace много интересен въпрос задаваш  Thinking Предполагам, че поста на Баги те е провокирал.  yes И мен също  Peace
Баги, сериалите (и не само турските) са отражение на нещата от живота Peace А понеже живеем на Балканите, май това с предпочитанието на момчетата и издигането им на пиедестал си е характерно за региона Whistling Е, в последно време нещата май започват да се попроменят  Rolling Eyes Така, че и двете мами (Несрин и Хандан) мислеха, че тяхното гардже е най-най и за него по-малко от принцеса не би подхождала tooth Той и Юмер в 8 еп.имаше такава реплика от сорта на "..човек ще си помисли, че наследниците на английските крале са тук" hahaha Май започнах да отговарям на въпроса с повишена трудност на Нандин  Flutter
Според мен двете имат повече прилики, отколкото разлики  Peace: И двете принадлежат към висшето общество, и двете са снобки(по тази причина); и двете искаха да уредят децата си с партньори по техен избор- от тяхната среда, богати, изучени; и двете много-много не вземаха в предвид сърдечните трепети на децата си Peace Само, че Несрин само обиждаше и гонеше Хасрет  Mr. Green, докато Хандан стигна до там, че само и само да стане нейното направи онази ужасна постановка с резултата от теста за бременност на Филиз  ooooh! smile3515  #Cussing out И в резултат на това всички бяха нещастни. Но и двете все пак накрая се поосвестиха и им дойде акъла в главата, а и живота ги поочука (загубиха позициите и богатството си). Е, при Хандан драмата беше по-голяма - трябваше да отиде да живее в "омразната" й махала, без собствен дом, сама, без съпруг. Докато при Несрин финансовата загуба не беше нещо много очевадна- просто смениха "конака" с къща с басейн, собственост на техен приятел Peace



Въпрос: Спомняте ли си този кадър на Несрин от къде и кога е? Mr. Green

Да сложа и Хандан ядосана  Twisted Evil



Стига толкова гневни погледи Peace Слагам няколко Филиз-ки и Хасрет-ки за оправяне на настроението Peace

 



Скрит текст:
Joy
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 13:33 от kanti

# 52
  • Мнения: 885
Здравей те момичета Hug Hug
Ринка огромно благодаря за тази прекрасна червена тема  Hug Hug Hug

Канти отново прекрасно си описала 8 епизод Hug
И на всички други момичета благодаря че поддържате  темата  Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 10 014
Надин  Hug опасявам се, че не съм добре запозната с характера на госпожа Хандан, за да я съпоставям с  Несрин, но съм склонна да приема мнението на Канти  Hug!

Цитат

Въпрос: Спомняте ли си този кадър на Несрин от къде и кога е?


Канти  Hug по тоалета мисля, че е от момента, когато разбра за разваления годеж между Хасрет и Левент, но не съм сигурна...

# 54
  • Мнения: 10 014


Това ме озадачи.  newsm78
Предполагам, че е монтаж... Надин  Hug ???

# 55
  • Мнения: 192
РИНКА, много благодаря за прекрасния дом,който така самоотвержено градиш за нас smile3525 smile3525
КАНТИ, отново си направила страхотно рез/ме на 8 епизод И аз си помислих за комиксите и много съм доволнаподнасяш ни лесно смилаема  информация newsm10 smile3501  love001
БАГИ, безграничната любов към мамините синчета предполагам е балкански синдром А що се отнася за приликите и разликите между двете мами и аз ще кажа че приликите са повече май.  разликата за която се сещам е че Хандан беше подкрепяна от съпруга си, доката мама Несрин се бореше сама, Несрин се занимаваше с изкуство, , Хандан  -бездействаше /организираше вечери/ но когато изпадна в нищета се опираше на Филиз, а Н остана съвсем сама.
това е от мен момичета newsm78
приятна вечер за сега

# 56
  • Мнения: 192
ЛИНКА благодаря за този колаж/снимка/  smile3525не съм я виждала коя Туба  е на снимката?
и какво е казал този пластичен доктор за нашето момиче/ моля превод, който може/

# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Поздравявам, ама...  ooooh! май съм си сама, къде ли сте?  Wink Що ли питам  Simple Smile я, какво хубаво време е навън!  Peace

Канти, Кирилова  Peace след вас какво да допълвам за двете ''свекита''  Wink - вие сте казали достатъчно.  Simple Smile

А на въпроса:





Въпрос: Спомняте ли си този кадър на Несрин от къде и кога е? Mr. Green




Аз, мисля че помня  Simple Smile - не е ли след, като Хасрет повреди картината и мама Несрин не я пускаше да припари наблизо!  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 4 236
Здравейте отново  Heart Eyes


Това ме озадачи.  newsm78
Предполагам, че е монтаж... Надин  Hug ???

Линка   Hug  Не съм Надин  Wink , но според мен е колаж от две снимки. Ето ги и тях  Peace


Цитат

Въпрос: Спомняте ли си този кадър на Несрин от къде и кога е?
Канти  Hug по тоалета мисля, че е от момента, когато разбра за разваления годеж между Хасрет и Левент, но не съм сигурна...
Линка   love001  този кадър е от момента, когато Хасрет опропасти картината на Несрин, и тя й забрани да влиза в стаята. А Хасрет искаше да си вземе жилетката от стаята
клари  Hug
kirilova,Надин  Hug Flutter да взема тогава да се пробвам да изписвам текста под всяка снимка, че да бъде още по-близко до комиксите hahaha

А пластичния доктор (през Гуги разбира се  Whistling) казва, за Туба:"Фантастична,много привлекателна жена"


Цвети  Hug   аз докато си напиша поста и ти си се появила. И си познала отговора на загадката smile3521 Поздравявам те с това клипче  Heart Eyes


http://vbox7.com/play:b1d39f64a4

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 21:49 от kanti

# 59
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Канти   love001 меерси!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт